Niğde

Tepki
12
İsim
Oguz
Bisiklet
Sedona
tur resimleri varsa atinda gorelim gidemedik en azindan resimlerini gorelim

Scudo
Tepki
12
İsim
Oguz
Bisiklet
Sedona
@hasan urcan

insallah birgun hep beraber pedalliyacagiz boyle yerlere sen askere git gel

Tepki
26
mustafa teklifin için teşekkürler. gece kararı ile sabaha karşı hemen yola çıktık :güzeldi herşey.inşallah başka zaman seninlede güzel biryerlere gideriz kardeş.
fotografları yakında eklicem arkadaşlar.bekletcem sizleri biraz kusura bakmayın...

Tepki
26
ahmetcim çok yakın da yayınlıcam merak etme:)
gerçi ben olsam merak ederdim yani

Tepki
26
Uzun zamanlardan beri gitmek istediğim Nevşehir için değişik duygular gün geçtikçe içimde çoğalıyordu.foruma Kapadokya ya gitmek istediğimi yazdım ve sevgili arkadaşlarımdan cevaplar aldım.Niğde den sevgili Ahmet msn den hemen bir cevap gönderdi ve bir anda karar verdik Kapadokya ya gitmeye.Heyecanlı idim ve bu heyecanımı sizlere fotograflar aracılıgı ile iletmek istedim.İyi seyirler…

Bor dan çıkarken
(link)

Bu tabela heyecanlandırdı beni…şimdiden
(link)

İlk molamız ve sıcaklık artmakta…
(link)

Ve saat 12 güneş tam tepeden beynimize doğru süzülüyor.dinlenmemiz gerek ,hatta uzun bi süre
(link)

artık Nevşehir deyiz.bizi sevgili Mehmet karşıladı
(link)

Kapadokyaaa
(link)

Göremeden bir görünüm
(link)

uyanıp çadırımın fermuarını açınca karşılaştığım görüntü
(link)

Göremeden ayrılış fakat uzun bir rampa bizi bekliyor…
(link)

Uçhisardan…
(link)

sevgili Mehmet in lastiği patladı , öncesinde üşenmiştik fakat birkaç dakikada tamamladık
(link)

Niğde ye geldim ve ilginç bir tabela .inadına 10 dakika durdum 
(link)

Ve Kapadokya gezisinin sonunda bahçemizdeyim.daha uzun zamanım olsaydı da daha fazla gün kalsaydım .
(link)

Mustafa Özkara

Forum Demirbaşı
Tepki
454
Güzel olmuş Hasan abi; yüreğine sağlık.
Tabela gerçekten ilginçmiş.
Görüşmek ümidiyle...

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@Said Ergöktaş

Hayırdır said abi takip ediyorum kayseriden iyice elini ayağını çektin.:D

Tepki
1
bennn istabulda oturuorum fakat kapadokyalıyımmm derinkuyudada amcamlar var keşke ben gelseydmm bunları daha önce grüp

Tepki
9
slm.ben nevşehirden bilal.eğer gelirseniz niğdeye kadar eşlik ederim.nevşehiri gezmenize yardımcı olurum...benm tel numaram:05069375256.surucu684@hotmail.com

Ali ALTIN

Aktif Üye
Tepki
138
Vay vay vay Niğde 'li bisikletçlilere bi bak çoşmuşlar resmen :) Yürüyün be kim tutar sizi :p Beni çağırmamış olsanız da geziniz harika olmuş devamını mutlaka bekliyorum en azından Derinkuyu'ya gidiş dönüşte mutlaka eşlik ederim size

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Zerman
Tepki
14
hasancım bunun devamını dört gözle bekliyorum daha da kalbalık olacaz gibi geliyor

Tepki
26
mrb arkadaşlar bir kaç gündür bakamıyordum sayfa ya .gordüm ki Niğde lileri toplamışız ,, beni sevindirdi:)
Bilal onceden tanışmış olsa idik güzel olurdu , geldiğimizde ararız seni yada sen gelirsin bizi ararsın ;)
serap senide beklioz buralara;)

Tepki
26
arkadaşlar bayram haftasın da boş durmak istemediğim için yine kendime yol arkadaşı arıyorum.toplaşalım NİĞDE de...