Nevşehir

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Bugün yürüyüşlere biraz ara vererek Sevdayla pedallanayım dedim.Hava sıfırın altında.Hedefim Kaya Kampingin altından girerek karda güzelleşmek yanısıra inerken güzel bir video hazırlamaktı.
Dışarı çıktığımda ne göreyim,baktım soğunun yanında sağlam da Kar yağıyor. Hadi Dede pes etme Kar ayrı güzellik dedim ve çıktım yola...
Ne yalan söyleyeyim arkadaşlar,Çatalkayalara kadar çıkabildim.Giyim olarak herşeyim kıvamdı hani. Sadece kışlık eldiven ve ayaklar üşüdü.Ayakları bir yere kadar idare ederim dedim ama,öncesinde serçe parmağımı sonrasında diğerlerini hissetmemeye başlayınca geri dönmeye karaar verdim.:boese157: Bir daha ki çıkışda kesinlikle Kayak eldivenlerimi giyeceğim.
Kar da aman haa Sağlam giyinin.

Yüreğim ve Sevgimle...

Scudo

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
aman ha dede kendine dikkat ett yaslılık ve yalnızlık zor ona göre.hele hele tek basına kaya kampların oralarda gezme bozmasın sonra seni:):):):):)

• Beğen
Tepkiler: candede

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
yarın saat 9 da dede ile yola cıkıyoruz vakti olupda gellmek isteyen olursa.
2 secenek var.
1. ürgüpden çıkıp ortahisar göreme avanos ürgüp
2.ürgüpden çıkıp avanos göreme ortahisar ürgüp

buna sabah karar verecegiz.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@nuriaktürk

nuri abi sabah o saatte kayseride kursda olacağım sonra görşürüz.

moustapha

Üye
Tepki
1
merhabalar herkese ben de avanostayım yakın zamanda kapadokya turu var mı acaba nuri abi? bir haberleşelim...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@moustapha

selam . ramazan nedeni ile ara verdik bisiklete ama bayramda olursa burda paylaşırız tatilde 9 gün nasılsa.

bvernik

Aktif Üye
Tepki
173
şu sınav dönemi doğan boşluktan faydalanıp konya'dan kapadokya'ya doğru yol aldım dün.
aksaray'da konakladıktan sonra bugün nevşehir'e geçtim.
yarın vakit el verdiğince kapadokya bölgesini gezip akşama doğru tekrar aksaray'a ardından konya'ya pedallıycam.
forumdan bi bakıp buralı bisikletçilere ulaşabilir miyim demiştim. denk gelirse tanışıp birlikte turlamak isterdim.
amma ve lakin son mesaj 8 ay önce yazılmış.
bir umut mesajımı bırakıyorum.
görüşmek üzere..

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Canımsın sevgili Ömer merhaba.
Mesajın buraya düştüğü gibi benim cebe de mesaj olarak geldi.Keşke önceden haber verme şansı bulsaydın da kendimizi, en azından ben kendimi buna göre ayarlasaydım diyorum.
Senin mesajın cebime düştüğünde ben de gurubumun startını almıştım. Dediğim gibi mesajının daha erken düşme şansı olsaydı en azından senide bu gurubun içine alırdık. O gün benim bisiklet gurubum vardı ve sağlam bir tur tamamladık.
Sonrasında sana telefondan ulaşmaya çalışsam da başarılı olamadım maalesef.
Sevgiyle...

• Beğen
Tepkiler: bvernik

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@bvernik

Konyaya geri dönüşün 13-14 haziran(hafta sonu) gibi olursa seninle birlikte pedallamak isteriz. ;)
Hatta 13 Haziranda seni Aksaraydan alıp Konya ya kadar bile getirebiliriz.. (ekibin onayını alma hakkı saklı)

Her daim yolun düz, rüzgarın arkadan, karnın tok olasın...

• Beğen
Tepkiler: bvernik

bvernik

Aktif Üye
Tepki
173
@Mesut Girgiç

çok iyi olurdu ama
konya'ya 2 gün önce dönmüş bulunmaktayım.
valla aksaray'a kadar yolum düz rüzgarım arkamda hasan dağına karşı aheste aheste pedalladım
konya'dan ayrılmadan bi iron turunda daha buluşmak dileğiyle

@candede

eyvallah birlikte turlamış kadar olduk.
bisiklete atlayıp aksaray yol ayrımına gelene kadar bile nereye gideceğim belli değildi. o yüzden ancak nevşehir'e vardığım günün akşamı sizlere ulaşmayı deneyebildim.
cumartesi bölgeyi gezerken bir ihtimal karşılaşabiliriz diyordum o da olmadı.
kapadokya'yı gezerken fazlasıyla zevk aldığımı her bisikletçi gezgini gördüğümde daha bi keyiflendiğimi söyleyebilirim.
mesafe uzun sayılır ama yol oldukça kolay, çift şeritte oluyor.
konya- nevşehir uluslararası turlar için de olmak üzere sık kullanılan bir güzergah olabilir. (ki kullanılıyor da zaten
bizim üniversite grubu(selçuk üniversitesi bisiklet topluluğu) başta olmak üzere konya'ya bu yolu önericem.
o zaman daha evvelden haberleşilip buluşulabilir.
görüşmek üzere.. barış şehri kapadokya'ya bol selam,

Tepki
26
kapadokyadakiler uzun ugraşlar sonunda bugun yarın geliorum yanınıza.mutlaka tanışmak istiorum.bugun haberleşir isek sevinirim,
saglıcakla kalın...

Tepki
9
slm.bende NEVŞEHİRLİYİM.MERKEZDEYİM.ÇEVRE İLLERE TUR OLDUĞUNDA HABER VERİRSENİZ KATILABİLİRİM...05069375256

Tepki
9
Bende NevŞehİrlİyİm.merkezden.Çevre İllere Turlar OlduĞunda Haber Verİrsenİz Sİze EŞlİk Edebİlİrİm..05069375256