Levent

Scudo

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
hocam bukadar gözünde büyüyme ya
perşembe çıkıyosun yola demek eğer saat 14:00 sularında sefaköy k.çekmece taraflarından geçecek olsaydın burdan sonra sana eşlik edebilirdim çünkü ancak bu saatte ben işten geliyorum
yanına alman gereken şeylere gelince hemen hepsi mevcutmuş sende alyan takımına gerek yok kullanılmayacak ağırlıkllardan kaçınmalısın bence hayati olarak kask,eldiven gözlüğün olsaydı iyi olurdu özellikle soğuk havalarda ve rampa inerken faydası çok yedek iç lastik ve pompa tabiki iç lastiği değiştirmek için levye takımı yiyecek olarak bence bişey taşıma sonuçta şehri terk etmiyorsun yolunun üzerinde sayısız market benzin istasyonu v.s var
yani ben buradan 70-80 dakkada selimpaşaya varabilirim galiba antreman temposunda ama tabii sizin durumunuz farklı yinede siz gözünüzde fazla büyütüyorsunuz gibi geliyor sadece 1 veya 2 ciddi rampa var dediğim gibi uyuşsaydık size eşlik edbilirdim neyse size kolay gelsin yolunuz açık olsun

• Beğen
Tepkiler: Ömer Bingöl

Ömer Bingöl

Aktif Üye
Tepki
189
Bisiklet
Merida
@AYTEKİN ERZAN

teşekkür ederim, heyecanlı olduğum her halimden belli:)

Ömer Bingöl

Aktif Üye
Tepki
189
Bisiklet
Merida
eevt arkadaşlarım, perşembe günü gittiğim selimpaşadan bugün dmndüm.. (giderken bisikletle gittim, gelirken otobüsLe)

07.25 emniyetevleri çıkış
13.35 selimapaşa giriş
bisiklet üzerinde toplam süre: 4 saat 55 dakika
mola süresi: 1 saat 15 dakika

istikamet: emniyeevleri-4.levent-barbaros-kabataş-yenikapı-bakırköy-küçükçekmece-beylükdüzü-kumburgaz-selimpaşa

tahmini mesafe: 106km

• Beğen
Tepkiler: Alp Aslan
Tepki
0
Selamlar...
Ben Ozan..İstanbul Avrupa yakasında leventte ikamet etmekteyim...18 Yaşındayım..Lise son öğrencisiyim...Raleigh Pionner kullanıcısıyım..Bisiklet hediye gelmişti..bi kaç seneye kadar adını pek duymadığım için değerinin farkında değildim :) kıymetini anlayınca artık daha dikkatli olmaya başladım :)
Bir çok motosiklet sitesinde aktif olarak yazışmaktaydım...Burda da keyifli birşekilde bilgi paylaşıcağımızı umuyorum...Herkese kazasız sürüşler...Tekeriniz düz bassın...

Tepki
68
Herkese merhaba... İş yoğunluğu ve stresinden uzaklaşmanın yolu olarak tekrardan bisiklete binmeye karar verdim. Böyle bir forum olduğunu gördükten sonra biraz geç alınmış bir karardı sanırım. İlk etapta kondüsyon yüklemesi yapmam gerekli sonrasında haftasonları İstanbul ve çevresi yapılacak turlara katılmak isterim. Ayrıca Levent ve civarı oturan arkadaşlar veya gruplar varsa birlikte pedal çevirmek isterse de hayır demem.

Forumlardaki değerli yorumları okuyarak hem asfalt hem de patika yollarda kullanabileceğim bir model aldım. Görüşmek dileğiyle...

Tepki
21
@Tolga Çabuk

Hoşgeldin bnde burda yeniyim ve maslak ayazağadayım geçen pazar büyükadada pedalladık bundan sonra bişeyler yapmayı planlıyoruz sende katılmak istersen buyur gel :)

• Beğen
Tepkiler: Tolga Çabuk
Tepki
68
@Tayfun Kara

Selam Tayfun,

Gerçi senin yaş epey genç. Levent taraflarında oturan arkadaşlarla bizde birşeyler yapmaya başladık. Performansa gerek yok ise, haftasonları yapacağınız turlarda haberleşirsek ortak birşeyler yapılabilir.
tolga_cabuk@hotmail.com

Tepki
1
Bisiklet
Corratec
Küçüklükten beri futbolla beraber asla vazgeçmediğim ve vazgeçemiyeceğim bu sporu hep birlikte uzun yıllar yapma dileğiyle herkese merhaba. 17 yıllık ankara yaşantımdan sonra 1 yıldır istanbulda yaşıyorum özel bir borsa aracı kurumunda yatırım danışmanlığı yapıyorum fırsat buldukça bisiklete binmeye çalışıyorum oturduğum yer 4. levent iş yerim Etilerde genelde sarıyer yenikapı aralığındaki güzargahlarda bisiklete biniyorum fanatik bir Beşiktaş taraftarıyım :) burdan da beklentim birlikte zevkle pedal çevirebilceğim insanlarla tanışmak ve güzel vakit geçirmek. Saygılarımla...

• Beğen
Tepkiler: Erdem Çelebi

mesut.c

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Scott
selam h.g iyi forumlar bende sahilde pedallıyorum arkadaşlarla(bir kısmınla buradan tanıştım) katılmak istersen hoş biz belli bir vakit saatte çıkmıyoruz ama denk gelirse turlayabiliriz

Tepki
1
Bisiklet
Corratec
selamlar tabiki banada uyar bende zaten her zaman çıkamıyorum ama denk gelirse güzel olabilir

Can Özalp

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Kron
Foruma yeni katıldım , 4. levent - sanayi mahallesindeyim . Bisikleti yaklaşık 2 hafta önce aldım , yeni yeni ekipmanları topluyorum. Genellikle akşamları turluyorum levent civarlarında :)

Tepki
4
Bisiklet
Salcano
Merhaba,

Adım Erdem, 29 yaşındayım. 4.levent'te oturuyorum iş yerim ortaköy'de çocukluğumda İstanbul'da bisikletle arkadaşlarla giderdik okul askerlik iş yoğunluğu derken yıllar geçti fırsat bulamadım baya süre önce bıraktım. Şimdi daha tekrar başlıyoruz iki arkadaş, yakın bölgelerdeki bisiklet tutkunlarıyla tanışmak ve için geldim, saygılar

HikmetYılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
877
Bisiklet
KTM
Hoşgeldiniz. Maslak'tayım ben, bazen İstinye->sahil->Ortaköy üzerinden işe gidiyorum, saat uyarsa beklerim sabah sporu olarak :)

aykut yiğitel

Aktif Üye
Tepki
141
Bisiklet
Cube
Hoşgeldiniz. Ben de 4.Levent'te ikamet ediyorum. Tatil gunleri sabah erkenden 4.levent-baltalimani-sariyer-garipçe köyü yapıp dönüyorum. Toplam 60 km yaklasik 3 saat suruyor.

Tepki
4
Bisiklet
Salcano
Sağolun harika olur, bende gece çalışıyorum akşam 8 sabah 8 arası mesaim sabah 8'de bitiyor bir gün spora gidiyorum diğer gün boş haftanın her günü aynı şekilde hafta sonu bir arkadaşım daha var oda benimle yeni başladı, bisiklet yeni sipariş verdim aksesuar ve giysi olarak ne alacağımı bilmiyorum onu araştırıyorum öneriniz olursa çok işimi kolaylaştıracak saygılar

Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Selam arkadaşlar
Bende Tarabyaüstünde oturuyorum.İşyerim İstinyede.Sabahları Maslak yolu üzerinden aşağı İstinye ye inip işe gidiyorum.Akşamlarıda sahil yolundan Tarabya ya gidip bayırı tırmanıyorum :) Akşam 6 dan sonra sahil tarafında olursanız katılabilirim.
Bol pedallamalar.