Okuduğunuz ve beğendiğiniz kitaplar

Scudo

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
Oscar Wilde-Dorian Gray'ın Pırtresi ni okuyorum, bitmek üzere.Aynı zamanda Cengiz Aytmatov'dan Dişi Kurdun Rüyalarını yeni bitirdim.Bir de Charles Dickens-İki şehrin hikayesini yarıladım... :)
Malum yaz tatili...Okumaktan ve pedal çevirmekten başka yapacak hiçbirşey yok :D

Doss

Üye
Tepki
1
Huntington'un Medeniyetler Çatışması ve muhtelif aydınların tez hakkındaki düşünceleri uzun zamandır elimde :S

• Beğen
Tepkiler: kcuk_

pythia

Üye
Tepki
109
Gisele'in Mahperi Hatun romanını okuyorum. Tavsiye olunur. Tarihimizi öğrenmenin en zevkli yolu tarihi romanlar okumak. Ne yazık ki yine bizi bir yabancı anlatmış. Tarihimizi bizler o kadar az araştırıp bunları insanlarla o kadar az paylaşıyoruz ki.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yaklasık 1 senedir çocuk yetistirmeye yönelik kitap okuyorum.:D Ananevi yöntemler yerine bilerek uygulamak egitimi güncel verilere göre vermek için :)
Algıda seçicilik bu olsa gerek :) Bu siralar böyle...
Çocuk yetiştirmede Psikolojik taktikler Dr.Perry W.Buffington
Kesinlikle tavsiye edebilecegim okurken sizi o yillardaki davranis biçimlerinize götürenbir kitap.Daha çok 6-15 yaşın psikolojisini içeriyor.

• Beğen
Tepkiler: sniper

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
Stephen Covey "etkili insanların 7 alışkanlığı"ndan sonra 2. kitap "8.alışkanlık"
Bence bu kitap, KUTSAL bir kişisel gelişim kitabı.
Herkese tavsiye ederim.

bisiklet_tutkunu

Daimi Üye
Tepki
99
tatil sıkıcı geçtiği için bol bol kitap okuyorum akşamlarıda pedallıyorum.3 kitap birdenokuyorum sabah öğle gece olmak üzere :d 1- Namık Kemal- CEZMİ
2-Reşat Nuri Güntekin-YAPRAK DÖKÜMÜ 3-J.K Rowling-HARRY POTTER ATEŞ KADEHİ

selcuktnt

Forum Bağımlısı
Tepki
302
valla ben okumayı geçtim artık yazıyorum bilenler bilir daha önce bir kısmı yayınlamıştım hala durur cigabayt varmı pek rağbet olmadı demekki fazla okumayı sevmiyo forum geneli yada ben kötü bir yazarım :)

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

papilloniac

Daimi Üye
Tepki
78
askerlik yapınca kitaplardan soğudum ama bu ara atlas a takılıyorum....sıradan mekansal tasvirler yerine, lirik, romantik ve kimi zaman da epik yaklaşımları çok hoş...

iso.54

Daimi Üye
Tepki
63
İsim
ismail
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Freud- Olgu Öyküleri 2............ :D

nyx

Daimi Üye
Tepki
212
goethe nin gücüne gitmesin, kemikleri sızlamasın ama genc werther in acıları okudugum en berbat şeydi...
uykusuzluguma birebir geldi, maksimum 10 dakka sora uyuyakaldım...
fantastik edebiyat sevenlere zaman çarkı önerebilirim...

• Beğen
Tepkiler: Devenez ce que