Niğde

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Başlık
46
Tepki
197
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
Herkese merhaba uzuuun süredir okul yoğunluğundan dolayı bisiklet, forum vb. baya bir uzak kaldım...her neyse ...

geçtiğimiz günlerde Bor durağı tarafında mosso kadrolu bisikletli bir arkadaş gördüm.O arkadaş buradan mıdır acaba?Öyle ise görüşmek-tanışmak isterim ...
Bu arada Niğde ve civardaki arkadaşlarla da buluşup görüşebilmeyi-tanışmayı ümit ederim.. (yoğunlukların azaldığı zaman da Bol Pedallı turları :) )

Herkese iyi günler

Said Ergöktaş

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Başlık
46
Tepki
197
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
Niğdedeki arkadaşlar merhaba.Okul yoğunluğunu biraz azaltmış olmakla birlikte isteyen arkadaşlarla önümüzdeki haftadan itibaren görüşüp-buluşup-tanışabiliriz. . .

paramount

Üye
Başlık
0
Tepki
0
bisiklet çalışmalarınız hakkında bilgi edinmek ve mümkünse dahil olmak isterim. irtibata geçmek için yeterli mesaj hakkım yokmuş. ilgileniyorsanız kestiremediğim bir şekilde irtibata geçmek isterim:) niğde-nevşehir turu düşünüyorum. iyi günler

Başlık
0
Tepki
2
bayramdan sonra bende niğde nevşehir turu yapmak istiyorum. cep numaram önceki msj da var

berkay onaylıı

Aktif Üye
Başlık
14
Tepki
148
Bisiklet
Geotech
merhaba arkadaşlar
uygulama(staj) yerimi niğde devlet hastahanesinde ayarladım. 7 temmuzda başlıyacağım, ağustosun 20 sine kadar. ama temmuzda orada olurum herhalde hafta sonları sürekli olarak tur yapanlar var ise beraber gezebiliriz.

Tepkiler: Arda Oral

Arda Oral

Daimi Üye
Başlık
18
Tepki
181
Bisiklet
Salcano
Merhaba bende nigdede oturuyorum küçük bir bisiklet grubumuza var iletişime gecelim

Arda Oral

Daimi Üye
Başlık
18
Tepki
181
Bisiklet
Salcano
Bende nigdede yasiyorum arkadaşlar mesaj atarsaniz bulusabiliriz

OzgurBB

Üye
Başlık
2
Tepki
1
İsim
Özgür
Hepinize selamlar.Niğde Üniversitesinde okuyorum ve kendime bir bisiklet bakınıyorum.Aldığım gibi okula devamlı onunla gideceğim.Bor Toki-Fen Edeb. Fak. arası günlük en az 10 km yapar.Bunun dışında da mümkün olduğunca üstünde olacağım

Tepkiler: Fevzi Orak

İsa Yavaş

Daimi Üye
Başlık
13
Tepki
177
Bisiklet
b'Twin
Hoşgeldiniz. Umarım kendinize en uygun bisikleti alırsınız.

OzgurBB

Üye
Başlık
2
Tepki
1
İsim
Özgür
Bisikleti hala alamadım ama kararlıyım :)

Yukarı Alt