Niğde

Scudo

lexus

Üye
Tepki
14
ark lar bende kayserideyim ama yazın çogu zamn niğdede bulunuyorum 2010 yılında inşlhh niğdeye bisikletle gidecem bu yaz gidecektim ama ekipmanlar tam deil

lexus

Üye
Tepki
14
@hasan urcan

niğdede parkur yok ama gezildiği zmn parkur gibi yerlere raslama kolay kayabaşından aşşa inerken yollar parkur gibi çok gzll yollar var cross içinde uygun :)

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
@lexus

Niğde doğa olarak gerçekten güzel imkanlara sahip bir yer aslında.Bu yüzden doğa sporlarına da oldukça elverişli bir yer.Bu sebepten parkur yok ve parkur gibi yorumlarınıza katılamayacağım.Eğer düzgün bir çalışma yapılırsa dağ bisikleti için çok çeşitli ve güzel parkurlar bulunabileceğinden eminim.Ben bu çalışmaya niyetlenmiştim ama geçen okul döneminde bisikletimi götürememiştim niğdeye(bacağımdan bir rahatsızlıktan dolayı bir süre binemiyordum) o yüzden gerçekleştiremedim.
Ama umuyorum ki bu yıl bisikletimi koyabilecek uygun bir yer bulup da götürdüğüm zaman orada hep beraber buluşur, tanışır ve bu keşifleri birlikte gerçekleştiririz.

Kazasız - Keyifli ve Bol Pedallı Günler

Tepki
14
erdem ve diğer arkadaşlar ben emniyetin karşısında güzel optikte çalışıyorum beni orada bulabilirsiniz beklerim bisikletle ilgili parkur ve diğer şeyler içinde yardımcı olurum

N.Erdem TUGRAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
236
@Ahmet Zerman

abi niğdede büşra diye birini tanıyordum soyadı tutuyor kardeş misiniz acaba?

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
@hasan urcan

ne güzel...:)
ellerinize sağlık.tam olarak ne taraf fotoğraftaki yer acaba?

Kazasız-Keyifli ve Bol Pedallı Günler

Tepki
26
uzun zamandır gitmek istedigim kapadokya ya yanımda bir arkadaşım olmadığı için gidemiyorum:(
gitmek isteyen olursa her zaman müsaitim arkadaşlar.

Tepki
26
ahmetcim bayram dan sonraki hafta yani 29 eylül de askerim,teslim olmam gerekio onun için bu sıralar yapmam gerekio planı .hatta şimdi bisikletim bana bakıo ben bisiklete .ben hazırım koboyum nerde dio;)