Multeci Projesi yola cikiyor...

Ilginizi cektiyse, hangi ilde ziyaret etmeyi dusunuyorsunuz? :)

• İzmir

• Çanakkale

• Dallas (TX) :D

• Brüksel

• Istanbul

• Toplam katılım
    21
  • Anket kapanışı .

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
Selam forum :)

Tam 1 ay boyunca Multeci Projesi ve ben turnede olacagiz.

Izmir, Canakkale (ve benden bagimsiz Dallas, Texas ve Bruksel'de) ugrak noktalarim. Son olarak proje 20 Haziran'da Istanbul'da baslayacak bir sergi ile evine donuyor (ben de :D)

Fotograflar paketlendi, hersey arabaya yerlestirildi, bos alana Izmir'deki sergi suresince kalacagim Bodrum'daki bahce icin fidanlar yerlesti, bbaaggeett sagolsun bugun Kackar'a benim icin bir araba rack'i getirmisti ama bisikletim de arabaya sigdi :eek: Sabahin ilk saatlerinde ben ufak ufak Istanbul disina cikarim artik (YASASIN!!! :D :D :D)

Sergi tarihleri soyle:

Izmir (Kibris Sehitleri Caddesi uzerinde belirli mekanlar) 1-12 Mayis
Canakkale -- Fotograf haftasi kapsaminda 17-20 Mayis
Istanbul -- Galata'dan Taksime belirli mekanlar uzerinde - 20 - 30 Haziran

Basin bultenleri hazir oldukca bu baslik altinda size krokileri ve detaylari gondermeye calisacagim.. Farkli bir sergi olacak, yap boz gibi, projeyi istediginiz gibi izleyebileceksiniz :) Canakkale haric her sehirde birden fazla mekan isin icinde, eliniz mecbur yuruyecek, ya da pedal basacaksiniz :D tercih size kalmis :D

Ben yarin aksam Izmir'deyim, Pazar sabahi Bodrum'a oradan da bir tekne transferi icin Marmaris'e geciyorum, ama serginin acilacagi 1 Mayis ve oncesi illaki Izmir'de olacagim :) Bu gelisimde bisikletli, 1 Mayis'ta bisikletsizim, ama beraber pedal basmak isterseniz, bir yerlerden bir seyler bulunur sanirim :D

Buraya basin bultenini atmadan once, proje hakkinda kapsamli bilgi edinmek isterseniz, buyrun burdan yakin :D

(link)

kalin saglicakla

• Beğen
Tepkiler: gizer
Scudo

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Hadi hayırlısı dikkatli git, şehirler arası yollar malum :)

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
ehm :) durum aynen soyle:

yarin saat 18:00'de yakin kitabevinde Multeci Projesi start aliyor,
saat 18:30'dan itibaren Doga Kafe
19:00'dan itibaren Kafe Afife (Gazi Kadinlar Sokagi)
20:00'den itibaren ve gecenin sonuna kadar da Miko'dayiz..

Tum mekanlar Kibris Sehitleri uzerinde, kroki ve detayli bilgi icin:

(link)

Izmirlilerle tanismak dilegiyle :D

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
sizleri tebrik ediyor,başarılar diliyorum.

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
başarılar dilerim.umarım gönlünüzce olur herşey...

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
arkadaslar cok cok tesekkurler :)

Izmir'in dogru adres oldugunu biliyordum :D harika bir acilis serisi oldu bu aksam :D

Darisi Istanbul'un basina!!!

Sergi 12 Mayis'a kadar 4 mekanda acik :)

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Başarılarınızın devamını dilerim. Bir fotoğraf meraklısı olarak, İstanbul serginizi merakla bekliyorum. Dikkatli gidin!

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bikem abla İstanbul'a gelince görmek istiyorum hepsini!

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Bu sergiyi gezmeyi gerçekten çok isterdim, mayıs ayında bana, İzmir yolu görünüyor ama sanırım ayın 15 i olacak ve korkarım sergiyi kaçıracağım. Umarım İzmir'deki süreyi uzatırlar...
Bikem, eğer " ben google'mıyım " demezsen Darfur hakkındaki kişisel görüşlerini çok merak ediyorum. Bizimle bir başlıkta paylaşabilir misin?
Teşekkürler...

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
arkadaslar selam :)

herseyden once herkese cok cok tesekkurler, tirt kaptan arkadasim, sergiyi yakin kitabevi disindaki mekanlar 16sina kadar tutuyorlar :D ben sergiyi gelip bilfiil toplayana kadar, 15inde kafe afife, doga kafe ve mikoda gorebilirsin :)

Yakin kitabevinde de kitabi bulabilirsin, oradakiler de bir kac gun daha tutmak istediler ama onceden verilmis sozleri varmis, o yuzden mecburen 14unde yeni sergi acmak icin malzemeleri indirip depoya kaldiriyorlar. :)

Darfurla ilgili seninle uzun uzun konusuruz, ben izmire gelince, mikoda buz gibi biraz ustu, soz, simdi burada herkesi sıkmayalim :) ama kisaca bolgede hicbirsey yok, kum disinda.. ve cok ciddi bir kiyim yasaniyor..

serginin izmir sonrasindaki durak Canakkale, 17-20 Mayis tarihleri arasinda oradayim, yola cikmadan illa ki bir yerlerden size yazip haber vermeye calisacagim.. ilerki tarihlerde bilahare gorusmek uzere,

selam, sevgi

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
selam foruuuuuuuuuum :D

simdi girdim eve, izmir bomba gibi gecti, detaylar sonra ;) canakkale biraz hizli ve kisa surenin elverdigince tatminkardi :p ancak yollar berbat, 12 cercevem kirik, bir baski ciddi hasar gordu :( neyse, herseyi eve indirdik, biraz soluklanayim, tasnif ve tamir islerine soyunacagim :)

bu hafta icerisinde istanbul krokisini de buraya gonderecegim, erkenden :D 20 Haziran'a kadar iyice calisma vaktinis olsun :p :D :D

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
heyoo sonunda beklenen gune geri sayim basladi :D

20 Haziran'da Multeci Projesini Istiklal Caddesi uzerindeki 7 mekanda aciyoruz :)

Bir sonraki post da davetiye ondan sonraki postda da kroki mevcut, gorusmek uzere

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Merhaba Bikem Abla. Bu mekânların hangisinde, hangi tarihte olacak? Ya da hepsinde, sergi tarihi boyunca mı olacak? Bilemedim...

Bir de davetiyeyi çıktı alıp gelirken getirecek miyiz? :eek: Yoksa gerekmiyor mu? Onunla ilgili bir açıklama olursa iyi olur. Görüşmek üzere

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
Sercan kardes selam :)

Davetiyi basip getirmen gerekmiyor :) sergi butun mekanlarda es gudumlu basliyor, davetiye yerine krokiyi cikti alip yaninda getirirsen, dolasirken kolaylik olur :)

bisikletle gelirseniz tunelden taksime kadar hepsini kolaylikla bitirebilirsiniz :) Mekanlar genelde 10:00 - 18:00 arasi acik, biz sali gunu 19:00dan itibaren Ucan Ev'de hem acilisi hem de Dunya Multeci Gununu kutluyor olucaz, yeme, icme herkesin kendisine ait, ama UcanEv o aksam sergi icin bir indirim yapiyor :D

Eger merak ettigin baska birsey olursa haber et, yoksa onumuzdeki carsamba aksami gorusuruz

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Bikem, Ekim ayında Bodrum'da açsana bu sergiyi, 50 ila 100 kişilik bir bisikletçi grubu ziyaretçi olarak gelebilir ;) ... ciddiyim!

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@tırt kaptan

vallahi guneyden yeni cikti kuzeye sergi, ama neden olmasin :D

zaten 15 haziran film haftasi icin istediler, 20 haziran icin buraya cikmistik zati, mecburen olmaz dedik, bileydim, kalirdik az biraz daha :D