Kocaeli Üniversitesi Bisiklet Kulübü

pedalist

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Bianchi
@gökhan yeniyegin

Gökhan selam,

Arkadaşlarla sık olmasa da görüşüyorum. Çok güzel işler yapıyorlar. Bizden çok ilerie götürdüler, hepsinin eline sağlık...:in:

Scudo

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
site açılmıyor (link) ayriyetten bu topikte bayadır aktif kimse yok sanırım.kuruculardan.herkangibir aktivite yok aslında yaz ayında olması gerekirdi yada başka yerden haberleşiliyor..

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
Merhaba.

Kübik'te durumlar nedir. Etkinlik var mı yeni dönem itibari ile?

ahmetçetinkaya

Forum Demirbaşı
Tepki
129
Bisiklet
Specialized
AKÜBİT (Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu) ten selamlar herkese.

Yarış
Nihayet kampüsümüz içerisinde bir yarış organizasyonu projesi hayat buldu.
(link)

herkesi bekliyoruz........

Tepki
22
Bisiklet
Salcano
Pek aktif değil sanırım websiteside çalışmıyor artık kayıtları bekleyeceğiz kulübe kaydolmak için geçen yıl epey arkadaş vardı kulüp standlarının önünde

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Okulumuzda böyle bir kulüp mu varmış :D

Caner Kaya

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Kron
Selam arkadaşlar, kulübe nasıl katılabilirim? Kampüste bir yeriniz var mı? Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Onur Yılmaz
Tepki
2
İsim
ADEM TURHAN
Bisiklet
b'Twin
herkese merhabalar , Kocaeli Üniversitesi Bisiklet Kulübü görünenin aksine oldukça aktif bir kulüptür. fakat geçtiğimiz 2-3 yıl içerisinde kulüp sanırım bazı prosedürlerden kurtulmak için resmi olarak üniversiteyle işbirliği içine girmemiş gezileri de okula bildirmemiştir. ama çok güzel yerlere turlar düzenlenmiştir. bu sene biz yönetimsel olarak bu işe el attık ve kulübü resmi olarak var etmek için gerekli çalışmaları yaptık.nerdeyse her hafta sonu havanın durumuna bağlı olarak turlarımızı düzenleyeceğiz yönetimde olduğumdan bunu çok net söyleyebilirim. ( örneğin; okulda üye işlemi için stand açtık ) .tabiki sadece bu yeterli değil biliyoruz. bunun dışında Belediye'yle görüştük gereken desteği vereceklerini söylediler ama bir şartları var katılım sayısını artırmak ve aktif olarak turlara ve tabiki de pazar günleri belediyenin düzenlediği tura yoğun şekilde katılmak. aynı zamanda Besyo'dan hocalarla da görüştük ve ilerleyen zamanlar da bu iletişimi daha da güçlendireceğiz. şu anda da çalışması süren Kübik logosu olan bir üst forma yaptıracağız. bunu da facebook üzerinden düzenliyoruz. aynı şekilde yapılacak tüm etkinlikleri ((link) ) üzerinden paylaşıyoruz . daha anlatılacak çok şey var aslında ama şu anda aklıma gelenler bunlar .(not: kulübe katılmak isteyen arkadaşlar facebook sayfasından gruba giriş için istek göndersinler biz onaylarız. daha sonra turda üyelik işlemini gerçekleştiririz. en kolay bu şekilde olabilir.)

• Beğen
Tepkiler: KÜBİK

kvnccelik

Aktif Üye
Tepki
74
Bisiklet
Trek
kulüp aktif mi halen? Önümüzdeki 1 ay içerisinde Kocaeli Üniversitesi'nde Ar. Gör. olarak çalışmaya başlayacağım, faaliyetlere katılabilirim..

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@kvnccelik

kulüp aktif mi bilemiyorum, ancak kocaeli merkezde aktif olarak gruplar mevcut.

1. Pab (perşembeciler) - perşembe cuma cumartesi pazar
2. Değirmendere bisiklet grubu - pazartesi çarşamba cuma cumartesi pazar

Yukarıdaki grupların genelde pedalladıkları günleri yazdım, hafta sonları her iki grupta aktif. Bazen yolda karşılaşılabiliyor :rolleyes: Pedal günleri facebook ve telefon ile haberleşildiği için değişebilir...

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
konuyu canlandırayım biraz :) evet klüp aktif her hafta sonu tur oluyor aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.

(link)

kvnccelik

Aktif Üye
Tepki
74
Bisiklet
Trek
Ben de Kocaeli'deyim artık, canlı etkinlikler bekliyorum bu gruptan.. :)

Caner Kaya

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Kron
Hey gidi, ilk geldiğim zamanki mesajımı görüp duygulandım :) Kulübümüz geçen sene olduğu gibi bu yıl da etkin olacaktır. Bu sene daha da güzel ve başarılı etkinlikler düzenlemeyi planlıyoruz. Yeni yönetim kurulumuzun duyurusunu yayınlıyorum.

Herkese Merhaba,

Sizlere yeni yönetim kurulumuzu tanıtmak istiyorum. Ben Onur Yılmaz, Caner Kaya, Oğuzhan Şarlak, Eren Demirbaş ve Seda Sevgili, yeni dönemde birlikte capcanlı etkinlikler gerçekleştirmeyi umut ediyoruz.

Kocaeli Üniversitesi Bisiklet Kulübü (KÜBİK) olarak, yeni dönemde bir takım yenilikler getirmek istiyoruz. Yeni yönetim olarak, üzerimizde önceki yönetimlerin başardıkları karşısında bir sorumluluk hissediyoruz. Müthiş işler gerçekleştiren arkadaşlarımıza kulübe kattıkları ve aynı zamanda hedeflerimizi daha yukarı taşımamızı sağladıkları için sonsuz teşekkür ediyoruz. KÜBİK bayrağını daha ileriye taşımak, kulübümüzü daha da etkin kılmak için çalışmalarımıza şimdiden başladık.

Bu dönemdeki ilk yeniliklerimiz sosyal medya ve internet sitemiz. Facebook grubumuzu yavaş yavaş kullanmayı bırakıp, aşağıda linki bulunan Facebook sayfamızı kullanacağız. Sizlerden sayfayı beğenmenizi, paylaşmanızı ve duyulmasına yardımcı olmanızı rica ediyoruz. İnternet sitemiz ise an itibariyle yayında. Yaklaşan etkinlik, yapılan geçmiş etkinliklerin fotoğrafları ve iletişim gibi konularda sitemizden yararlanabilirsiniz. Tur bilgilerine aşağıdaki Facebook sayfamızdan ve internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

(link)

(link)

Bisikletin gücüne ve özgür ruhuna inanan, sosyalleşmeyi en temel ihtiyaç olarak gören dostlarımızı bu sene de KÜBİK'le birlikte yepyeni etkinliklere, beraber gülmeye davet ediyoruz.

Onur Yılmaz
Yönetim Kurulu Başkanı

• Beğen
Tepkiler: KÜBİK

İbo1822

Üye
Tepki
4
İsim
İbrahim
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhabalar ben ibrahim kocaeli üniversitesinde okuyorum.
Yol bisikleti almayı düşünüyorum.
Çevrenizde yada kendinizde var ise benimle iletişime geçer mısınız?

@AKTÜRK ALİ@

Daimi Üye
Tepki
170
İsim
ALİ
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur