Salcano Gran Fondo Marmaris

Scudo

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.491
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Deli deli sorular vay bee bu forum bisiklet ile ilgili bilgi alışveriş platformu değil mi zaten konuyla alakasız olduğunda mesajı kaldırıyorlar kafanızı basit şeylerle yormaniza gerek yok 🙂
Çok ayıp bu tarz alaycı yazılar yazmayınız lütfen ! İşte konu a.valverde nin de dediği gibi nerelere gider bilinmez !

• Beğen
Tepkiler: a.valverde

sprinTürk

Üye
Tepki
18
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok ayıp bu tarz alaycı yazılar yazmayınız lütfen ! İşte konu a.valverde nin de dediği gibi nerelere gider bilinmez !
Haklısınız yorumlarimi silmek için yöneticilerle iletişime gecmem gerekiyor nasıl geçeceğim
@scottrek @gg bebe abilerim ben sorularimin cevabini almak için bu foruma üye oldum. Granfondolara 16 yaş altı katılabiliyor mu soruma ise cevap bulmak için konu başlıkları aradım fakat bulamadım en alakalı başlığı bu başlık olarak gördüm ve yazdım özür dilerim konuyu dağıttım haklısınız ben şimdi yöneticilerle nasıl iletişime geçeceğim

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@sprinTürk İnsanlara "Kafanızı siz basit şeylerle yormayın." diyene ya da konuya yaş sınırını sorana kadar, organizasyonun internet (link) girip 30 saniye inceleseydiniz rahatlıkla sorunuza cevap bulurdunuz. Zaten cevabı olan bir soruyu tutar da foruma sorarsanız, tepki görmeniz çok doğal.

Bir de 15 yaşında bir insan olarak, başkalarına "Kafanızı basit şeylerle yormayın." falan demeyi ben aşırı itici buldum. Gençliğinize veriyorum, ama kimse de bu müsamahayı göstermek zorunda değil. Nezaket kurallarına uygun davranın.

sprinTürk

Üye
Tepki
18
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@undefined inceledim genel klasman diye bir grup var bu GENEL kelimesi sizin akliniza ne getirir bilmem ama benim aklıma herkesin katılabileceği bir grup getiriyordu. Sorumun cevabını aldım zaten belki abim belki babam belki dedem yasindasiniz belki de benimle yasitsiniz fakat 1 tane soruyla konu elden gitti falan tepkisini gostermenizi doğru bulmuyorum.

• Beğen
Tepkiler: mazot

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.569
bu tip konularda cevap yazmak ve konuyu dagitmak tarzim degil ancak , sayin @gg bebe ve sayin @scottrek dedigi gibi , yazdiginizi gencliginize baglamak en dogrusu , yanlis anlayarak yakısıksız mesaj olmus,
Benim bahsetmek istedigim "deli deli sorular" mesaji , sizin sorunuzla ilgili olmayip , yazilan emojilerin ne anlama geldigini tahmin edilebilecek "deli deli sorularin" kafalarimizda olusturdugu tahminler ile ilgili bir ironiydi.

• Beğen
Tepkiler: TeamO2.cc