Lombak Dergisi Stand-up Gösterim

BeatBrat

Üye
Tepki
0
cogu yazınızda teyzelerden nefret edisini yazmıstınız.
Ne yalan soyleyelim bizimde aynı sorunumuz var bu teyzelerle :D
Onerileriniz varmıdır ?

Scudo

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@BeatBrat

Gerçek hayatta ben herkesi çok severim. Orada BEN başlığı altında esasında yarattığım bir tiptir. Bir illüzyon yani. Bisikletçi bir insanın nefret duyguları taşıması zaten çok zor. Orada mizahi bir tespitte bulunuyorum sadece.

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
Arkadaşlar. Dün geceki gösterim oldukça başarılı geçti. Bisikletforum'dan gelen selamınızı da aldım. Bu ayın 12'sinde yine KarGART'da saat 21:00'da bir gösterim daha gerçekleşecek. İlginin fazlalığından, Mayıs programları dolu olduğu halde, bir gösteri daha ayarlamak durumunda kaldılar. Dün gece, gösterimi, ayakta ve oturarak izlemek zorunda kalanlar oldu. Herkese teşekkürler.

afaslan

Üye
Tepki
11
İsim
Ahmet Fevzi Aslan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Alpay abi dün gece ordaydık(kurşun kalemle imza attırdık sana hatta bu haftaki yazına)...İlk gösterin olmasına ragmen performansın gayet iyiydi bence.TEBRİK EDERİM! heyecan vardı biraz...Bidahaki gösterine yine gelicem,mekanı cok begendim alt kat cok güzel biyer..Bu arada hep merak ederdim Özlem'ini,onu da görmüş olduk bu vesileyle...Bir ego insanı olarak bu işin de üstesinden gelip kendine kocaman bir ev hatta malikane gibi birşey almanı can-ı gönülden dilerim...Başarılar...

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Sevgili Alpay, dün gece için seni tebrik ederim. Çok iyiydin..
Selamlar..

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@afaslan

Çok teşekkür ederim. Bir dahaki gösterime yine gelmek istemen, bu işi hakikaten de başarmış olduğumun göstergesi. Sağ ol. Ev konusuna gelince, bir espri olmakla birlikte, 2 sene içinde de alırsak fena olmaz yani. Sevgilerimle.

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@gürsel

Gürsel abi. Şeref verdin. Seni orada görmek beni çok mutlu etti. Sağ ol. Görüşmek üzere.

Kamil

Daimi Üye
Tepki
63
Bu arada kirpileri söylerken Kermit'i unuttuk.Kermit'i de görecek miyiz Top Canavarı'nda bu ay ya da önümüzdeki ay,Alpay ağabey?

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@KÂMİL

Bu ay yetişmedi. Önümüzdeki ay mutlaka. Kermit'siz olmaz çünkü.

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Merhaba. Gösterinizi malesef izleyemedim. Geç saat olması biraz kötü oluyor henüz 18'ini geçmemiş bizler için. Bundan sonraki de 21.00'da olacakmış, ona da gelemiyoruz ne yazık ki. Umarım ondan sonraki de gündüz olur, biz de izlemiş oluruz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Biraz önce de Kemik'i aldım, şöyle bir göz gezdirdim sayfalara, Kâmil seven adam'dan sonra en beğendiklerimden Münferit ve Şevki Teyze'yi göremedim. Umarım diğer sayılarda yeniden görürüz. Şimdi bisikletime atlayıp, sahilde göle karşı oturup dergiyi okuyacağım, size ve diğer tüm çizerlere teşekkür ediyorum.

Kamil

Daimi Üye
Tepki
63
Bir ay daha bekleyeğiz demek Top Canavarın'ı.Ama galiba beklediğimize de değecek.

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@Sercan
Teşekkür ederim. Erken de olsa zaten 18 yaş sınırı var. Ayrıca bu sezon için Kargart'daki ikinci ve son gösterim olacak. Kargart'da Eylül'e kadar çıkmıycam bir daha. Ben çok yakında Old City Comedy Club'da çıkmaya başlıyorum. Ayrıntıları daha sonra açıklıycam.
Münferit'i her zaman çizmiyorum. Birkaç ayda bir çiziyorum. Önümüzdeki ay çizebilirim ama. Şevki Teyze, Lombak dergisinde. Şu an Lombak dergisini edinsen görebilirsin. Sahilde göle karşı oturup dergi okumak ne kadar güzel bir şeymiş. Harika valla. Kendine çok iyi bak.

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@KÂMİL

Bilmiyorum ben çok zaman ayırıcam. Ve iyi bir iş çıkarmak için elimden geleni yapıcam. Umarım hakikaten de beklediğinize değer.

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Abi Şevki Teyze'yi yanlışlıkla yazmışım, şimdi fark ettim sen söyleyince. Lombak da var elimde şuan. Ayrıca yazın da çok içten olmuş, onu da okudum. Bir de aklıma gelmişken sorayım. Fatih Solmaz'da bir haller var abi, sanki onun adıyla başkası çiziyor gibi. Eskisi kadar espri kabiliyeti yok gibi. Pişirip pişirip aynı şeyleri sunuyor sanki KEMantimedya'da. Açıkçası ne kadar merak etsem de ne yazdığını, okuduktan sonra ''boşuna zaman kaybettiğimi'' düşünüyorum.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@KÂMİL

Bir gelsin pir gelsin :D Gine sopadan geçirsin cümle orman alemini :)

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@Sercan

Sercan'cım, ustalarımla ilgili olumsuz eleştirilerinize cevap vermemi bekleme lütfen. Benimle ilgili eleştirilerinize sonuna kadar açığım ama. Sevgilerimle.

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@Hakan Yazman

Hakan'cım ben de aynen öyle düşünüyorum zaten. Öykü neredeyse oturdu gibi. Haftaya başlıycam artık çizmeye.

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
Arkadaşlar. Size güzel bir haberim var. 28 Nisan'da, KargART'da gerçekleştirmiş olduğum, İçimden Adam Çıkardım isimli stand-up gösterimi, o gece, Old City Comedy Club'dan, Romina Özipekçi ve ekibi de izlemeye gelmişti. Şovumu çok beğendiklerini ve güzel bir kimyamın olduğunu söylediler. Ve büyük haber; ben artık her salı gecesi, saat 23:00'a doğru, İstanbul'un yegane komedi kulübü Old City'de sahne alıcam. Çok mutluyum. Üzerimde tatlı bir heyecan var. Ayrıca, Lombak dergisinin Mayıs sayısına, 3 sayfa, arkadaşlarım Murat, Serkan ve İlker ile gerçekleştirmiş olduğumuz, Beykoz ve Ömerli gezilerimizi yazdım. Duyurulur. Herkese sevgiler.