Lastik seçimi

polath

Üye
Tepki
0
Ben doğduğumdan beri bisiklete biniyorum fakat böyle fanatiklerinin olduğunu ilk kez görüyorum,advanteg pro falan hiçbirini anlamıyorum.

Şimdi bende Salcano Baki bisiklet var.Ben lastikleri toptan söktüm attım.Yeni 26'lık lastik alcam.Bisikleti genellikle şehiriçinde asfaltta kullanıyorum ama toz toprak var aralarda.Hangi lastikleri tavsiye edebilirsiniz?İyisi olsun istiyorum.Bide nerden satın alabileceğimi söylerseniz sevinirim.Netten de olabilir.

Şimdiden teşekkürler

Scudo

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

IRC avantage Pro iyidir.. (7.- EU adedi)Ama paran varsa Schwalbe Maraton da çok iyidir..
Bunlar bizde bulunuyor..

polath

Üye
Tepki
0
benim bisiklet gri de bana gri lazım.bu adventage pronun grisi varmı aceba?gri lastik bulabilirmiyim?

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Selam
Grisi yok
Şunu unutmamak lazım: Kauçuk içine boyar madde attığınızda lastiğin özelliği gider. Renkli lastik almanızı tavsiye etmem.En uzun ömürlü lastikler hep siyahtır..

• Beğen
Tepkiler: polath

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
mıchelin XCR dry 'in ortası yanı yere temas eden noktasi gri yanı bu lastik çabuk mu aşınır..

polath

Üye
Tepki
0
siyah lastik denedim ama görünüşte biraz sırıttı,bisiklet gri olduğu için pek uymuyor.Yinede gri lastiki nerden temin edebilirim,varsa bilgilendirirseniz sevinirim.Teşekkkürler

polath

Üye
Tepki
0
Ben şu ikisinden birini alim diyorum.

MAXXİS WORM DRİVE (22 Ytl)
(link)

yada IRC Advantage Pro

hangisi daha iyiki?

superonlayn

Daimi Üye
Tepki
50
IRC Mythos slick lastiklerde,asfalt için çok iyidir..
tavsiye ederim,ben gürsel abiden almıştım.

polath

Üye
Tepki
0
MAXXİS WORM DRİVE (22 Ytl)
(link)

bu güzele benziyo,asfalt için iyimi bu bilen varmı?