Maltepe

Tepki
1
arkadaşlar merhaba, maltepe ve yakınlarında özellıkle sabah saatlerinde anternman yapabılıcek antrenman arkadaşı arıyorum ilgılenenen arkadaşların bana ulasmasını rıca ediyorum

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
bu güzergahtan ne tarafa doğru gidiyosunuz tuzla tarafına mı yoksa fenerbahçe tarafına mı?

Ahmet Mumcu

Daimi Üye
Tepki
1.073

Ya oldumu simdi, bende nisan mayis aylarinda sahilde yalniz dolasmaktan bikmistim. Simdi uzaklardayim ve sahili ozluyorum. Agustostada oradamisin?
Belki karsilasiriz.
(link)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Sports_girls sanırım daha önce başka bir konuda BRİSA'nın sporcusu olduğunu yazmıştı. Buna göre bir antrenman programı vardır sanıyorum.
Bizim Ayşe'de o taraflarda oturuyor, Maltepe'de. Ancak çalıştığı için saatleriniz uyar mı birbirinize bilmiyorum. Eğer geldiysen hatırlarsın Sports_girls, bu yıl ki Adana Dağ Bisikleti Yarışı'nda bayanlar kategorisinde 3. olmuştu. Gerçi daha sonra pek bir varlık gösteremedi ancak nedeni onun da çok antrenman eksiği olması zaten... Eğer özelden mesaj atarsan Ayşe ile irtibata geçmeni sağlayabilirim, o pek vakit bulup foruma giremiyor...

aysepr

Üye
Tepki
6
@HaliliOzturk

Halilcim buralardayım ama foruma uzun zamandır girmiyordum:)
Sabah antremanı yapacak arkadaşa ulaşmak lazım zira ben de her gece bir iştahla saati sabah antremanı için kuruyorum ancak daha sonra yataktan kalkamıyorum. Tempolarımız da uyarsa neden olmasın?? Birbirimizi motive ederiz. Bayramdan sonra koşularımı azaltıp bisiklete yüklenmeyi planlıyorum.

Halil bir ara şirkete uğrasana, özlettin kendini. Bana bir Aydos sözün olduğunu da unutma:)
sevgiler,
ayse

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
@aysepr

bu sabah ben erkenden beykoz yapmayı düşünmüyorum maltepeden eğr müsaitsen sende gelebilirsin 08 00 hareket saati maltepe sahil migros önü

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@aysepr

Tamamdır Ayşe'cim bulduğum ilk vakit aralığında (mesai saatleri içerisinde :)) senin yanında bitiyorum :D.
Biliyorsun 2 hafta oldu okulum açılalı, e ondan önce de projeler, tatilin derken 2 hafta görüşemedik... Eh etti sana 4 kocaman hafta :(.
Sanıyorum bayramdan sonra ki Alanya Yarışı'nın ardından yanında biterim :).

Tepki
1
arkadaşlart kışın antrenmana çıkıcak olan varmı bostancı maltepe tarafında alanya yarışından sonra sezon 1 ay kapalı olucak ben bu zamanı değerlendırmek istıyorum bu senenın telafısıni yapmak lazım

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
sports-girls eğer hangi günler, saat kaçtan kaça, hangi rotada temponuda belirtirsen mutlaka sana tavşanlık :D yapacak, eşlik edecek bir çok arkadaş çıkacaktır....

bana gelirse bu işi spor olarak yapanlar beni ortadan ikiye büker ondan dolayı ben almiim :D

• Beğen
Tepkiler: sports_gırls
Tepki
1
sabah saatleri istiyorum daha çok tempo duruma göre ve yola göe değiişir tabiki,bayan bisikletçi yokmu arkadaşlar istanbulda ya

aysepr

Üye
Tepki
6
@sports_gırls

selam,
kişisel mail adresini aldım. en kısa zamanda sana yazacağım. Hatta bu hafta sonu uzun yol yapalım. Ya da Sabiha Gökçen yapabiliriz. Bu arada sen erkeklerle ne kadar pedal çevirdin bilmiyorum ama kendini geliştirmek adına çok işe yarıyor:)
ayse

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
ayse nerdesin hıc gorunmuyorsun seni merak etmeye baslamıstık

Tepki
1
ben erkeklerle çok pedal çevirdim her antrenmanıma onlarla çıkıyodum bu seneye kadar,kocaelide yaşıyodum burda tanımıyorum oyüzden kimseyi.bu hafta sonu seminere gidiyorum ankaraya,ama gelecek hasta olur seve seve.borayı falan tanıyorum ama oda taşınmış zatenayşe yarışlara geliyomuydun ben hatırlamaya çalışıyroum ama seni mailini bekliyorum bu arada görüşürüz

izumi

Üye
Tepki
32
Merhaba,ben Pınar Pendik sahilde oturuyorum.Bu aralar zamanım bol,hafta içi dahil sabah saatlerini spora ve bisiklete ayırıyorum,ama soğuk hava şartları gözümü biraz korkutuyor.Fakat yine de düzenli olarak antremana çıkmak isteyen varsa plan yapabiliriz .
Haberleşelim&görüşmek üzere
Izumı

aysepr

Üye
Tepki
6
selam burgazz,
Bu aralar nasıl yoğunum şaşarsın. Yarın işe bisikletle giderek bu yoğunluğuma neşe katacağım. Bir ara Tarık Abi'yi al da, yine Sabiha Gökçen yapalım.
sevgiler,
ayse

@burgazz

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
pazar sabahı dıyorumkı bulusup bostancı etkınlıgıne katılalımmı ? gercı ben gıdecegım saat09:30 da yakacık tan cıkıp bostancıya kadar gelen olursa bulusarak gıderız?

noexit

Daimi Üye
Tepki
180
İsim
Kadir
Bisiklet
Specialized
harun abi asıl bir havalar iyice bozmadan aydos yapsak oralar nasıl biraz bize ön bilgi versen ...

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
aslında dogru dıyorsun ama ben daha zıyade camurda dusup kalkmayı sevıyorum bakma yaslı olsakta sisko olsakta ıcımızde halaa eskı gunlerın cocuklugu devam edıyor yagmurlu zamanlarda orman daha bır macera dolu oluyor bence :)hafta sonu olmaz sanırım bostancı var ordan kartala gecılıp ıntıbada yemek olayı falan derken aksam olur heralde,sonrası ıcın dusunuruz nede olsa alıstık karda bısıklet kullanmaya :)

noexit

Daimi Üye
Tepki
180
İsim
Kadir
Bisiklet
Specialized
desenize hafta sonu yine yoğun bir program var önümüzde :D