İnceleme Mosso 771TB3 Dmd Deore Şehir Bisikleti

Tepki
85
İsim
Tuğrul Erkılıç
Bisiklet
Mosso
Legarda serisini kullananlar gayet memnundu. Aratırsanız yorumları bulursunuz. Ben bir kısmını nakit vermiştim pazarlığı da ona göre yapmıştım. Bayinin tutumu fena değildi. Yardımcı olmaya çalıştı:harika:

Scudo

thieft3000

Forum Demirbaşı
Tepki
439
İsim
tolga
Bisiklet
Mosso
Hayırlı olsun kardeş, bende almayı düşünüyorum o yüzden bir kaç sorum olacak, port bagaj takmak için kadroda vida yerleri varmı, birde maşanın tam çatallaşan kısmında çamurluk ve far için bir vida yeri varmı, son bir soru park ayağı dahilmi sonradanmı taktırdırn?

• Beğen
Tepkiler: Tugrul.erkilic
Tepki
85
İsim
Tuğrul Erkılıç
Bisiklet
Mosso
IMG_20180129_091952.jpg IMG_20180129_091959.jpg IMG_20180129_091941.jpg IMG_20180129_092007.jpg Teşekkür ederim. Geç cevap için kusura bakmayın bu aralar pek kontrol edemiyorum. Park ayağı kendinden vardı. Diğer sorularınızın cevabı da evet:) çektiğim fotoğraflarda daha net görürsünüz. İşinizi göreceğini düşünüyorum.

Düzeltme: imla

T.T

Daimi Üye
Tepki
168
Bisiklet
Lapierre
gidonları çok kötü, fotodakide eğilmeye başlamış zaten.

Tepki
85
İsim
Tuğrul Erkılıç
Bisiklet
Mosso
Eğilmeye başladığını nerden çıkardınız onu anlayamadım ? Foto da gidon gözükmüyor bile

Tepki
85
İsim
Tuğrul Erkılıç
Bisiklet
Mosso
@thieft3000 önemli değil. Bisikleti 2000 km civarı kullandım hemen hemen her gün 40 50 km yaptım yaz iznimde ve şehir içinde dolmuşun üstüme kırması sonucu iyi bir kaza yaptım. Maşa ve gidon da sapa sağlam hiç bir eğilme yok. Boyası bile çizilmedi. ;):harika:

thieft3000

Forum Demirbaşı
Tepki
439
İsim
tolga
Bisiklet
Mosso
Düz maşaların orijinalı bir miktar eğik oluyor onumu kastetti diye düşündüm ondan sordum. @Tugrul.erkilic geçmiş olsun.

T.T

Daimi Üye
Tepki
168
Bisiklet
Lapierre
@thieft3000
yok gidon diyorum, dikkatli bakarsanız aşağıya doğru eğilmeye başlamış.

@Tugrul.erkilic
yoo gayet belli, martı kanadı gibi eğilmiş aşağıya doğru. ilk sayfadaki fotolardan birinde belli. gidona fazla yüklenilmiş. elcik kısımları aşağıya bakıyor.

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
1 yıl olmadan 250tl zam gelmiş bu modele.
deoreli bisikletlerin 3bin olduğunu görmekte varmış :D

Lawyer58

Daimi Üye
Tepki
122
hocam nasıl memnun musunuz? benim legarda sa 32 lastik var ince geliyor bu nasıl? hidrolik dissk fren nasıl performans olarak

Tepki
85
İsim
Tuğrul Erkılıç
Bisiklet
Mosso
@yorgun bekçi bisikletin her türlü performansından çok memnunum. Şehir bisikleti olarak ilk bisikletim. Yol bisikletiyle arada gidip geldim bir süre. Bununla tek seferde 60 km yaptım. Uzun yolda da iyi ama bazen yol bisikleti alsaydım diye içimden geçmiyor değil:):) ama şehir bisikleti almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim fiyat performans bisikleti kesinlikle:harika:

Tepki
85
İsim
Tuğrul Erkılıç
Bisiklet
Mosso
@yorgun bekçi Bu biraz mtb yol karışımı bir şey. Rahatlık olarak mtb ye yakın sürüş hızı açısından da yola yakın. Lastikleri ince o konuda sorun yok ama dişli oranlarından dolayı benim bisiklette yapılabilecek hız 55 km civarında ama yol bisikletinde bu biraz daha yüksek. Bisikletimden memnunum. içimde kalan bir yol bisikleti tutkusu var ondan dolayı keşke yol alsaydım diyorum galiba :):)
Not: imla hatası

• Beğen
Tepkiler: Lawyer58

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.900
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
Aynı kadronun süspansiyonlu maşa acera modeli var bende. Çok güzel, şık, kaliteli bir bisiklet.
Ancak yol bisikletiyle aralarında dağlar kadar fark var. İkisi gerçekten başka sınıf bisikletler.
@Tugrul.erkilic esnemiyor demişsin ama yol bisikletiyle arka arkaya sürdüğünde ne kadar esnediğini anlıyor insan. Zaten esnemesi lazım, yol bisikletine kıyasla çok daha konforlu bir sürüş vaat ediyor kullanıcısına. Aynı zamanda bir mtb'ye göre dişe dokunacak kadar daha yüksek bir seyir hızı elde edebiliyorsunuz.
Sonuç olarak, bagaj bağlantıları yok ama tur yapılabilecek, uzun-kısa / asfalt-toprak her yola gidilebilecek iyi bir hibrit bisiklettir kendileri. :harika:

Lawyer58

Daimi Üye
Tepki
122
@. sizin model hangisi hocam
@Özcan.

@Tugrul.erkilic hocam müsait bir zamanınızda benim legarda ile kapışalım mı Ben de satıp bu modele geçmek istiyorum da deneme şansım var mi hocam ? ankara hukukta okuyorum cebecid e kalıyorum ama siz neredeyseniz gelirim

Tepki
85
İsim
Tuğrul Erkılıç
Bisiklet
Mosso
@yorgun bekçi hocam ben etimesguttayım ankaranın öbür ucu :) şu an yoğun bir çalışma içerisindeyim uzun zamandır binemedim kondüsyonum sıfır desem yalan olmaz. Kullanılan malzeme niteliği açısından bu model daha iyi. O yüzden kuşku duymadan geçebilirsiniz:harika:

• Beğen
Tepkiler: Lawyer58