Oyun önerileri, oyun arkadaşları bulma, oyun indirimleri paylaşma bölümü

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Tini mini kedi
Onun erkek olduğunu hiç sanmıyordum :D Psikolojisi bozuk kızın peşinden gidip duruyoruz sanıyordum :( Bosslardan şu örümcek gibi yürüyen büyük yaratığa uyuz oldum şuanki bölümümde, alev çıkan vanaları kapatmalı bölüm belki hatırlarsınız. Ölmüyorlar sadece vanaları hızlıca kapatıp ondan kaçmamız lazım. Gerçekten şuana kadarki en sinir bozucu bölüm burası, çünkü o yaratık her seferinde tek atıyor bizim karaktere :(

Scudo
Tepki
52
İsim
Ayça
Bisiklet
Carraro
@Ahmet Bilge Kaan AKIN orayı ben de zor geçmiştim, yerdeki cesetlere dikkat edin Laura onların içinden çıkıyor. Tam çıkacakken kibrit atarsanız işe yarıyor. Ölüyor ama Öldürmekle uğraşmayın, alevlerin altına çekip vakit kazanın, hızlıca vanaları açıp kaçın, en son aşağıda geçit açılıyor, koşup asansöre bineceksiniz.

Ercn

Üye
Tepki
19
İsim
Ercan
Bisiklet
Mosso
Herkese merhaba,

Bir süredir PUBG oynuyorum ve telefonla ilgili sıkıntımı paylaşmak istedim.

Samsung S8 kullanıyorum; oyun oynarken ateş etmek yada benzeri ekrana basılı tutmak gereken anlarda sanırım "home" tuşuna basılıyor ve masaüstü ekranına atıyor tekrar girene kadar tabi ölmüş oluyorum.

Buna bir çözümü olan var mı?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ercn
Hocam oyun oynarken Home tuşunuz otomatik gizlenmiyor mu?
Eğer gizlenmiyorsa o tuşların yeri değişiyor olması lazım. Home tuşunuzu yukarıdaki tuşla yer değiştirdiğinizde çözülecektir sorununuz.

Ercn

Üye
Tepki
19
İsim
Ercan
Bisiklet
Mosso
@Ahmet Bilge Kaan AKIN home tuşu gizleniyor aslında, oyun sırasında gözükmüyor ama basılı tutunca yinede devreye girip beni atıyor oyundan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ercn
Hocam o zaman home tuşunun yerini değiştirmeyi deneyin, o da olmuyorsa ateş etme tuşunu bir miktar sola almayı deneyebilirsiniz

ollo

Üye
Tepki
25
Bisiklet
Diğer
Dying Light oynamamışım hiç onu farkettim. Dün torrent bastım ama zilyon tane dll hatası verdi ve sonuç olarak oynayamıyorum. Bugün steamden oyunun hakkını vereceğim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ollo
Torrent oyunlar çok hatalı oluyor genelde. Satın alıp oynamak en iyisi. Tüm DLC leri ile birlikte 30 liraya kadar düşüyor, indirim zamanını bekleyebilirseniz. Çok güzel oyundur bu arada.

Aydoğan KUNT

Aktif Üye
Tepki
72
İsim
Aydoğan
Bisiklet
Mosso
@ollo
Torrent-oyun.com 'dan indirip oynadım herhangi bir hata ile karşılaşmadım. Tavsiye ederim güzel oyundu.

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
Guns of Icarus, HumbleBundle'de ücretsiz olmuş:

(link)

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
steam.png

Şu pro cycling managerleri almayı kafaya koydum ama güncel olanı 140 TL :acpsnr:
İndirim için sene sonunu beklememiz gerekiyor sanırım?
Yoksa "2014'ü al kardeş, hepsi aynı" mı der deneyip görenler?

Tecrübeliler help me :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Serkan Mıstınoğlu
Geçen 2-3 ay öncesinde düşmüştü fiyatları. Yine bi 2-3 ay sonra anca düşer :D 6-7 ayda bir yani toplamda , istek listenize ekleyin düştükçe mesaj gelsin :D

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.136
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Ilter Elmas BAzı uçuk fiyatlı oyunlar yıl içerisinde o fiyatlara düşebiliyor. Donanım haberdeki ölücülere yetişmemiz mümkün değil. Bende bir ara Rocksmith 2014'ü 20 liraya düşmüştü ve alamama gibi hata yaptım. Maalesef korsan versiyonda gitarı bağladığınız kablo dip gürültüye sebep oluyor oyunun kendi kablosu da 250 lira :) Ama orijinal oyun + no cable versiyon verimliymiş reddit'teki elemanlar sağ olsun.
Konuya belli bir zman sonra yazı yazmayınca bildirimleri geri düşüyor yada ben görmüyorum. Onun için az yazdım

• Beğen
Tepkiler: Ilter Elmas

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.080
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
PUBG Corp'un hayır kurumları için düzenlediği 1 milyon dolarlık bağış etkinliğinde; Shroud, Ninja, DrDisRespect gibi ünlü yayıncılarla beraber Türkiye'den Cem "Mithrain" Karakoç ve Necati "ZeeooN" Akçay'ın da yer aldığı (link) etkinliği başladı
(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Eser Sevinç
Hocam bizimkiler oynayamadı ya. En azından Zeoon yerine ArmutTv gitseydi çok daha iyi olurdu, daha profesyonel birisi en azından :(

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.080
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Bilge Kaan AKIN
Bizimkileri hiç göremedim bile ben, Mithrain ile wtcn iyi anlaşıyorlardı ama sanırım wtcn uzun zamandır pubg oynamıyor. ArmutTV yi pek bilmiyorum ben, zaten uzun zamandır PUBG oynamıyor ve izlemiyordum turnuva olunca izliyeyim dedim, turnuvalar zevkli oluyor :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Eser Sevinç
Aynen turnuvalar güzeldi :) wtcn gidecekmiş duyduğum kadarıyla, vizesi yetişmemiş, o yüzden zeonn gitmiş diyorlar :(

Aliexpresste gezinirken şu tarz parçalara denk geldim arkadaşlar. Mobil PUBG oynayanlar almayı düşünebilir, çok kullanışlı olacaktır :D

(link)

(link)

Arkadaşlar Laptopunda SSD kullanan var mıdır? Benim Laptoptaki SSD ile ilgili bir sıcaklık problemim var. Aslında tam olarak bir problem mi yoksa olması gereken mi emin değilim.
Benim Laptopta M2 Nvme SSD mevcut. Şimdi bu SSD normal çalışmada altındaki laptop soğutucusu ile birlikte 58 derece stabil duruyor, yük altında ise 71 dereceye kadar çıkıyor. Laptop soğutucusunu kapattığımda ise 74-76 dereceleri görüyorum. Bu sıcaklıklar 58 derece yüksüz-71 derece yükte normal midir onu merak ettim. Laptopta SSD kullanıpta sıcaklığını bilen bir Allah'ın kuluna rast gelmedim ondan soruyorum :D :D :D