Ordu

Barış Özegemen

Swim Bike Run
Başlık
19
Tepki
327
Bisiklet
Fuji
arkadaşlar ünyeiibf mezunuyum bende benim zamanım da yok tu fazla kişi hatta fakülte de doğru düzgün bölüm bile yoktu :D inşallah güzel bir topluluk oluşturursunuz gezmeye gelmek istiyorum ben de en yakın zaman da size bol pedallar ...

marheart

Üye
Başlık
0
Tepki
2
yener bey merhaba ; ben ordu merkezden bisiklet severim. gördüğüm kadarı ile bu işten anlıyorsunuz. kendime 1000tl yi aşmayan bir bisiklet bakıyorum. var mı bildiğiniz bir arkadaş.

Tepkiler: yenerustun

yenerustun

Üye
Başlık
1
Tepki
74
Bisiklet
Ghost
Marheart merhaba, benim sana acizane tek tavsiyem en az Deore grupseti olan bir bisiklet alman olabilir. Zamanla SLX veya XT grup setli bisiklete geçersin.

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Başlık
51
Tepki
943
Bisiklet
Salcano
Ordunun Gürgentepe Korgan Ikızce Ulubey Çaybaşı vs çoğu ilcesine bisiklet ile gittim hafta sonu tur planı olursa ortak bir şeyler yapabiliriz

u torun

Üye
Başlık
2
Tepki
2
İsim
UGURR
Bisiklet
Salcano
@yenerustun bende ünye de okuyorum yener abi .d :D fatsaya gidip gelmişliğim vardır bi gün buluşmak isterim sizle :D

yenerustun

Üye
Başlık
1
Tepki
74
Bisiklet
Ghost
@u torun
Bekleriz. U Torun
facebook.com/yenerustun

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Başlık
19
Tepki
916
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
@Bahadır Aktaş

Yalıköy deneyin ya gece gece köfte geldi aklıma , Yalıköyün köftesi müthiş ya , Burhan ustamıydı neydi adamın adı :D

yenerustun

Üye
Başlık
1
Tepki
74
Bisiklet
Ghost
@OsmaniyeRehber
Evet. Bolaman'a çok daha güzel, 3 katlı işyeri açtı köfteci Burhan Usta. Bizim hafta içi en sık akşam turu yaptığımız yer Bolaman.

drmstf

Üye
Başlık
0
Tepki
18
İsim
Mustafa
Bisiklet
Carraro
Merhaba arkadaşlar. Batum turuna yeriniz varsa ben de Samsun'dan katılmak isterim..

fabak

Üye
Başlık
0
Tepki
0
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

ünye çevresindeki bisikletçilere ya da ünyeye geleceklere tavsiyedir.

kutaymrt

Üye
Başlık
0
Tepki
3
İsim
Kutay Mert Çam
Ordu/Merkez'deki bisiklet severler tura çıkabiliriz.

Tepkiler: El.Kirca

alper52

Daimi Üye
Başlık
12
Tepki
267
İsim
Alper
Bisiklet
Fuji
konuyu uplatmak hortlatmak gibi olmasın ama:) bisiklet kiralamak için bir yer önerebilir misiniz Fatsada? Bayran tatili için Fatsadayım, bisikletim İstanbulda. Bu gun ufakken çok gittigim bisikletci İbrahim abiden bi tane kiralayip bolaman yaptim ama bisiklet beni kesmedi. tourney vites bana gelmiyor:) 18 vites bana yetmiyor:)

ecsahan

Üye
Başlık
0
Tepki
14
İsim
emre can
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar benim size bir sorum olacak.ben de bisiklet alıp 30km sürmek istiyorum artık.aklımda sedona 410 var ama sabit maşa.orduyu biliyorsunuz sizce sabit maşa kaldırımlardan inip çıkarken yada arnavut kaldırımı yollarda sıkıntı çıkarır mı? çıkarırsa carraro 224 e yönelicem.

ziyainal

Forum Demirbaşı
Başlık
18
Tepki
267
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
ben de vonalıyım ama trabzonda yaşıyorum yaza bisikletle trabzondan vonaya gelmek istiyorum bakalım olursa birlikte süreriz eğer sürerek gelmezsem yine süreriz :)

El.Kirca

Üye
Başlık
0
Tepki
34
İsim
Erdem Levent KIRCA
Bisiklet
Specialized
Selamlar ben de Ordu da yaşıyorum, yeni yeni heves başladı hem sağlıklı olmak hem de stresten uzaklaşmak anlamında merak saldım.Trafik ile ilgili çekincelerim olduğundan daha emniyetli yerlerde takılmaya çalışıyorum (Sahil gibi) düzenli rotalar yapan bir grup oluşturabiliriz diye düşünüyorum.(Bu arada forumda ilk mesajım )

Tepkiler: Örümböcük
Yukarı Alt