S-Works Stumpjumper Ht 29" Black/Gold Limited Edition (Yeni fotoğraflar 9.sayfada)

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
scott scale sl 900 29 aynı kategorideki rakibi olarak karşısına çıkacak :D yarışan bir 900 scale sl i olan abimden deneyimlerini ve görüşlerini aldım .kendimde deneyip bu kategoride yeni bir bisiklete kitlendim :D takipcinim...

Scudo

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Selam Volkan,
Fotograflarda gorunen kupalari nasil aldin merak ettim? Ayrica ozel bir bisiklet ortaya cikardigin icin tekrar tebrikler, Turkiyede bir suru ust model ama hemen hemen hepsi Ritchey ve Mavic ile toplanmis siradanlastirilmis, bisikletler arasindan siyriliyor.

Tepki
50
Bisiklet
Sedona
Benzersiz Bir Bisiklet Olmuş Benim Almak İstediğim Sedona Black Code 9 Bile Donanım Olarak Bunun Altında Kalıyor. 4 Ay Toplamakla Uğraşmışsınız Güzelde Olmuş Elinize Sağlık Kazasız Belasız Kullanın.

• Beğen
Tepkiler: VOLKAN ÇELİK

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@Ozzgurr

Selam Özgür,
20 yıldır profesyonel olarak masa tenisi sporuyla uğraşıyorum, kupalar ordan:) Beğenmene sevindim, iyi temennilerin için teşekkürler yeniden. Lakin küçücük bir parça için hala binemiyorum bisiklete...

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@Kadiri Yağız

Çok teşekkürler. Sedona Black Code 9 da çok iyi bisiklet, şimdiden güle güle kullan...

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
Hele ben bir scale 900 sl imi piyasaya sunayımda ezermi ezemezmi görelim :D hemde TR de olmayan nadide parçalarla hem gram yarışı hemde sağlamlık yarışında .....

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
@Ozzgurr

Alman ve italyan kırması bir 900 sl i yapmaya karar verdim ne mavic nede ritchey parçalara bakılmaksızın tepe noktasında bir scale ile karşılaşılacaksınız....:eek:ha:

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@İbrahim sarı

Tamam yaptıktan sonra konuşalım, hayırlı olsun şimdiden:)

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
@İbrahim sarı
Ibrahim, 29' deyince Niner Air 9 akla gelir, bu sinifta "Air 9" ve digerleri vardir :)

• Beğen

Halitkin

Sirrus
Tepki
44
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
aldığınız ürünler 75 euro'nun üzerinde olmasına rağmen gümrüğe takılmamış. bunun için özel bir prosedür izlediniz mi (hediye paketi yaptırmak, faturayı düşük göstermek vs) yoksa normal bir şekilde alışverişiniz mi yaptınız?

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@Ozzgurr

Bu sene niner biraz sessizdi ama bilmiyorum usa de nasıldı ama? 2014 specialized kadroları çok fena geliyor bu arada...

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@Halitkin

Tabiki önceden satıcıyla konuşarak fatura tutarını düşük göstermesini ve hediye olarak göndermesini söylemeniz gerekiyor, yoksa hepsi kesinlikle takılır, tabi bunu bütün satıcılar kabul etmeyebiliyorlar... Mesela 2600 dolarlık jant seti hiç bir yere takılmadan kapıma kadar geldi hem de 10 günde, sadece ptt nin yeni prosedürü olan 42 tl ekstra kargo ücreti ödedim...

• Beğen
Tepkiler: Şerif Şentürk

Bora TİRKİ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.889
Bisiklet
Specialized
Hayırlı olsun.. Çok güzel ekipman seçmişsin.. İyi günlerde kullan..

• Beğen

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@Bora TİRKİ

Senin s-works epic de çok güzeldi, teşekkürler...

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
Sonunda ilk defa bu akşam kullanmak nasip oldu bisikletimi, sahil yolunda 1 saat kadar, bisiklet resmen akıyo :) Hemen cep telefonuyla bir foto çektim, ama yakında çok daha profesyonel makinayla çekilmiş fotolarını çekip yükleyeceğim:)
(link)

• Beğen
Tepkiler: gökhangenel