Lombak Dergisi Stand-up Gösterim

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@Serkan Yazıcı

Serkan'cım desteğin için çok teşekkür ederim. Benim çemberler gelirse bisikleti tamamlamamam için hiçbir sebep kalmıyor, bunu en iyi sen biliyorsun. Görüşmek üzere.

Scudo

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@kcuk_

Bülent Üstün Fermuar dergisini çıkardı. Haftalık mizah dergisi o da. Piyasada var. Göxel'e beğenini iletirim mutlaka.

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Bu başlık Penguen'e mesajlar haline döndü ama kusura bakmayın, ben de fikrimi söylemek istiyorum. 70 yılların sonundan itibaren Gırgır okumaya başlamıştım, sonra, ilk çıktığı günden itibaren Limon ( sonra Leman ) alırdım, hatta askerdeyken bile o zamanki kız arkadaşım ( şimdiki eşim ) 16 ay askerliğim süresince benim için Leman'ları alıp biriktirdi ( Doğudaydım, okuma şansım yoktu) döndüğümde de günlerce onları okudum. Son aylarda, bazı sebeplerden dolayı yılların alışkanlığı ve sevgisine rağmen Leman okumayı bıraktım ve Penguen almaya başladım, özellikle Alpay Erdem'in bisikletle ilgili yazıları daha da tercih sebebim oldu ancak itiraf etmeliyim ki bu hafta bence Penguen en muhteşem atağını yaptı ve gelmiş geçmiş en büyük ustalardan biri olan ( Türkiyenin çizer Stehen King'i ) diyebileceğim Galip Tekin'i kadroya dahil etti. Bu transfer bence muhteşem oldu. Ne diyelim Penguen'den bir yazar ve çizerin aramızda bulunması çok hoş bir durum... Umarım bisiklet maceraları devam eder...

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@tırt kaptan
Galip abinin aramıza katılması hepimizi çok mutlu etti. Galip abinin muhteşem çizgi öykülerini okuya okuya büyüdük biz de.

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Alpay yazını haftasonu okuma fırsatı buldum, çok içten, çok güzel yazmışsın ellerine sağlık, tebrikler, sonlara doğru da sitem etmişsin tek başımayım diye ama değilsin, her zaman birlikte pedallayabiliriz ;)

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@Ergün (Divinity)

Çok teşekkür ederim. Önümüzdeki ay beraber pedallayalım bence de. Güzel bir güzergah çıkarırız mutlaka. Bu arada 28 Nisan'daki stand-up gösterime de çok az kaldı. Çalışmalar gayet iyi gidiyor. Üzerimde çok tatlı bir heyecan var. Görüşmek üzere.

Kamil

Daimi Üye
Tepki
63
Top Canavarı'na n'oldu?Geri dönecek mi?Dönerse,beraberinde kirpiler de dönücek mi?

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@KÂMİL

Valla bu ay bile dönebilir aslında. İsmail Hasta Ruh'a biraz ara vermeyi düşünüyorum çünkü. Evet dönerse kirpiler de olabilir. Eğer zamanım kalırsa ben de istiyorum gerçekten Top Canavarı çizmeyi. Özledim. Sevenleri de bir yandan sıkıştırıp duruyor zaten. İlgin için teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Bulunmaz

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Valla Alpaycıım top canavarı benim de tercihim İsmail dinlensin biraz ;)

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@Hakan Yazman

Sağ ol hakan'cım. Sanırım konu bile buldum. Biraz daha üzerinde çalışmam lazım ama. Görüşmek üzere.

jimi1984

Daimi Üye
Tepki
99
Sayın alpay erdem size bir şikayetim var...
:)
Ya nedir bu kankaybı?Sürekli parçalanıyorsunuz.Leman+penguen+fermuar+lombak+lemanyak.Lütfen bir an önce voltranı oluşturun...3 aydır hiçbir dergiyi okumuyorum artık..Vapurlarda ,otobüslerde otlakçı yaşıyorum..Bu halimden memnunum valla :D

Kamil

Daimi Üye
Tepki
63
Tamam,sağol Alpay ağabey.Top Canavarını bekliyoruz bu ay.

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@jimi1984

Tamam canım bişey demiyoruz. Mizah dergilerinin arasına zımba bile koyulmaz ki, okurlar sayfa sayfa paylaşabilsinler diye. Haftalık mizah dergilerinde bu böyledir. Bölünmenin önüne hiçbir zaman geçilemez. Biti kanlanan gencin ayrı eve çıkmak istemesi gibi bir şey bu. Çok doğal. Biz de sizin o hallerinizden memnunuz.

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@KÂMİL

Yetiştirmeye çalışıyorum. Yetişirse ne ala. Yetişmezse önümüzdeki ay kesin olur.

afaslan

Üye
Tepki
11
İsim
Ahmet Fevzi Aslan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
alpay abi ctesi orda olucaz...dergide haberi okuyunca inceden kıllandım bizim alpay abi de böyle tv lere falan cıkarsa dedim neyse hevesini kırmıyım senin de şimdi...

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@afaslan

Teşekkür ederim. Yalnız şimdiden rezervasyon yaptırın bence. Yer sayısı gerçekten çok sınırlı. Televizyon meselesine gelince, niteliksiz programlarda göremezsiniz, onu şimdiden söyliyim. Görüşmek üzere.

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
kargart ın sayfasında gözümden kaçan bişey okudum ve yıkıldım 18 yaş sınırı vardır! off..:(

bide abi "İsmail Hasta Ruh İlk" kitabını bulamıyorum kadıköyde ki nerdeyse tüm kitapçılara baktım yok..bugün de karşıda biraz sordum, gene bulamadım..nerden bulucam? hemen almak istiyorum..hem sende ara veriyomuşsun ismail'e, o arayı kapatmam lazım..:)

kargart'ın sayfasında "Top canavarı, her an çakabilir" denilmiş, şöyle yuvarlak hesap ne zaman çıkar? 2 hafta sonra? 2 ay sonra? ..........?

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@bbaaggeett

Gözünden kaçan bişey yok. Onu yeni koydular. İsmail Hasta Ruh İlk adlı kitabımı bulmak gerçekten de çok zor. Bence dergiden iste. En kestirme yol bu. Top Canavarı albümüm hazır. İş yayınevinde bitiyor. Benim de biraz ilgilenmem lazım. Az kaldı ama.

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
@alpay erdem

bir bulent ve cengiz ustun hayranı olmama ragmen bolunmeyi bu 2 kisi mi yapıyor acaba ? ozellikle bulent ustun'u hangi dergide okuyabilecegime,,,i bulmak icin satıcıdaki tum dergilere bakmaya basladım :)

alpay erdem

Aktif Üye
Tepki
38
@kcuk_

Bülent Üstün ve Cengiz Üstün'ü bulacağın dergi Fermuar'dır.