Kocaeli Üniversitesi Bisiklet Kulübü

zafersidal

Forum Bağımlısı
Tepki
640
Bisiklet
Scott
iyi günler bisiklet dostları;
ben bu yıl kocaeli üniversitesini kazandım ve kayıt için ay başında kocaeliye geleceğim. Kayıtlar umuttepe yerleşkesinde olacakmış, kocaeliye ilk defa geleceğim için sizlerden yardım istiyorum. Ayın biri veya ikisnde gelmeyi planlıyorum, daha iyi olur derseniz emektar bisikletimide otobüse koyup getirebilirm. Evet arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
Bana eşlik edebilecek bir arkadaş olursa benim için daha iyi olur.

Scudo

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
@zafer sidal

Öncelikle hayırlı olsun bi bisikletçi arkadaşı daha aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bizde ayın 30 undan itibaren Umuttepede stand açmayı düşünüyoruz muhtemelen orada görüşüp tanışabiliriz. Bisikletini getirirsen güzel olur biz yardımcı olmaya çalışırız. Bu arada hangi bölümü kazanmıştın:)

cem.gonul@hotmail.com

zafersidal

Forum Bağımlısı
Tepki
640
Bisiklet
Scott
öncelikle teşekkürler,
otomotiv öğretmenliğini kazandım ve 5 yıl aranızdayım inş. benim emektar ne kadar dayanır bilmiyorum ama bisikletle gelmeye çalışcam özelden bana telefon numaranızı verirseniz ben geldiğim zaman sizi arayabilirim.

Kron user

Aktif Üye
Tepki
130
Kou iibf sbky 3. sınıf

Bende yeni kronumla artık aranızdayım :)

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
@iscrotix

Okul açılınca görüşmek üzere :)

Kron user

Aktif Üye
Tepki
130
Görüşürüz cem :) Hangi bölümdesin ? Standa katkıda bulunmak isterim elimden gelen bir şey olursa

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
@iscrotix

Metalurji malz. mühendisliğindeyim 3. sınıfta,

Valla gelebilirsen güzel olur kalabalık görünürüz hem tanışırız muhtemelen pazartesi ve salı günü orda oluruz

inferno8719

Aktif Üye
Tepki
105
31.08.09 - 04.09.09 tarihlerinde Umuttepe kampüsü sosyal tesisler önünde KÜBİK standı açılacaktır ilgililenlerin bilgisine.. pazartesi günü arkadaşlarımız orada olacaklar..

Kron user

Aktif Üye
Tepki
130
Ben İstanbuldayım.İzmitte oturuyor olsam , mutlaka gelirdim. Ayın 7 sinde kayda gelicem.Kayıt yenilemelerde de stand olacak mı ?

asortik

Aktif Üye
Tepki
149
Arkadaşlar merhaba,

Geçen sene kulüpten haberim olmadığı için katılamamıştım, ne yalan söyleyeyim okula da hiç uğramadım. :)

Bu sene kabul ederseniz aranızdayım, ama ufak bir problem var; kulüp ile nasıl bağlantıya geçeceğim, nasıl üye olacağım? Üyeliğin avantajları var mıdır, harcadıkça maksi puan kazanacak mıyım? :D

Saygılarımla efendim…

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
Merhabalar

Kocaeli üniversitesi öğrencisiyseniz dilediğiniz zaman bizle iletişime geçip üye olabilirsiniz.:) Üyelerin avantajları; yaptığımız küçük-büyük tüm oragnizasyonlara katılabilirsiniz onun dışında bişey gelmedi aklıma :) Kendimize ait bir sitemiz var, gezi organizasyon vs gibi konuları orada konusuyoruz ( (link) )

• Beğen
Tepkiler: asortik

asortik

Aktif Üye
Tepki
149
Ah bir üye olabilsem katılım göstereceğimde, foruma bile üye olmayı beceremedim. Girdiğim e-mail adresini tanımıyor. :)

Kocaeli Üniversitesi’nin bana verdiği maili yazmayı deneyeceğim, ama ilginç bir şekilde sabah girebildiğim mail adresine, şu anda giremiyorum. Girdiğim şifrenin ısrarla yanlış olduğunu söylüyor. :) Şifremin ara sıra doğru, ara sırada yanlış olduğunu söyleyen bir üniversitem var, gurur duyuyorum. :D

Ama şimdiden ben geldim diyeyim, olmadı kampüste bulurum sizleri… İİBF, İşletme 4. Sınıf…

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
Aramıza hoşgeldin o zaman :)

Bu arada belirtmeyi unutmusum foruma yalnızca kulübe üye arkadaşları kayıt ediyorduk istersen bi mail at bizim arkadaşa kaydını kabul etsin siteye

• Beğen
Tepkiler: asortik

asortik

Aktif Üye
Tepki
149
Tekrar merhaba,

Aslında daha bisikletimi almadığım zamanlar bana yardımcı olması için kulüp başkanına mesaj atmıştım, cevap hemen gelmişti ve ilgileneceğini söylemişti, sonradan yoğunluktan beni unuttu sanırım. :)

Okula geldiğimde odanıza bakmıştım, orada da kimseyi bulamayınca şansıma küstüm. Umarım bu sene birilerine ulaşabilirim, inanın kulübe dahil olmak için çok çabalıyorum, ama sonuçsuz kalıyor.

Aslında Kocaeli Üniversitesi Kulüplerinde genel olarak durum aynı, her an ulaşılabilir olan kimse yok, hatta kulüpler içerisinde sadece sizin, KOÜSAT’ın ve KOÜMOSK’un internet siteleri aktif durumda, bunlar içinden güncel olanlar ise sadece KÜBİK ve KOÜSAT…

Okula ilk kayıt olduğum sene birçok kulübe üye oldum, faaliyet namına hepsi sıfırdı, sadece birkaç kulüp faaldi, bu sene sizin kulübünüzü keşfettim, gerçekten hareketli bir kulüp olduğunuzu gördüm. Diliyorum ki bu sene hep birlikte daha çok faaliyet yaparız.

Ama ilk önce üyelik prosedürünü tamamlamam lazım. :D

inferno8719

Aktif Üye
Tepki
105
üyelik prosedürü için yine başkanla iletişime geçersen mail ile daha iyi olur. onun dışında zaten bu aralar okul ılk haftaydı bayramdı bi aktivite olmayacaktır ilk geziyi veya olası bir toplantıyı buradanda haber ederiz uygun olursan bekleriz orada tanışırız önce..

asortik

Aktif Üye
Tepki
149
Arkadaşlar, okulda sizleri nerede bulabilirim?

Toplantı, organizasyon, vb. aktiviteleri bildirirseniz çok sevinirim. Hem katılım gösteririm, hem kulüp işlemlerini hallederiz.

Gerçi uzun gezilere katılım gösterip, ne kadar gidebilirim o henüz tartışılır. Fena halde kiloluydum, bisikletle birlikte 10 kilo verdim, daha çok yolum var. :)

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
Valla biz bugün 2 arkadaş 3 gibi umuttepe kampüsüne ugradık kendi aramızda ufak tefek böyle geziler yapıyoruz, ama toplu geziler haftaya başlar muhtemelen bide odamıza geldiyseniz orda benim ve başkanın telefon numaraları kapıda asılı olması gerekiyordu oradan da ulaşabilirdiniz :)

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
@cem
bizim kulüp işi tamamdır, "kardeş kulüp" plaketi yaptırıp gönderecem bilahare size :rolleyes:

asortik

Aktif Üye
Tepki
149
@cemm

Bu dönem henüz Umuttepe’ye çıkmadım, bu yüzden odaya da gelme fırsatım olmadı. Sanırım Pazartesi günü okula gelmeye başlayacağım. Ama sizleri bulabileceksem, erkende başlarız. :)

Ya yüzsüzlük olacak daha ilk günlerden ama; aranızda hidrolik disk frenden anlayan var mı? :D Bu sürtme olayından artık illallah dedim, zamanla belki aşınınca geçer dedim, hala aynı… Bunun ayarını tutturabilecek bir arkadaşımız var mı? Garibana bir el atıverin sevaptır. :D

@face1tr

Sizin kulübede üye olabilir miyim? :) (Her yere yamıyorum kendimi, sırf disk fren sürtmesini birinin tamir etmesi için! :D )

Şaka bir yana hayırlı olsun şimdiden, birlikte pedallamak dileğiyle...