narlıdere de[bursa]full macera,tırmanış,dere ve bol çamur,istanbul=bursa 03.08.2008

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
ayaklarınıza sağlık dostlar, gerçekten çok güzel manzaralar
fotolar..... çamurda bisiklet sürmekte ayrı bir teçrübe...çok güzel ..paylaşım için teşekkürler...

Scudo

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
@Ediz Tevfik Özgan

ediz abi emin olki çıkılıyor...fakat ilk kez giden birisi er yolları bilmiyorsa kaybolabilir.yol ayrımı çok fazla..toprak tırmanış bittikten sonra asıl olay kayalık tırmanışta,yani zirveye yaklaşık 500 m kala..orda artık arka tekerden fırlayan taşların haddi hesabı yok :) .bi gün yaparız o rotayı ;)

gri ve zafer güzel iş çıkardınız,bravo:winkenlux

• Beğen
Tepkiler: grikartal
Tepki
7
güzel bir gezi olmuş benimde vaktım olsaydı veya böyle gezilere çagarılırsam gelirdim muhtemelen ...bisikletine çamur yakışmış....devamı dilegiyle (umarım birdahakine çagrılırız ).....

• Beğen

penelope

Aktif Üye
Tepki
49
vayyy okan abıım. zafer kankam turlarınız manyak olmus keske calısmayıp yanınızda olabılseydım. catladımn valla fotoları gorunce.cok guzel tur yapmıssınız.bırakın ıstanbulu fılan tasınsın herkes bursaya tası topragı altın olan artık bursa:):):)

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@patriotcengiz

teşekkürler,tur için gereken ilan verilmişti cekoo,ama şu varki dostalarına gelıyorum dıyıpte onlara haber bile vermeden eken dost tan neolur,çevremizde sayısız dost dıyenıtelendırdıgımız var.peki bunların kaçı gerçek dost:?
herzaman yapacagımız tur ıcın sen davetlisin bunu bil,dostalar yanlış yapmaz,::=:)
çamur:evet trek çamurla bır bütünleşmişti ogün,tabıkı bende.)
hoşçakal dostum

@penelope

teşekkürler kutsalım,sayenizde güzel anlar yaşıyoruz,tur hakkında dıyecek bişi bulamıyorum,yanı bır güne okadar güzelliği sıgdırmışız,planlasan böle olmaz,asfalt,dağ,tırmanış,dere,çamur ya hertürlü zemini kullanmış olduk ogün,vallahaabursaya taşınıcam başka çare yok,kardeşlerim ve benn artık bursada bırlıkte pedallıcaz,FULL PERFORMANS takımı yupıııyyyy

@sportmen

ooo can sende burdasın,teşekkurler turu begendıgın ıcın,yaa çamurda bısıkletın keyfıne orda vardım desem yerıdır,abı zemın zaten bazı yerler kuru,sıkı çamur ve bırıkıntı su ile çamur buluşması,bıde çamurun yuzumuze sıcraması buda ayrı bırtatttı,tabıkı tırmanıştkı terimizi derye bıraktık,oda appayrı bır güzelldi,abı anlatamam yaa herşey cok güzeldi,ordakı kardeşlerimiz harikalar,herbiri pırlenta gıbıyurektasıyorlar,
saygılar hepınıze,hoscakalın

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
@elise111s

elise,
evet o giant çakma,uygulamasınıda ben yaptım...ama bunu bu şekilde el aleme alay mevzusu yapmayalım....senin bianchi de çakma giant olmuş ii hoş tmm.ama burda konu çakmalar değil gezi.lütfen konumuza dönelim..

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@Elman TEMEL

teşekkürler bay elman,bencede burada söz konusu olan bisikletimizin neolduğu değil,yapmış olduğumuz güzellikleri paylaşmak,dostca yaşamak,
ama elise,sen bunlarla değil,arkadaşımızı nasıl elieştirecem diye kafayormuşsun,kişinin özlük hakkına saldırmayalım lütfen,çakma makma,onun yapatığı geziler hakkında bilgin varmı,seni bycix den özür dilemeye davet ediyorum,umarım bidaha yapmazsın,bisikletin ve kendin düşüncelerin kadar çok iyisen buyur bycx le çakma bisikletiile uludağ da kapış,o çakma bisiklet dediğinle öyle biryerlere çıkıyorki,oraları görmen bile,kalp krizi geçirmene neden olur,
kişinin zevki,kendisine aittir,eleştriside,taktiride,
bay elmanın dediğini uygularsan senin için daha isabetli bir karar olur
forum yöneticileri de butür davranışları dikkate alacağından eminm,

der76

Aktif Üye
Tepki
149
resimler bir harika tur harika ayaklarınıza pedallarınıza sağlık devamını bekliyoruz

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
arkadaşlar gerek diğer konumuz olan full performans full macera istanbul=bursa icin yoğun ilgi ve yorumlarınız için birkez daha teşekkürler,gerek yüzyüze görüşüp,gerekse msn ve burdan,bu turlarhakkında ki taktirleriniz inanın bizleri çok mutlu ediyor,
arkadaşlarıımzın bıdaha ki turnezaman:?dedikleri bizleri daha da çok macera ve performans yapmaya teşvik ediyor,bizde devamını getirmekle yoğun çaba gösteriyoruz,yeni rotalar,yeni yerve makanlarvs vs.İSTANBUL=BURSA.

YÜKSEKLERDE UÇARSANIZ BİR KEZ,BİRDAHA ALÇAKLARA İNMEZSİNİZ
GRİKARTAL
tüm pedalsever dostlarıma saygılar

redeagle34

Üye
Tepki
15
slm GRİKARTAL:mrb,bycix sizede,tebrıkler,harıkabır bırgun yaşamıssınız,harıkadan ötedemek lazım,bır gün içerısıne bu dört olayı nasıl sığdırdınız,merak:)asfalt,arazi tırmanış,dere,çamur,bunu planlamak bıle ımkansız olur bence,helalolsun,nedıyelım,bızlere full performans ve full macerayı yaşattıkları için grkartal abımıze ve baycixe teşekürler,antalyaya davet etsek geliermisiniz:?
cevap:?

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@redeagle34

slm,çok teşekkürler,sizlere performans yaşattıysak ne mutlu,bir güne bu olayı nasıl mı sığdırdık,:)biz,full performans,full macera dedik.::):) gerisi geldi,inan,yapmak istediğimiz de buydu,antalya:eek:oo oda harıka,ayrıcatesekkur,inşallah ful performans İSTANBUL=BURSA ekibi olarak gelmeye calısırız,ımkanlardogrultusunda neden olmasın,
hoşçakalın,

trekist

Üye
Tepki
8
wawww,istanbul=bursa ve fullperformans,harıka demek yeterlı degılllbence,dudaklarımı ısırarak syrettım ve okudum yazılarınızı,grikartal,ekip arkadaşlarına bızden de selamlar,kondısyonumu tamamlayıp sızlerle pedalatmak benım ıcın bır sereft,r,kabuledersenız tabıkı,
hoşçakalın fulperformans istanbul=bursa

• Beğen

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@trekist

teşekkürler,cok nazıksınz,bizimle tabiki gelebilirsiniz nedemek,yeterki performansınız olsun,yanı kondisyon olarak şart,bizimle laylaylom takılmak,gezmek için değil,kalbinizin atışını göğsünüzün dışında hissetmek istiyorsanız,buyurun gelın:)

Tepki
6
Bisiklet
Trek
kendinize acımıyorsanız güzelim bisikletlerinize acıyın göbeklerinzin içi su dolmştr nice maceralara

• Beğen

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
bu geziyi yeni gördüm ama fotolar bi harika doğa da öyle tabiii. yani insanın yanınızda olası geliyor (bir görev vesilesiyle) ben o köye 2003 haziranında gitmiş şelaleye girmiştim süperdi bir daha giderseniz tavsiye ederim

• Beğen