Ordu

tayfun52

Üye
Başlık
2
Tepki
23
İsim
Tayfun
herkese selamlar foruma yeni üye oldum başlıklara bakayım dedim hemşehrilerime rastladım :) yakında bi dağ bisikleti almayı düşünüyorum güzel rotalar var haberleşerek güzel turlar yapılabilir

Tepkiler: Örümböcük

emrehan.

Daimi Üye
Başlık
18
Tepki
306
İsim
Emrehan
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@tayfun52 biz de Korgan'dayız. Arada orduya tura geliyoruz.

richezza

Üye
Başlık
1
Tepki
53
Bisiklet
Carraro
selam benim bir sorum olacak, Şimdi bu soyadan gazi köprüsüne bisiklet yolu varmı? yoksa normal yoldanmı gideceğiz? şimdi sahil var biliyorum da, belki sahile bisikletle girmek yasaktır

Başlık
1
Tepki
26
İsim
Emre Akçay
Bisiklet
Carraro
Ordu-Altınordu-Cumhuriyet köyündenim, memleketi özledim vallahi herkese selamlar arkadaşlar.

richezza

Üye
Başlık
1
Tepki
53
Bisiklet
Carraro
orduda katlanır bisikleri olan arkadaşlar nerdesiniz bakim?

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Başlık
15
Tepki
782
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
Ordu dan Enes Şensoy diye bir arkadaş vardı. Bir zamanlar katlanır bisikleti vardı diye biliyorum. Hala duruyormu bilmiyorum.

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Başlık
4
Tepki
1.072
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
Selamlar arkadaşlar. Ben de Fatsalıyım ama İstanbulda oturuyorum. Katlanır sahibiyim. Herkese kazasız sürüşler.

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Başlık
4
Tepki
1.072
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
@richezza Dahon Vitesse d8 kullanıyorum şuan. 1 yıl da Dahon vybe c7a kullandım. Çok memnunum.

P5270546.JPG

Tepkiler: richezza

olricom

Üye
Başlık
5
Tepki
56
Bisiklet
Trek
Merhaba arkadaşlar bisiklet sporuna yeni başladım.İstanbulda ikamet etmekteyim fakat tatil vesilesiyle memleketim olan orduya geldim beraber pedallamak isteyenler varsa beklemedeyim lütfen iletişime geçin :)

Ozgur52

Üye
Başlık
2
Tepki
13
İsim
Özgür Turhan
Bisiklet
Bisan
Arkadaşlar Merhaba. Adım Özgür. Yaşım 30. 7-8 yıldır binemediğim gerek iş gerekse vakit olmamasından dolayı kullanamadığım bisikletimi ayaklandırdım. 1997 yılında aldığım Bisan - ATLAS marka 27.5'' V fren bisiklet kullanıcısıyım. Sitenize yeni üye oldum. Gerçekten başarılı bir bisiklet forumu olmuş. Herkese iyi forumlar dilerim.

Konuyu yanlış yerde açmışım farkında olmadan. Kusra bakmayın :)

Tepkiler: Yusufclp
Başlık
0
Tepki
93
İsim
Murat Esen
Bisiklet
Salcano
Ailemin Ordu'ya taşınmasıyla dahil olduğum grup. Okul dolayısıyla Elazığ'dayım ama yazın ve sömetr tatilinde Ordu'da bulunuyorum. Bu vakitlerde pedallamaya insan evladı lazımsa hizmetinizdeyim.

Yukarı Alt