Profesyonel şekilde kendiniz bisikletinizi boyayın.

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.289
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@D.Mustafa

Bence dikkat edin sözlerinize :) kendi kendine anlamlar çıkartıp mahkemeye vereceğim diyor :) dandik falan dediniz eyvah :) :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Scudo

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.289
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@D.Mustafa
Teşekkürler,
Neyse artık konuya dahıl olan forum kurallarını hiçe sayıp yazanlarla bi mahkemede yüzleşiriz olur biter işim gücüm yok elim ayagımda tutuyor benle ugrasanla ugrasırım tehdit degıl bu ben adalete güveniyor oraya başvuracagım forum yönetimi onaylı üye kabul kurallarını istedim gelsin bakalim neler olucak konu acıp mahkeme durumunu guncel olarak yayınlayacagım.

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.769
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
@c33nk

Kullanım koşulları forumun sağ alt köşesindeki linkte mevcut, istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Lütfen üslubunuza dikkat edin, seviyenizi daha düşürecek olursanız karşılığını alırsınız. Forum yönetimini eleştirmeniz doğal ancak bize işimizi öğretmeye kalkmayın.

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.289
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Sadettin Z.

Şimdi bundan da değişik anlamlar çıkarıp benimle alay ettiniz deyip sizi de mahkemeye verecek maalesef :(

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Alizee

Daimi Üye
Tepki
296
İsim
Ali
Türkiye'de Tek Türkiye'de Tek Türkiye'de Tek Türkiye'de Tek Türkiye'de Tek
Türkiye'de Tek Türkiye'de Tek Türkiye'de Tek Türkiye'de Tek Türkiye'de Tek ;) ;))) ; )))

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Sadettin Z.
Bana forum yönetiminin imzalı sekılde onayıyla lazım mahkemeye verecegim diye belirttim yoksa forum mahkemelik olur sizin bileceginiz iş. Hayırlı aksamlar

volkan Öz

Forum Demirbaşı
Tepki
586
Bisiklet
Specialized
Kendi aramızda anlayış yok dışarıda milletten anlayış bekliyoruz.
Eski üye yeni üye yaşlı genç muhabbeti nedir allah aşkına.
Konuya katılan olur yada olmaz.Saygılı bir şekilde yanlışı doğruyu anlatmaya çalışırsın anlayan anlar yada anlamaz.İdrar yarıştırır gibisiniz.
Murat bey burada gördüğüm kadarıyla sevilen sayılan biri ama bazen bakıyorum yaklaşımları çok sert olabiliyor.Her zaman karşı taraf bu yaklaşımları normal karşılayabiliyor.Lütfen saygıyı yitirmeyelim.

pilot

Forum Demirbaşı
Tepki
215
İsim
mehmet coşkun uzak
Bisiklet
Focus
adam bir konu açmış. yaptığı uygulamayı ve deneyimlerini bizlerle paylaşıyor.bazı uygulamaların kadroya zararlı olduğunu bunun yerine kendince iyi olduğunu düşündüğü başka bir uygulamayı tavsiye ediyor. biz de ağız tadıyla tam okumaya başlıyoruz. bir de bakıyoruz kişisel çekişmeler almış yürümüş. nedir bu kin, düşmanlık... varsa bilginiz, deneyiminiz, birikiminiz destek olun, yardımcı olun. ekleme yapın. kaynak gösterin, hem bizi hem de uygulayıcıyı ikna edin.
bu forumdan birşeyler öğrenmeye çalışıyoruz, fakat bu konuda da olduğu gibi hep bi kısır çekişmeler alıp gidiyor. hiç kimse burada gereksiz tartışmlar görmek istemiyordur heralde. lütfen daha nazik, yapıcı olun. selamalar saygılar.

forum küçük türkiye.

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
Konuyu açan arkadaşım bunu eleştiri olarak al lütfen. İddialı konuşuyorsun. Güzel güzel şu boya böyle yapılır diye anlatmak varken ne diye kulliyatın dibine vurdum konuşmalarına gidiyorsun anlamış değilim. Bilgi ağacının meyvelisi dallarını aşağı sarkıtır tevazudan. Sen anlatımını yap. Boş ver başka şeyleri. Sayende bikaç bişey öğrenelim.
Bak ben boyacı değilim. Hayatımda ayakkabıdan başka bişey boyamadım. Elektrostatik boyalı bir bisikletim var. Boyayı pürüzsüz gösteriyor, kalkma çatlama yapmıyor, kadro darbe aldığı zaman olduğu gibi duruyor, tabi bu darbeye bağlı, solma yapmıyor vs. Dolayısıyla herkese önerebilirim. Bisiklet boyatacak olsam yine elektrostatik tercih ederim. Sıcaklık konusunda da söylediğinin aksine buradaki bi fırın fırını istenilen sıcaklıkta yapabiliyor. Tamamen elektronik. Herkesin tercihi kendine öyle değil mi
yazılarında da noktalama işareti kullanırsan iyi olur. tam anlaşılmıyor

Ekleme: Ooo son sayfayı okumamıştım. Konu nereye gitmiş ya:D:D:D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Burda kardeşimiz Spray boya ile tecrübesini anlatmaya çalışmış.kıskançlık faktörü,sen yenisin dur hele Çömez faktörü,alttan alttan laf sokma faktörü.güzel bir konuyu ancak bu kadar mahvedebilinirdiniz.

132986 dosyayı görüntüle

132987 dosyayı görüntüle

Amatör restarasyon çalışmam.hemde sprey astar,boya,vernik ile.işimi fazlasıyla gördü

omeryildiz

Üye
Tepki
53
İsim
Omer
Bisiklet
Carraro
@Eskişehirli222 hocam kadro boyu kaç cm ve kaçlik jant kullanacaksınız? Gayet temiz çalışma olmuş elinize sağlık

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Teşekkürler 28"çelik jantı. Kadro boyu 54cm sanırım.toplanmış halide iyi olursa tadından yenmez:)

soner kalaycıoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
948
İsim
soner
Başlangıç
1968—69
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Klasik
bu işlerde kendinyap mantığı ağır basmalıdır.geliri olan, tabiki dışarıya daha iyi iş yaptırabilir.ama amaç, ne kadar emek o kadar zevk almak olmalıdır(bisiklete binmemiz de bir emektir).herkesin doğru zannettiği veya bildiği konular olabilir.pratik yaşam ve tecrübe, ancak bu işleri doğrular.bizim gibi sporcu ruhlu kişiler, kalp kırmamalıdır.selamlar,saygılar..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kesinlikle katılıyorum.Saygı beklenmez. Saygı hak edilir.

Tepki
26
İsim
Hayriye
Bisiklet
Cube
@Eskişehirli222
Yeni üyeliğiniz tekrar hayırlı olsun. Mahkeme sonucu belli oldumu? ;) :D:D:D

• Beğen
Tepkiler: Saru

connerqzy

Üye
Tepki
12
İsim
Burak Özkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Adam 4 yıl önce yazdığı yazıyı birileri yüzünden tamamlayamadığı için bugün ne yapacağımı bilemeden gidip boya vs aldım. Güzel anlatıyordu devamını göremedim

• İnanılmaz
Tepkiler: Muhammet Ağrı