Lance Armstorng'un bir yalana daha ortaya çıktı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Doping yaptığı için Fransa Bisiklet Turu'nda kazandığı 7 şampiyonluğu elinden elinen ve spordan men edilen Lance Armstrong, bu sefer de kendisinin yaptığı trafik kazasını kız arkadaşına mal etmeye çalışırken yakalandı.

Eski (link)'li bisikletçi Lance Armstrong, park halindeki otomobillere çarparak kaçtığı için yargılanacak.

Eski ABD'li bisikletçi Lance Armstrong, park halindeki iki otomobile aracıyla çarpmasının ardından olay mahallini terk ettiği iddiasıyla mahkeme karşısına çıkacak.
ABD basınında yer alan haberlere göre, ülkenin Colorado eyaletindeki kayak merkezi Aspen'de park halindeki iki otomobile aracıyla çarpan eski ünlü bisikletçi Armstrong, daha sonra güvenlik yetkililerini beklemeden olay mahallinden ayrıldı.
http://img.hurriyet.com.tr/_np/1376/27721376.jpg

Polisten yapılan açıklamada, Armstrong'un kazanın ardından araçta yanında bulunan kız arkadaşı Anna Hansen'i (üstte) olay yerinde bıraktığı belirtildi.

Hansen, polise verdiği ifadede, aracı ilk olarak kendisinin kullandığını söylemesine rağmen daha sonra ifadesini değiştirerek 33 yaşındaki Armstron'un kazayı yaptığını itiraf etti.

Doping kullandığının orta çıkmasının ardından (link) Bisiklet Turu'nda elde ettiği 7 şampiyonluğu elinden alınan ve spordan men edilen Armstrong, karlı hava koşullarında hızlı araç kullanarak kaza yapmak ve olay mahallini terk etmek iddialarıyla 17 Mart'ta mahkeme karşına çıkacak. ABD'li bisikletçi, suçlu bulunursa 90 güne kadar hapis cezasına çarptırılabilecek.

(link)

Scudo

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
demek ki bu durum karakter ve ahlak meselesi. büyüklerimiz derler ya "hamuru bozuk bunun" diye. çok doğru bir laf. bizlere de nasıl yansıtılıyor bu kişilikler halbuki.

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Biri bitmeden diğeri başlıyor, bu adam hapse nasıl girerim diye çabalıyor bence. Bisiklet her insanı bünyesine kabul eder fakat er yada geç kötüler tutunamaz.

Kadir Eskici

Forum Bağımlısı
Tepki
1.701
İsim
Kadir
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yaptığı şey tabi ki yanlış. Suçlu ise cezasını çekmeli. Adamın hayati yalanla geçmiş.
Ama bunlar Armstrong'un bir bisiklet efsanesi olduğunu degistirmeyecek. Birileri sürekli bu adamı karalayacak. Yaptığı her haraketi her davranışını gözler önüne serecek. Ama bir kısım insan da içten içe bisiklet sporunda kazandığı başarılardan dolayi bu adama büyük bir sempati duyacak. Doping konusuna girmek istemiyorum çünkü olay farkli yerlere kayabilir. Sonuç olarak bu adam hayatının sonuna kadar bu tarz haberlerle anılacak.

• Beğen
Tepkiler: aeneskral

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Öyle bi adam ki, basit bir kaza sonucunda kız arkadaşı bile satmış.
O kadar sevilmiyor :D

Alkollüydü diyorlar arabayı kullanırken. O yüzden de kız arkadaşım kullanıyordu demiş. Kız da o şekilde ifade vermiş.
Sonra ne oldu da sattı, ben değildim dedi merak ediyorum.

@Kadir Eskici
Bisiklet kestanesi yazacakken yanlış yazmışsın :D

Tepki
1.320
İsim
MUSA
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Alkol Varmı Beyler ? -Yok Valla Memur Bey Hepsini İçtik ;)

• Beğen
Tepkiler: Kadir Eskici

Kadir Eskici

Forum Bağımlısı
Tepki
1.701
İsim
Kadir
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Gökhan Toros

Telefondan yazdım yanlışlık olmuş :)

Gün A.

Daimi Üye
Tepki
428
Bisiklet
Cannondale
Bu var ya bu hatunu da aldatmıyorsa, ben hiç bir şey bilmiyorum. :/

• Beğen
Tepkiler: Kadir Eskici

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
Yalan mı doğru mu bilemem ama, gelecek haberin şöyle olması muhtemel; ''Lance Armstrong, kız arkadaşını darp etti''

erkan_harman

Daimi Üye
Tepki
177
İsim
Erkan Harman
Bisiklet
Salcano
eee ne oldum degil ne olacAgim diyeceksin. zirveden tabana hadi bakalim

• Beğen
Tepkiler: Melih Muratoğlu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Trafik memurları bir gün, trafik kontrolü yapıyorlarmış. Karşıdan gelen Lance ile Anna'yı gören komiser hemen arabayı durdurmuş. İkisini de emniyet kemeri takılmış görünce,
- "Ya beyefendi bu gün yaptığımız kontrolde tek emniyet kemerini takan çift sizsiniz, bu yüzden size 500 milyon ödül veriyoruz" der. "Ama merak ettik bu parayla ne yapacaksınız?" Lance sevinçle:
- "Ne yapacağım hemen gidip kendime bir ehliyet alacağım" der. Komiser şaşkın şaşkın:
- "Ne ehliyetiniz yok mu?" der, Anna olayı toparlamak için, "Kusura bakmayın memur bey Lance içince ne dediğini bilmez" der. Komiser daha da şaşkınlıkla:
- "Ne bir de içkili misiniz?" diye haykırır. Arkadan yaşlı adam öne atılır (buna bir isim bulamadım, bu da Lance'in babası herhalde)
- "Ben demiştim çalıntı arabayla yola çıkmayalım başımıza bi iş gelir diye." Komiser neye uğradığını şaşırmışken, bagajdan atlayan İdris de koşa koşa gelerek:
- "Ne oldi geçtuk mi sınırı"der.

Kaynak: (link)

Kadir Eskici

Forum Bağımlısı
Tepki
1.701
İsim
Kadir
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bu Lance arabanın benzinine bile performans arttırıcı koymuştur kesin :)