Kron XC 1000 hakkında

rcw

Üye
Tepki
7
çok saolun arkadaşlar beni çok büyük bi sorundan kurtardınız 2 3 gündür kıvranıyodum kime sorsam içine hangisi siniyosa onu al dedi ama bu cevap yeterli olmamıştı. şimdi kararım neredeyse kesin önüme başka güzel çıkmadığı taktirde:)

Scudo

Kordd

Üye
Tepki
0
boyum 1.55 civarı ve kron xc 1000 almaya karar verdim(boyum biraz kısa:D)

birde bianchi bisikletlerden kron xc 1000 2007 model mi daha iyi yoksa bianchi diamond 2005 model mi ?

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
dostum ikinci cümlenin ne anlattığını pek çözemedim ancak anladığım kadarıyla cevap vereyim kron türkiyedeki bütün bianchilerden daha iyi bir bisiklet. öncelikle kron xc1000 ayarında bir bianchi ne onun kadar ucuz, ne kaliteli. ve bisiklet boyu konusuna gelince 16" lik bir kron xc1000 işini görür diye düşünüyorum
saygılar

Kordd

Üye
Tepki
0
yanlış yazmışım xc 1000 mi daha iyi yoksa 2005 model bianchi diamond mu ? diyecektim

Kordd

Üye
Tepki
0
yanlış yazmışım xc 1000 mi daha iyi yoksa 2005 model bianchi diamond mu ? diyecektim

fulham

Forum Demirbaşı
Tepki
45
İsim
Mustafa
Başlangıç için güzel bisiklet. peki zamanla yetersiz gelmeye başlarsa , pekte iyi olmayan Shimano Acera arka vites,Shimano C050 ön vites gibi donanımlar daha iyi olan deore lx lerle değiştirsem olur mu?
yada gitsem güzel bir maşa taksam..
yoksa hacı murat a bmw motoru takmak gibi komik mi olur?
yada xc 1000 uygundur.her türlü yükseltmeyi yapabilirsiniz mi dersiniz?

fulham

Forum Demirbaşı
Tepki
45
İsim
Mustafa
yaklaşık 2 katı fiyat farkı var bu iki güncel kadro arasında..
ne dersiniz xc4000 kadro bu parayı hakediyor mu? xc1000 e göre ne artıları var?
bir corratec s03 kadar iyi bir kadro mudur xc4000?

Tepki
2
Arkadaşlar linki vereceğim sitede kron xc 1000 in fiyatını 374 ytl olarak vermişler.Buradan alışveriş yapan var mı? Ne dersiniz?

(link)

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
Duzgun bi siteye benzemiyor. Dolandırıcılık olabilir. Dikkatli ol. Fiyatta şüpheli.

alibo

Aktif Üye
Tepki
28
Merhaba, bence site hiçbir şekilde güven vermiyor. Herhangi bir yetkili kaydına rastlayamadım. Pozitif bir bakış açısıyla, öylesine bir demo gibi gözüküyor. Diğer ihtimali tahmin edersiniz.
"hosted by: metelixiz.net" de tedirgin etmiyor değil hani :)
Yerinizde olsam üzerinde hiç durmazdım.
Selamlar.

rcw

Üye
Tepki
7
ya bende (link) da 550 ytl ye buldum alcaktım telefon numaraları vardı arıyorum hep meşgul çıkıyo eğer uygun fiyata ve güvenilir olan biryer bulursanız lütfen söyleyin bende kron xc 1000 alcam.teşekkürler

rcw

Üye
Tepki
7
bu bisiklet uygun fiyata nerden alınır? çok yer var ama hepsi internet ortamında ve sanırım sahte bilgisi olan yardımcı olsun teşekkürler

B

BF Okuru

Misafir
bisikletonline kron un üreticisinin Yani Sektör Bike nindir. Hiç bir kuskunuz olmasın:)

siluet

Üye
Tepki
8
@betmo
yaniliyor olabilir misin, en azindan ikimizden birinin yanildigi kesin çünkü ben KRON un üreticisi (link) diye biliyorum.

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
Arkadaşlar böyle bir siteyi ne daha önce gördüm nede böyle birilerine bisiklet verdik.Alışveriş yapacaksanız dikkatli olun.
Birde şu konuya açıklık getirmek istiyorum.Kron Bisikletleri,Efor Bisiklet ve Sektör bisiklet ortaklığıyla üretilmektedir.

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

CROSSCU31

Daimi Üye
Tepki
31
yanlız bide adamlar site ye çok giren olmadığı zaman siteyi güncellemiyorlar ondanda olabılır tabı oncekı fıyatıda 345 ytl degıldı herhalde

rcw

Üye
Tepki
7
bisikletonline da 550 ytl kron xc 1000 ama adamlar niye hiç adres koymuyolar ve ayrıca bütüngün telefonları meşgul çalıyo sebebi nedir?beni bunlar şüpelendirdi bu satan adamların bir yeri varmı ben görerek almak istiyorum ve doğru dürüst bir irtibat telefonları . ve bu bisiklet şuan nekadar?