Levent

UlmO

Üye
Tepki
0
Herkeze merhaba ben forumunuza yeni katildim istanbul levent de oturuyorum.forumdan baya bisi ogrendim simdiye kadar bir bmx alip kendimi gelistirmek istiyorum hersey icin simdiden tesekkurler:)

Scudo

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
dostlukların pekiştiği,bilgilerin paylaşıldığı formumuza hoş geldiniz.

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
selamlar hoşgeldin forumumuza. keyifli vakit gecirmen dileğiyle.

seyyahasan

Üye
Tepki
0
Herkese selamlar. Ben Hasan. Uzun dönemden beri bisiklet kullanıyorum. Bursa'da yaşadığım dönem sık sık Uludağ-Sarıalan çıkıp inmişliğim var. İstanbul'a geleli Uludağ'da yaşadığım heyecanı yakalayamadım. Bisiklete sıkı sıkıya bağlı biriyim. Sadece bisiklet değil farklı doğa sporları ile de ilgileniyorum. İnşallah forum vasıtasıyla sıkı sağlam geziler gerçekleştireceğiz.

Görüşmek üzere...

Hoşçakalın.

Tepki
2
mehaba arkadaşlar ben bu siteyi internetten :D kendi bisikleitm için öylesine bişeyler bakıyodum googleden buldum :D ben istanbul 4.levent te yaşıyorum .. sinop luyum bu sene eylül ayının ilk günü sinop a köyüme gideceğim :D köyde benim kendimi bildim bileli bi bisikletim var ve hep onu kullanmışımdır 18 vites :D markasını unttum valla...:D köye gidince ilk bisikletimi tamir edeceğim ama çok işi var :D zincir bikere kopmuştu bende zinciri kısaltıp tekrar yapmıştım :D yani zincir kısa :D 2 tekerlekte patlak :D zincir hemkısa hemde paslanmıştır büyük bi ihtimalle :D sonra sele nin üstü boya olmuştu evi boyarken seleyide boyamışlar :D seleyide değiştiririm sonra firenlerde bozuktu firenleri yapıcam allahın izniyle istesem yeni bisiklet alırım ama benim o bisikletle aramda bi bağ var :D arkaş gibi yani onunla ne günler geçirdik hey giidi hey :D yani hislerimi sizinle paylaşmak istedim herkese slm :D :D

Tepki
2
evet çok heycanlıyım ve sabırsızlanıyorum bir an önce gidip tamir edip binmek istiyorum :D tamir edince sizinle paylaşıcam resimi koyacağı siteye :D

Dinamo

Forum Demirbaşı
Tepki
347
@ayhan37http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/41.gif
+1
heyecan dolu, inşallah aksilik yaşamazsın umarım herşey istediğin gibi olluşur.

Mr.Devran

Aktif Üye
Tepki
61
İsim
Volkan Devran
Bisiklet
Salcano
Hoşgeldin kardeşim, attığın yemyeşil mesaj çok güzel görünüyor :D

Tepki
2
haftaya köye gidecem az kaldı arkadaşlar :D süper sonıc bisikletimi tamir edip resmini çekip bu sitede yayın layacağım :D bakalım beyenecek misiniz

Ömer Bingöl

Aktif Üye
Tepki
189
Bisiklet
Merida
merhaba arkadaşlarım,

bisikletimi henüz iki hafta önce aldım. yaklaşık 160 km yol yaptım. çok kondisyonlu sayılmam. (4.levent taksim arasını ~9km~ 35 dakika civarında gidiyorum.) yani yoğun trafikte ortalama ~15 km/h hız yapabiliyorum.

önümüzdeki perşembe 4. leventten selimpaşaya gitmeyi düşünüyorum. ibb harita en kısa mesafeyi ~70 km olarak gösteriyor. Yalnız bu yol TEMden geçiyor. Zaten sahil yolunu kullanmayı düşünüyorum. Bu da yolumu aşağı yukarı 100 km'ye çıkarıyor.

perşembe gününe yaklaştıkça heyecanlanıyorum:rolleyes: Ama kafaya koydum. Allah izin verirse perşembe sabahı horozlar ötmeye başlayınca yola çıkıcam:D Çünkü hava kararmadan orada olmak istiyorum.

Bu yolu bilenler bana ne önerirler? Yanıma almam gerekenler (eldiven, kask, iç lastik, pompa, yama seti, alyan takımı hariç) özellikle yiyecek olarak nelerdir?

bu heyecanlı acemiye yardımcı olursanız sevinirim