Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Maltepe

Scudo
paragraf neydi , noktalama isaretleri neydi .?
Kusura bakmayın. Ben tamamen konuşur gibi dikkat etmeden hızlıca durumu birazda heyecanla yazmak istedim. Sizler veya forumdakiler içni bu kadar sıkıntı olduysa admine şikayet yazın, gerekirse bir ihlal varsa kaldırılsın yazdığım.

Merhaba arkadaşlar oldukça kondisyonsuz ve fazla kilosu olan biriyim. Akşamları Küçükyalı - Kartal arası pedalliyorum, benim gibi bir şişko daha varsa birlikte pedallayalim

Hazır, havalar ısınıyor. Çoğumuz da bisikletlere bakım vs. yapmışızdır. Küçükyalı'dan turlara başlamayı düşünüyorum. Başlığı da uyandıralım dedim kimler var?
Katlanır bisikletle tura katılabiliyoruz mu 😅🤪

Her salı ve perşembe 06:00 kalkış Bostancı - Kaynarca sürüş yapıyoruz.
Katılmak isteyenleri bekleriz.
instagram: sokakkopeklericc
DM atabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Tolga_907
Selamlar. Forumda yeniyim. 29 yaşındayım. Bisiklet geçmişim var tabi, yani amatör olarak. Şimdi de Bisan trx8500 siparişi verdim, yarın veya öbür gün elimde olacaktır. İdealtepe'de oturuyorum. Turlara katılmak isterim zamanlama uyuyorsa. Sevgiler.

@velesbist merhabalar instagram da sizi bulamadım.
Bende soğanlıkta oturuyorum soğanlık tarafından geçerken sahilden size katılmak isterim.

@Onur T. velesbist instagram'da bulabilirsiniz.
instagram.com/velesbist/

Merhabalar
Strava'dan grubunuzu takibi aldım. Whatsapp üzerindende katıldım.
Bu sabah Kartal maltepe arası yapmak için yola çıktım ancak cadde bostan dönüşü arka tekerleğim patladı :(
Bisiklet yolunun bir yerinde çukur varmış malesef göremedim.
Sabah sürüşlerinize gerekli kondisyonu kazandığımda inşallah katılmak istiyorum :)

Merhabalar
Strava'dan grubunuzu takibi aldım. Whatsapp üzerindende katıldım.
Bu sabah Kartal maltepe arası yapmak için yola çıktım ancak cadde bostan dönüşü arka tekerleğim patladı :(
Bisiklet yolunun bir yerinde çukur varmış malesef göremedim.
Sabah sürüşlerinize gerekli kondisyonu kazandığımda inşallah katılmak istiyorum :)
Selamlar Onur,
Telegram'da daha aktifiz Whatsapp'dan çıkıyoruz yavaş yavaş malum nedenler :)
Salı ve perşembe günleri sosyal sürüş yapıyoruz. A takımı recovery yaparken yeni başlayan arkadaşlarımıza peloton sürüşü, duruş, kadans vs gibi temel konularda eğitim verirken performanslarını da geliştiriyoruz.
Ayrıca Telegram grubumuzda aklına takılan her soruyu rahatlıkla sorabileceğin bir sohbet ortamımız var.
/velesbistbisikletsporkulubu olarak aratırsan bize telegramdan ulaşabilirsin yada instagram'dan iletişime geçerek seni gruba davet edebiliriz.
Sağlıklı kalman dileğiyle
Keyifli haftalar.

Merhaba,
Yakında Maltepe den aranıza katılıyor olacağım.

arkadaşlar merhaba maltepede freeride yapacak arkadaşlar arıyorum

Neredeyse her akşam Maltepeden Caddebostan/Kadıköy rotasını kullanıyorum.Akşam saatleri çıkıyorum çoğunlukla ama gündüzde uyar.Dağ bisikletim var.

Back