Niğde

zeratul

Üye
Tepki
17
Hasan hocam Gökova turundan sonra Niğde'ye geliyorum okul için. Pek bir yalnız gördüm sizi umarım beraber pedallayabiliriz. Tabi ki benim yaşlı tekeyi getirebilirsem :)

Scudo

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
Bayramdan bir kaç önce Niğdedeydim bir daha da ayın 27sinde okul açılmadan bir gün önce gidebileceğim ancak.
Bayram haftası orada olabilseydim seve seve eşlik etmek isterdim sizlere...

Kazasız - Keyifli ve Bol Pedallı Günler

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
@OzzYMKL

Yok Ozan biryerden çekildiğimiz.Kendi başımıza orada-burada takılıyoruz işte.Bisiklet konusunda Kayseride daha aktif ve yoğunum.Ha genelde tek veya bazı bir iki kişiyle takılıyoruz ortalıkta pek görünmüyoruz orası ayrı tabii :D ...

Kazasız- Keyifli ve Bol Pedallı Günler

(iletine bayağı geç cevap yazmışım kusura bakma.konuda yeni ileti görmeyince bakmamıştım hiç)

Tepki
0
kardeşim ben niğdedeyim. Ama nevşehirde okuyorum. YAzın herhangi bir tur düzenlerseniz katılırım

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
Herkese merhaba uzuuun süredir okul yoğunluğundan dolayı bisiklet, forum vb. baya bir uzak kaldım...her neyse ...

geçtiğimiz günlerde Bor durağı tarafında mosso kadrolu bisikletli bir arkadaş gördüm.O arkadaş buradan mıdır acaba?Öyle ise görüşmek-tanışmak isterim ...
Bu arada Niğde ve civardaki arkadaşlarla da buluşup görüşebilmeyi-tanışmayı ümit ederim.. (yoğunlukların azaldığı zaman da Bol Pedallı turları :) )

Herkese iyi günler

Said Ergöktaş

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
Niğdedeki arkadaşlar merhaba.Okul yoğunluğunu biraz azaltmış olmakla birlikte isteyen arkadaşlarla önümüzdeki haftadan itibaren görüşüp-buluşup-tanışabiliriz. . .

paramount

Üye
Tepki
0
bisiklet çalışmalarınız hakkında bilgi edinmek ve mümkünse dahil olmak isterim. irtibata geçmek için yeterli mesaj hakkım yokmuş. ilgileniyorsanız kestiremediğim bir şekilde irtibata geçmek isterim:) niğde-nevşehir turu düşünüyorum. iyi günler

Tepki
2
bayramdan sonra bende niğde nevşehir turu yapmak istiyorum. cep numaram önceki msj da var