Salcano Astro 270Sv Detaylı Fotoğraflar

Sizce Astro 270Sv nasıl bir bisiklet

• Toplam katılım
    112

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Yannız uyarayım lastiklerde max 65 yazıyor sırf fazla hava bastıgım için bi kac kere dururp duruken patladı lastiklerim aynı lastik. Suanda ön 42 arka 46 gibi kullanıyorum gayette sertler akısıda kötü deil.

Dikkat et cok şişirnce beklemedigin bi anda patlayabilir max sonucta bide üzerine sen binip basınc yapıosun.

• Beğen
Tepkiler: Mert C.
Scudo

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@Uğur Recep AKGÜL

sınırı geçmedim ki sonuçta, 65 mi yoksa daha fazla mı basmıştın sen patladığında?
(link)
önerilen aralık 50-65psi. senin kullandığın basınç gerekenin altında bu durumda...
kullanırken 45-50psi aralığında da sorun yaşamadım, gayet akıcıydı ancak bugün biraz daha rahat hızlandığımı hissettim. :) 300km'yi tamamlayacağım yakında, henüz bir kez bile patlamadı lastikler.

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Bu dıs lastiginin basıncı yannız iç lastigine görede deşimekte bunlar . iç lastik okadar basınca dayanmıosa napcaksın? benimkiler salcano ojinalindeki deil diger bisikletime dıs lastik altım iç lastiklerde cst araziye falan griorum bide ben sürekli asfalt kullanmam 65 bence asfalta bile fazla olastiklerle.

Lastik genişledikce basınc direnci azalır daraldıkca artar.

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
bisikletin gerçek faturası 10 dakika önce elime ulaştı... 3 aydan fazla oluyor bisikleti alalı, fatura bugün gelebildi nihayet...
zarfın üzerindeki gönderim tarihi ise "13.9.13"

OZAN35

Üye
Tepki
2
hepsiburadadan sipariş verdim. beyaz kırmızı renk seçtim bu rengi seçince ağırlıklı olarak beyaz renk gelmesi gerekmiyormu?

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@OZAN35

ilk sırada yazan renk ağırlıklı olur, benim bisikletim kırmızı-beyaz...
ama siperiş verirken ben de beyaz-kırmızı seçtiğim halde yanlış renk gönderildi, alper de beyaz-kırmızı sipariş vermişti ama ona da siyah-kırmızı geldi.
kısacası siz beyaz ağırlıklı olandan istediniz ama her renk gelebilir.(yanlış gelirse isterseniz teslim almayıp iade edebilirsiniz, ama bu paraya daha iyi bisiklet bulunmaz. her rengi güzel...)