Oyun önerileri, oyun arkadaşları bulma, oyun indirimleri paylaşma bölümü

Kunget

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Emre
Bisiklet
b'Twin
@Ahmet Bilge Kaan AKIN
Ona bakmayın siz huy edinmiş artık :D kendisi benim bütün kütüphaneyi kötülüyor :D

• Beğen
Tepkiler: emre64
Scudo

Kunget

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Emre
Bisiklet
b'Twin
@Ahmet Bilge Kaan AKIN
Forza horizon istemediğimi kim söyledi? :D

emre64

Aktif Üye
Tepki
98
İsim
Emre
Bisiklet
Mosso
@Ahmet Bilge Kaan AKIN

Hep 2 saat 2 saat oynuyorum zaten biter onlar Hellblade'in sesleri çok hoşuma gitti sırf onun için bile biter bu oyun, yoksa puzzle'ları çekilecek türden degil. Batman severim açıkçası Nolan üçlemesinden dolayı aldım. Genelde oyun bozuk olmadıkça iade etmiyorum zaten kütüphane genişlesin :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ahmet Bilge Kaan AKIN

hocam hellblade sadece grafiklerden, bulmacalardan ve savaş mekaniğinden oluşan bir oyun değil. hellblade son yılların kendi alanında en iyisidir. muhteşem bir hikaye anlatır. hikaye anlatılırken savaş nekaniğini pek takmamışlar bence iyi de yapmışlar. sallayacaksanız gidin başka oyunlara sallayın :D savaş mekaniği arıyorsanız da gidin god of war, cod vs oynayın. size hiç gösterilmemiş bir şey istiyorsanız senu'anın peşinden gidin. :p

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Yegah
Hocam kötü oyun değil de o tarz oyunlar sadece hikaye ile çekilmiyor maalesef, film gibi olsaydı da izleseydim dedim düşmanlarla savaşmak o kadar sıkıcıydı ki :D God of war hem hikaye, hem mekanik anlamda güzeldir mesela :D Hellblade fiyat konusunda da çok iyi çıkış yaptı orası ayrı, 50 liraya indirimsiz fiyatla o tür oyun zor bulunur.

Akınlasınn

Daimi Üye
Tepki
374
İsim
akın
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Katlanır
Hellblade gerçekten sınıfında farklı bir oyun. Oyunu yapanlar oyuncu savaşsın diye yapmamışlar. İç ses olayı ile oyuncuya farklı duygular vermeye çalışmışlar. Kulaklık ile yada yüksek ses ile oynayıp adrenalin yükselten bir oyun. Bence değerli bir oyun. Ama başka oyunlarla kıyaslamamalı.

yokgibi

Aktif Üye
Tepki
89
İsim
Numan U
Bisiklet
Sedona
Overwatch tavsiye eder misiniz?
20 usd ye düşmüş normal sürümü. Almayı düşünen varsa g2a gibi sitelerde verilen fiyattan daha uygun şuan.
(link)

Kunget

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Emre
Bisiklet
b'Twin
Watch Dogs 2'nin de fiyatı baya bi düşmüş. İsteyen varsa bi göz atsın derim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ahmet Bilge Kaan AKIN
hocam deli gibi oyun oyadım hep. ama hellblade bana çok farklı, çok güzel geldi. bir solukta bitirdim. keşke böyle oyunlar olsa da hep oynasak. zihin açıyor, farklı düşündürüyor ne bileyim imkansızı gerçekleşecekmiş gibi sunuyor. ah ah seviyorum valla ne yapayım. efkarlandım akşam siz baştan oynayacam :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Yegah
Son kısmına doğru olan yer güzeldi şu karanlıktaki kısım gericiydi :D Koca kafalı kadınla savaşamamak üzdü beni, iki tane boss koysalardı daha güzel olurdu, adam dövemeden rahatlayamıyorum o tür oyunlarda :D

Kunget

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Emre
Bisiklet
b'Twin
Watch Dogs 2 almayın. İndirdim optimizasyon çok kötü. Grafik ayarlarını ne yaparsam yapayım sürekli fpsde düşmeler oluyor. İnternette baktım çoğu kişide var. İade edicem bende

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Kunget
Bilgisayarın kaldırmıyordur :D O oyun çok güzel de ben bi türlü beceremedim oynamasını, sinir oldum iade ettim zamanında :D Zor oyun yapmış adamlar :(

Kunget

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Emre
Bisiklet
b'Twin
@Ahmet Bilge Kaan AKIN
Bende öncesinde 1'i korsan indirmiştim becerememiştim :D Bilgisayar kaldırmasa düşük-ultrada bi fps oynaması farkı olur her yerde aynı :D

Yurtta oturdum lobiye trafik polisi gibi gelen geçene bakıyorum. Ne o, call of duty inecekte oynıycam :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Steam'da Kış İndirimi için oyun önerileri.
----Metro Redux Bundle (iki oyun içerir) -------11 lira.
----Batman serisi --------7-14 lira arası
----PUBG --------- 58 lira
----Final Fantasy 15-------87 lira
----Cuphead -----23 lira
----Hollow Knight-------15 lira
----Devil May Cry 3-5---------- 10-20 lira
----Resident Evil 4-5-6-7------13-57 lira
----Bioshock İnfinite ---------------- 12 lira
----Dead Space serisi ------------ 16 lira
----Half Life 2 ve Portal paket--------------- 5 lira
----Grim Dawn---- 13 lira (bu 4 liraya kadar düşüyor, beklenilebilir)
----Inside ------------ 12 lira
----Middle Earth Shadow of War Definetive Edt--------------25 lira
----Withcer 3------------ 30 lira (bu oyun hep 30 lira oluyor, diğerlerine öncelik verilebilir :D)
----A Hat in Time-------- 27 lira
----Frostpunk --------------33 lira
----Wolfenstein: The Old Blood------------ 10 lira
----FINAL FANTASY X/X-2 HD Remaster ------------24 lira
----Hob ------- -----------15 lira
----Little Nightmares -----------------9 lira
----Planet Coaster ----------------27 lira
----Far Lone Sails ---------------- 16 lira
----Party Hard- Party Hard 2-------------- 7lira- 23lira
----Overcooked 2-------------------30 lira
----Sunset Overdrive--------------26 lira
----Bladed Furry----------------- 13 lira
----Mirrors Edge -------------------- 8 lira
----Plants vs Zombies --------------------- 2.5 lira
----Bastion---------------------- 6 lira

BF Okuru

Üye
Tepki
2
yok mu şöyle saracak bir oyun bu sıralar hellblade dışında oyun oynayamadım. oynayacak oyun bulamadığımdan del gibi overwatcha sardım. grafikleri hikayesi sağlam oyun önerene benden içlastik hediye :D

emre64

Aktif Üye
Tepki
98
İsim
Emre
Bisiklet
Mosso
@Yegah

Allah o oyunun belasını versin ya başka bir şey demiyorum :D Hızlı dm oyunlarını seviyorsan benim gibi Battlefield'lara bakabilirsin, BF4 bile dolu hala. Ama single istiyorsan bütçe vermelisin :) AC odyssey de alabilirsin 150 liraya, Life is Strange de alabilirsin 6 liraya :D Ben son indirimlerde Hellblade, Batman: Arkham Knight ve What Remains of Edith Finch aldım. Hellblade oynadım 3 saat deli etti :D What Remains of Edith Finch'i oynayacağım şimdi. Batman'i de sonraya bırakıyorum, Arkham Origins'i oynadıktan sonra oynayacağım. Listede çok oyun var da aklıma gelmiyor, profilimden bakabilirsin oyunlarım açık :D (link)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Yegah
Batman Arkham Knighta başladım, gitmeden bitireyim dedim bir iki günde. Mükemmel oyun, kesin denenmeli :D Hikayesi çok güzel gidiyor umarım sonuna doğru batırmazlar :D

@emre64
Hellbladeyi sevmedin mi hocam olay nedir :D Korktun mu yoksa seslerden :D