Mosso Marine

Tepki
5
İsim
FAZIL KOLAY
Bisiklet
Mosso
@angvil

Çok teşekkür ederim amin inşallah
Onu denedim ama hoşuma gitmedi
Doğrusuda buymuş

@MoleniSarpi

çok teşekkür ederim ben siyah aldım ama daha kaliteli duruyordu beyazı yakından incelemiştim
pek hoşuma gitmemişti basit geldi biraz bana ama çizilme konusu beyazda daha çok dikkat çeker diye düşünüyorum karar senin tabiki ayrıca ben kullanamadığım için satışa çıkardım sahibinden comda ilan açtım bilginize
buda linki
(link)

@yusuf43
hayır yok dostum zaten direksiyon üstüne katlandığı için açılmıyor

@angvil
çok teşekkür ederim dostum denedim ama hoşuma gitmedi bu şekilde daha iyi oldu
ve açılmıyor

Scudo

angvil

Üye
Tepki
13
İsim
ibrahim
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
@yalnızkral Aaa. Ciddi mi ? Benim flexi121 lerden biri içe biri dışa katlanıyordu. içe katlanan katlanmayı engelliyor diye ben dışa çevirdim. Yalnış mı yapmışım şimdi. Ama ben dahonlarda falan hep dışa katlandığını gördüm. Sizin resimleri bir daha inceleyeyim.

Jackhammer

Üye
Tepki
23
İsim
Burak
rengi oldukca güzel,
tam aradıgım model hem dağ hem katlanabilir olması, servisi ile irtibata gecıp 26' ellerınde var mı dıye soracagım.

An itibari ile Ankara bayisini aradım, maalesef bisiklet ellerinde kalmamış ve fabrikada da olmadığından gelmeyeceğini söylediler, bu bisikleti alabileceğimiz başka bir yer varmıdır?

trandei

Üye
Tepki
10
İsim
utkucan
Bisiklet
Diğer
@Jackhammer geçtiğimiz aylarda ben de araştırmıştım bu bisikleti ama izmir bayisi sundu bisiklette bulamadım. mossonun kendi sitesinden sipariş verebilirsin bir de sahibinden.comda satılıyordu bir bak istersen.

• Beğen
Tepkiler: Jackhammer
Tepki
1
İsim
Berk
Öncelikle merhaba,
Foruma yeni katıldım.Bende bir katlanabilir bisiklet almak istiyorum.Hem üniversite kampüsünde ulaşımı sağlamak hemde istanbul başta olmak üzere şehirleri rahatça turlamak için.
Mâlum öğrenci olduğumuzdan çok bi bütçem yok.En fazla 800 lira civarında 0 bi ürün almak istiyorum.
Biraz araştırdım fakat bu fiyata çokta seçenek yok sanırım.
Benim içlerinde en çok hoşuma giden Mosso Marine 20 modeli oldu.
Sizler bu model hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yada önerebileceğiniz başka modeller var mıdır?
Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: münferit vagon

angvil

Üye
Tepki
13
İsim
ibrahim
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
Carraro flexi 121 i kesinlikle öneririm. 2 adet aldım. Hergün işe gidip geliyorum. KM saatim şu an 381 km de.
Neden derseniz bisiklet sizi hem düz yolda hem de yokuşta tatmin edecektir. 48 ayna kol 14 ruble ile 60 kadansda bile 20 km hıza çıkıyorsunuz ki eğer kondisyonunuz varsa rahatlıkla tur hızı diyebilirim. 70-80 kadans ile 22-24 km yi geçersiniz.
Yokuşta da 28 Ayna kola karşılık 28-24-22 rubleleri ile kondisyonunuza göre rahatlıkla dik yokuşları çıkarsınız. Evimin orda 500 mt dik yokuşu artık tek seferde dinlenmeden bisikletle çıkabiliyorum.

sonsuz

Üye
Tepki
1
İsim
Hasan
26 jant mosso marine katlanır bisikleti uzun süre kullanan arkadaşlar durum nasıl. Memnun musunuz bisikletten fotoğraf ekipmanlarıyla birlikte 100 kg ağırlık taşıyacak güçte mi ?

Bilgi verirseniz kısa zamanda ya bunu ya da geotech 26d alacağım.

• Beğen
Tepkiler: sirdilemma

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
@Nazım Başkurt 2015 zaten piyasadaydı bitti, 2016 demek istediniz her halde. Katalogda görünüyordu ama henüz gelmedi forumda katalog yayınlandı konusu var...

Tepki
1
İsim
Nazım
Bisiklet
Dahon
Pardon 2015'e alışkanlıktan yanlış yazmışım. 2016 model kataloğunu gördüm ama dükkanlara gelmedi sanırım.

Tunafish

Daimi Üye
Tepki
352
Bisiklet
Scott
2016 model Mosso Marine henüz satıcılara dağıtılmadı (kesin bilgi yayalım :D) ama 2015 modeli ile arasında hiçbir fark yok ( bu da kesin bilgi ) saygılar...

Alizee

Daimi Üye
Tepki
296
İsim
Ali
linkteki bisiklet bi garip. hem cok hos gorunuyor hem ustundeki donanim dusuk, degisik :) sirf jantlari alip akort ayarindan kurtulmak icin birebir

(link)

T. Diker

Üye
Tepki
61
İsim
T. D
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Tern
Bisiklet türü
Katlanır
Jantlarını bende beğendim

Tepki
1
İsim
Nazım
Bisiklet
Dahon
Biz 2 adet Mosso Marine 26 siparişi verdik ama hala gelmedi.. Beklemedeyiz :)

mersahin

Üye
Tepki
0
@Nazım Başkurt
nerden kaça sipariş verdiniz acaba?
hala gelmedi mi bu arda.

Alizee

Daimi Üye
Tepki
296
İsim