narlıdere de[bursa]full macera,tırmanış,dere ve bol çamur,istanbul=bursa 03.08.2008

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
slm dostlar,
bursalı kardeşimiz bycx [zafer]ile,keyifle geçirmiş olduğum bursa dan macera dolu bir gün daha sizlerle paylaşmak isterim,
BİZ ENİYİSİNİ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ,ÇÜNKİ BİZ ENİYİSİNİ YAPIYORUZ.
full performans turumuzu bıtırır bıtırmez istanbula döndum,ama bycix,full performans turuna katılamayacağı için bana bu turdan kısa bahsetmişti,kanıma oan tırmanış,çamur ve macera enjekte edilmişti,hafta içi yaptığımız bir görüşmeile kesinlik kazandı,cumartesi uçtum bursaya,duramazdım,buraya da ilan düşmedim çünki geçen hafta ki full performan turumuzda olduğu gibi iptaller vs vs olmaması açısından hem benim için hemde bursalı dostlar için yerınde bir karar olduğunu düşündüm,cumartesi akşamı bursanın meşhur yeşil diye harıka bır yerde ki adı HÜNKAR,670 YILLIK bir osmanlı yapıtında nargile ve çaylarımızı yudumlarken tur hakkında da bılgılenıyorum,yıne elman,kutsal ve by cix ortalığı esprilerle yıkıp yakıyorlar,elmanın bacaklarındakı rahatsızlıktan dolayı ve kutsalında çalışıyor olması bycix le başbaşa turu tamamlıcaz,
TUR BİLGİSİ:tur ortalama 100 km olarak gerçekleşmiştir,bunu 60 km si asfalt,geri kalan arazi,

buyrun, macerayı bizimle takip edin
bursa merkezden ortalama 20 km uzaklıktayız,inegöl yolu üzeri,ve arkamdakı gözüken yüksek bir dağ var,bayraklı tepe dıye galıba adlandırılıyor,üzerınde türk bayrağımız dalgalanıyor,ilk hedefımızn orasıoldugunu söylüyor bycix byy

(link)
(link)

biz şehirlerde yaşayanların hiç de alışıkolmadığı yada bugüzelliklerde mahrum olan kişileriz desemdaha dogru oluyorgalıba,tarla,hemde şeftali tarlası,ilk defa keşfediyorumm buyrunnn canlı canlı
(link)
(link)
(link)
(link)
NARLIDERE köyün girişi
(link)
(link)
(link)
(link)
narlıdere köyü harıkaabır yer,
(link)
(link)
(link)
(link)
köymeydanında durup su ihtiyacımızı halledıyoruz,çünki bycix ın dediğine göre burdan direk dağa tırmanış yapıcaz,su olayı yolda bulamayız,
(link)
(link)

Scudo

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
BAYRAKLI DAĞA TIRMANIŞ:
arkadaşlar şunu belırteyım,yolun nekadar sert ve dik birokadarda bozuk oluşuna bakarmısınız,tekerlerkler zemınde tutunamıyorzemının hem sert oluşundan hemde fazlasıyla küçük taşların olusundan dolayı,
dıkkatlıce bakarsanız lastikler patinaj durumda,hatta dıye bılırımkı bu yol bıle dıger cıkacagımız bazı bölgelere nazaran daha iyi,
performansımızı ve dayanıklılığımızı burda da gösterelımm:)
(link)
(link)
bu fotoyu şuan gördüğümde ediz beyın güzel bir sözü aklıma geldi,
kartallar yüksek uçar,özellikle GRİKARTAL,tekarar saygılar edız bey
(link)
(link)
bycix arka frenle ilgili bir problem yaşıyor,ama usta becerisiile hemen halledıyor,bursalılara özgü bişi buu
(link)
(link)
arkadaşlar tırmanıştakı yol durumu nasıl,inanın burada 5 km sürmek normalde sürdugunuz 100 km ye bedel,lastıkler patınaj da,yol engebelı,taslı,dıkenler ayaklarınıza sarılıp duruyor,helekı nefes alışınızı köy bile duyuyor,ama daha cok heveslenıyoruz neden mı:?full performans:)
(link)
(link)
buda bisikletimizle tırmandığımız yollardan sadece ufak bır karesi,galıba bıraz daha anlaşılır bır durum,evet yanlış duymadınız,burası yol dıye adlandırılan dağ yolu,şu dıken ve otlara bakarmısınız,
(link)
(link)
iniş tam bır adrenalın,
(link)
(link)
narlıdere şelalesi,ve narlıdere
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

VEEE DERE DE BİSİKLET SÜRÜŞÜ,
işte macera,bycix
(link)
(link)
vvvvvharıkaa
(link)
(link)
eee kanıma bırazdaha macera enjekte ediyor bycix
derenın derinliğini ölçüyorum
arkadaşlar yer yer iki lastiğiminde tamamıyle kayboldugunu görüyordum,burada da en azhaliyle ki göbekleri bile geçmiş durumda,
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
burda yanlız olmadıgımızı görmek de güzel,slm yengeç baba
(link)
(link)

ÇAMUR ZAMANI:)bu turda neyapmak isteediysek onu içtenlikle yaptık,
dereden ayrılıp köye geldık,dönüşü mazceralı olsun diye tarla yollarını kullanalım dedık,hiç bilmediğimiz bir yol,önümüze çıkan arazı topraklı yola giriverdik,sonra tam istediğimiz bu dedık,bozuk ve çamurlu traktörlerin sadece kullandığı yol,buna bırde çamur eklenince bizim için özel hazırlanmıştı sanki,çamurun keyfını saatlercealdık,doyamaıyoruk,kılometrelerce yapılan özel bir parkur,işte burda şunu dedik
BİZ DAĞ BİSİKLETİNİ KULLANIYORUZ,
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
VEE bırkac fotoda çamurlu halımızı görun,ışık fazlayansımış ama yınede baayaa bellıı oluyor
işte ben bunu seviyorum::)
(link)
(link)
(link)
(link)

vallaa bizi buhalımızle görenler accayılerıne gitmiştiki bakan donup kalıyordu halımıze,camur olmayan tek saglam yerımız gözlüklerimizi cıkarttığımızda bellı oldu,gözlerimiz:)
ve bisikletimin oan ki hali,tur bittikten sonra,
(link)
(link)
bu gezide yine beni yalnız bırakmayan kardeşim bycix e ve elman,kutsala sonsuz sevgilerimi ve şükranlarımı yolluyorum,sizler herşeyın eniyisine layıksınız.allaha emanet olun.hepinizi canı gönülden selamlıyor öpüyorum,hoşçakalın,

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@Mehmet Can

teşekürler,full performans takımı olarak,iyii pedallarr diliyoruz:)hoşçakalın,dılerız kı fotolarla sızlerı fullperformans ve macerayı tattırmışızdır,byyy

@Teberus

teşekkürler,devamı sizler için BOMBA gibi geldi vede full performans devam edecek,fullperformans takımı:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
@grikartal

Gezi harika olmuş hayran kaldık,çünki gezi harika olmuş.

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
tbr ederim sizleri full performans gerçekleşltirmişsiniz özellikle su ve çamur harika duruyor bu hafta bizimde full arazi gezimiz vardı çamur ve su olmasada kimi yerlerde ii bir tozlandık :) .pedallerinizin devamlı olması dilegiyle.paylaşım içinde tskler.

saygılar..

Selay Yaman

Forum Bağımlısı
Tepki
846
Tebrikler.. Harika kareler , görmemizi sağladığınız için cook teşekkürler. Gezilerinizin devamını diliyorum.Sevgiyle kalın

by_cix

Aktif Üye
Tepki
59
beraber cevirdigimiz pedallar ve paylasimini yaptigi fotolar icin grikartal cok tesekkurler guzel bi geziydi zorlayici ,yakici , terletici vs... Grikartal seftali bahcesiyle karsilastigimiz ani ,o meyvelere attigin bakislari ve saldirisini unutmayacagim :D:D herkese slmlr ...
by_cix,(zafer)

• Beğen
Tepkiler: grikartal

discocox

Daimi Üye
Tepki
116
valla tebrik ederim arkadaşlar full performans olduğu kadar full action bir macera fotolar harika, paylaşım için teşekkürler yeni maceraları bekliyoruz

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Okan abi ne yapmışsınız siz ya? Canım çekti bak şimdi, epeği de oldu taşa toprağa çamura girmeyeli. :D

Ayaklarınıza sağlık, fotoğraflar içinde ayrıca teşekkürer.

Ayağınızdan pedal eksik olmasın..

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@Mehmet Can

teşekkürler mehmet,devamıgelecektır muhakkak,siz yüreği güzelpedalseverlerle paylaşıcaz,hoşçakl

@afrika_kaplani

çok teşekkürler,çok incesiniz,bu msj nız bizler için ,inanın fazlasıyla neyaptığımızı bize siz hissettiriyorsunuz,hoşçakalın

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Ellerinize, ayaklarınıza sağlık arkadaşlar ;) Gezi de her türlü zemin yer almış. Devamını bekliyoruz...

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@H.Okyay

teşekürler kardeşim,yahuu bir gün florya turu nun bıraz dışına çıkmak istersen ben herzamanburdayım.:))))kardeşimm harıka yerler,ınan şunu diyorsun'''ben dağ bisikletini kullanıyorum,o halde benım bunları yapmam lazım''full performans turlarımızın engüzel tarafı kendını doğaya karşı,ispat ediyorsun,ve kendi kendini buluyorsun,ben bunu yaşadım,devamıda olacak,bu fotolarda gördüğün kareyı istesen aynı anda yapamıyorsun,ama full performans dedın mı arkası gelıyor,bir günde hem dağa tırmanış,derede sürüş,ki bu ıslanmakla beraber müthiş,ve fınal çamur,yanı bu üçünü birarada yapmak kadar zevkli bişi varmı:)
hoşçakll,

@by_cix

asıl herşey için bu turda ki unutulmaz güzel anları benımle,yorulmadan usanmadan geçirmiş olman dan dolayı,ben sana sonsuz teşekkürleimi ve şükranlarımı iletirim,
vallaa o şeftali bahçesi olayı harıkaydı,yaa heryer şeftali kokuyırdu mis gibi:)
azıcık dalalım dedıkkk:) :)

@nihilist_deniz

teşekkürler,toz,çamur ,bisiklet sürenın makyajıdır
hoşçakalın,boll tozlupedallı günler dılerım

yorumu yapan bütün arkadaşlara ayrıca tekrarr teşekkürler,

@eYa

sagol efrahım,evet hertürlü zeminle karşılaştık,full performans efrahımm
bol pedallıgünler kardşim

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
O bayraklı tepeye her geçişimde bisikletle çıkılırmı acep diye düşünürdüm demek çıkan çıkıyormuş. Valla helal.

• Beğen
Tepkiler: grikartal

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@pırtık

teşekkürler,devamı gelecektir:)hepberaber full performans lı günler yaşayacaz.yüreğinizden sevgi aykalarınızdan pedal eksikolmasın.hoşçakalın