Ordu

Scudo

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@reha genç

Yol bisikletinde bayağı yol katedilmiş.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Yeni bisikletler harika olmuşlar. Özellikle yol bisikletine bayıldım.. Bomba gibi olmuş. Xc010 gibi bir fiyata satılırsa çok talep alır.

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
Bisikletleri bence 2011 de tutar fiyatları makul olursa tabi bu arada nirvana scott sparkı anımsatıyor inanılmaz hoşuma gitti yol bisikletide inanılmaz güzel buradanda milli sporcuları verdiği desteklerden dolayı kutlarım salcanoyu beğenmeyenlere bir kez daha bakmalarını öneririm
merak etdiğim bir konu daha var xc 010 tapered konik yataklımı yoksa normal yatakmı kullanıyor xc 010 kadro kulağı çok sorun çıkartacağa benziyor bence...

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

bulent_atlas

Daimi Üye
Tepki
378
@reha genç
kadro kulağı zaten vitesin emniyet kemeri gibidir. Eğilmesi, kırılması zaten normaldir. Üstelik bu bisikleti Türkiye Şampiyonu kıvamında sporcular Alanya gibi, Gaziantep gibi zor parkurlarda sıkıntısız kullandı. Bizim takımda da sporcumuzun bir sıkıntısı olmadı. Olursa da yedek parçası mutlaka vardır. Değiştirilir. Bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum açıkçası..

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
@bulent_atlas

Abi yedek parça olayına eyvallah da alanya yarışında bilal abi kopardı bu parçayı bu bilal abiye pahalı patladı bence kırılmaması önemli ki yedek parçaya yarış esnasında gerek kalmasın bu bisikletlerle yarışan sporcuların tecrübelerinden yararlanılabilir amacım kötülemek değil kimse yanlış anlamasın

bayramakgul

Aktif Üye
Tepki
92
bu sene kadroda kimsenin bilmedigi bizim yarıscı arkadaslarımızla yeniledğimiz ve gelıstırdıgımız bir kac konu daha var her sey bır anda olmuyor ama bu kadro turkiye dısında bir cok ulkede yarıslarda basarı ile kullanılıyor. 2011 de en zorlu parkurlarda ve 2012 de olimpiyatındada sampiyonlarımzla beraber olacak yapıcı elestirilerniz bize yol gosterıyor her kese tesekkurler

cilgin_erdinc_

Daimi Üye
Tepki
155
2011 salcona fotograflarını Benım internetımde sıkıntı olduğu için arkadaşım mehmetcan52 adlı üyenin açtı 2011 salconalardan azıları aşlıhı altında göreilirsiniz

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Sitenin ismini sonuna .com eklemeden yazar mısınız?

semihh

Forum Bağımlısı
Tepki
189
erdinç bak arkadaşın olarak uyarıyorum seni yanlıs anlama beni
burda forum üyeleriyle konusmana dikkat etmeni istiyorum öncelikle
serkan arkadaşımıza o verdiğin cvp yerine daha düzgün, ılımlı bir cvp verebilirdin.
ayrıca bir daha resimler eline gecmeden konu açmazsan iyi olur. ;) milleti bosa heyecanlandırma resimleri de düzgün yukleyememişsiniz zaten.
bu konuda salcanodan mesut bey aradı beni adamlar o resimler için dava bile açabilir size izinsiz koyulduğu için çünkü daha katologlar cıkmadı piyasaya tamam biz gördük soner abi getirdi ama o numuneydi salcano dağıtıma cıkarmadı daha katalogları.

dediklerimi yanlıs anlama sakın bir kere daha diyorum ;)

• Beğen
Tepkiler: adam_mustafa55

soner69

Üye
Tepki
38
2 ocak 2011 de ordu kurul kayasına gezi dü<enlenmiştir. tüm bisikletli arkadaşlar davetlidir.sabah 9:30 da alpemin önünden çıkılacaktır

• Beğen
Tepkiler: erkan yurttas

SPORTWORKS

Üye
Tepki
38
ben scott kullanıyorum ama salcanoyu yakından takip ediyorum. biz bisiklet sporcuları olarak sponsor bulamıyoruz diye şikayet etmiyormuyduk, dahane arka arkaya gelen sponsorlukları var. bence olaya birazda farklı açıdan bakalım ve her yapılana saygı duyalım ve bekleyelim umarım demek istediklerim anlaşılmıştır.

• Beğen
Tepkiler: Serkan Demir

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
ordudan kaç km dir. hava şartları iyi olursa bulancaktan katılacağım.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
durdunuz durunuz tam gününü buldunuz.. tebrik ederim. sınavlardan bi önceki gün:D bakalım kesin değil ama bir ihtimal gelebilirim. 2011 de bol gezi bekliyoruz.