Multeci Projesi yola cikiyor...

Ilginizi cektiyse, hangi ilde ziyaret etmeyi dusunuyorsunuz? :)

• İzmir

• Çanakkale

• Dallas (TX) :D

• Brüksel

• Istanbul

• Toplam katılım
    21
  • Anket kapanışı .

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Bisikletle gelirsek, bisikletlerimizi ne yapacağız acaba? İçeri sokabilir miyiz, ya da bisiklet üzerinde izleyebilir miyiz fotoğrafları? :)

Scudo

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@Sercan

izleyebileceginiz bir kac yer var! :) ornegin filmi rahatlikla bisiklet uzerinde izleyebilirsiniz.. bir iki mekanda bisikletlerinizi disarda birakmaniz gerekecek, ama baglayabileceginiz demirler (bisiklet icin ozel degil ama saglam birakabilirsiniz) mevcut :) hem a noktasindan b noktasina daha seri gidersiniz, lakin serginin bulundugu 7 mekan galata kulesinden neredeyse taksime kadar uzanan bir alanda :)

yani ben olsaydim, bisikletimle gezerdim :D :D

• Beğen
Tepkiler: Derya AKYILDIZ

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
Sevgili Bikem, bu anlamlı organizasyonda başta sen olmak üzere emeği geçen herkese sevgi ve saygılarımı arzederim. Hayırlı uğurlu olsun.
Krokideki, cadde ve sokak isimleri okunamamış olabilir; Benim gençliğimin geçtiği ve çok iyi bildiğim yerler (Galatasaray-Cihangir 1958-1983)
tekrar üzerinden geçmekte fayda gördüm umarım bir hata yapmamışımdır. Sevgiler..

Taksim'den Galata kulesine doğru,

1. Küçük Parmakkapı Sk.
2. Büyük Parmakkapı Sk.
3. Ayhan Işık Sk.
4. Yeniçarşı C.
5. Serdar Ekrem C.

Kesin bir tarih veremiyorum fakat, eşim ile birlikte "20 Haziran, 1 Temmuz" arasındaki bir günümüzü, bu mekanlara uğramaya tahsis edeceğiz.

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
Derya Bey cok tesekkurler :)

Yorgunluktan dusup bayilmak uzere oldugum su anlarda mesajiniz ilac gibi geldi, sokak isimlerini tekrar listelediginiz icin de tesekkur ederim :D

Bu aksam su acilisi yapalim, ben gelemeyenlere buradan bir rapor gecerim :) ama once 1 hafta uyuyacagim :D :D :D

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
herkese merhaba :) dun mekandaki elektriklerin kesilmesi ile bayagi afilli (multeci konseptine uygun, ne de olsa turkiyeye siginanlarin bircogunun evinde elektrik olmuyor) bir acilis yaptik :) semrtacim, ciceklerin icin tesekkurler, beni cok duygulandirdin :)

Yerlestirme benim cok icime sindi.. Dun enson acilistan dakikalar once kanter icinde hepsine son baktigimda tam istedigim gibi duruyorlardi, her mekan kendi icinde bir karakter barindiyordu. Umarim siz de begenirsiniz...

Eger Garaj Istanbul'a ugrarsaniz filmi seyrettikten sonra Kirim kilisesinin kapali demir kapisinin uzerindeki serginin posterine dikkatli bakin. Bu bizi gulumseten en guzel tesaduf idi, lakin poster icin grafiker arkadas fotograf secerken, farkina varmadan benim o kilise icerisinde cektigim fotograflari secmis.. Posterin asildigi duvardan, Galata Fotografhanesi'ne yerlestirdigimiz fotograflarin altindan cikan urgan ipe kadar hersey tesadufi bir sekilde temaya oturdu, cok mutluyum :)

Umarim sizlerin de hosuna gider :D

Bu arada tum mekanlar icin gezmeye en uygun saat 12-18 arasi.. 18:00den sonra bir kismi kapatiyor, bazilari da 12:00den once acilmiyor :)

Ve son olaraaaaaaak :) Eger Garaj Istanbul'a vardiginizda film LCD'de donmuyor ise, iceri girip tekrar baslatmalarini rica edin.. bazen replay'de sorun olabiliyor..

Iyi seyirler