Km saati tavsiyeleri

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
Ekonomik 30Ytl ve altı SIGMA km saati istiyorum.hangi modelini önerirsiniz?cevaplarınız için şimdiden teşekkürler,saygılar..:)

Scudo

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
Forumdan bir arkadaş 906 modelini satıyor.

Backlight ve kadans ölçme hariç her özellik var. 25 YTL, Ankara'dan satışı vardı daha dün ilanı güncellemişti...

İlan Far, Çanta vs ile beraberdi...

Ben bu sayaçtan çok memnunum, bir kaç arkadaş da daha görmüştüm...

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
913
Bisiklet
Focus
Arkadaşlar yakın zamanda km saati almayı düşünüyorum.Hiç elektronik km saati kullanmadım.Biraz araştırdım sigma 1606l(kablolu) modeli hoşuma gitti.Delta bisiklette ciclo sport un cm 2.2 km saatini gördüm.Hangi km saatini önerirsiniz,aralarında kalite olarak çok fark varmı yada önerebileceğiniz başka bir model.

Metehan Mendi

Daimi Üye
Tepki
296
Sigma 1106 kullanıyorum ve çok memnunum .. sizin bahsettiğiniz model daha yüksek mutlaka tatmin edecektir

• Beğen
Tepkiler: akgulcemal

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
913
Bisiklet
Focus
Arkadaşlar yok mu şöyle güzel bir yorum yapacak olan.Sigma ya daha yakın duruyorum fakat gidona ve maşaya takılan lastiklerin filan kopabildiğini öğrendim.Kullanan arkadaşların başlarına böyle birşey geldimi?Ciclo kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilirlermi?Hangisini tavsiye edersiniz? Konuyu açalı bayağı oldu 80 görüntülenmenin de üstüne çıktı ama 1 tane cevap var.Hiç mi sigma veya ciclo kullanan yok.:( Herneyse sigma mı ciclo mu derken forumda netmark ın sattığı ciclo sport cm 2.2 yi aldım.Ne kadar doğru bi karar verdim gelince anlayacam.

• Beğen
Tepkiler: Upper Architect

onur ti

Aktif Üye
Tepki
95
Selamlar,

Bende de Sigma'nın 1106 modeli var. Lastiklerinin bir süre sonra kopacağını düşünüyorum. Bu yüzden ana makinayı tutan lastiğe ek olarak 2 tane zip tie ile sağlamlaştırdım. Sensör'ü de 1 tane büyük zip tie ile maşaya iyice sabitledim.

Sende böyle yapabilirsin.

MehmetErtuğrul

Daimi Üye
Tepki
65
bisikletime bir kilometre saati taktırmak istiyorum fethiyede oturuyorum.25-35 lira arasında birşey arıyorum.dandik olmayan bir şey olursa iyi olur.o anki hızımı,toplam yaptığım mesafeyi vb. şeyleri gösterirse iyi olur.sizce ne almalıyım.

NOT:fethiye'de oturduğumu göz ardı etmeyin,burada öyle çok tefarruatlı bisiklet mağazaları yok bir tane likya2teker var ona göre.:)

NOT2:ben bisikleti hiçbirşeysiz sürüyorum kas yok eldiven yok gözlük miyop gözlüğüm var :D sizce hangisini alıyım ilk önce:
1.kask
2.eldiven
3.km saati

birde yas 15-16 civarı kafa yetişkin kafası kadar büyük yani. kaç paradan başlıyor yetişkin kaskları?

no_education

Daimi Üye
Tepki
64
herşeyden önce kask elbette eldiven de önemli gözlük de al bence bisiklet sürerken o da cok önemli bu üçünü aldıktan sonra diğerlerini alırsın

• Beğen
Tepkiler: MehmetErtuğrul

MehmetErtuğrul

Daimi Üye
Tepki
65
ama ben bakmıstım likya2teker in sitesinde 85 lira diye fiyatlı kask gördüm 95 var 100 var dedim en ucuzu 85 se yani:eek: demiştim ama 40-50 liraysa alırım bir tane sorun değil teşekkür ederim.

MehmetErtuğrul

Daimi Üye
Tepki
65
peki önceden likya2teker in internet sitesinde 40 -45 liralık kask görmemiştim,yada vardıda ben görmedim ama var olduğunu sanmıyorum...neyse işte istesem 35-40 liralık kask tan geitirtirlermi acaba?

İlker Özdemir

Aktif Üye
Tepki
72
Bisiklet
Salcano
Ben getireceklerini düşünüyorum getirmem diyeceklerini sanmam olmadı internetten sipariş verirsiniz
(link)

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
ucuz kasklar var, alırken havalandırma deliği çok olanı alın

ilkerin verdiği linkteki kask uygun fiyatlı, biraz daha cafcaflı olsun ve havalandırması bol olsun dersen

(link)

• Beğen
Tepkiler: İlker Özdemir

İlker Özdemir

Aktif Üye
Tepki
72
Bisiklet
Salcano
Evet prowell kasklarda güzel ama benim bütçem yetmediğinden :) yarın alacağım inşallah bisikletimi ve ekipmanımı daha çok birbirine yakın olan yerlerden almayı düşünüyorum o yüzden aydınmoto... yu veya alacağım yarlerde olmayan markalara pek bakmadım açıkçası...:)

MehmetErtuğrul

Daimi Üye
Tepki
65
@özcan parlakoğlu

caf cafa gerek yok zaten 35 liraya kask var dediklerinde ilk mesajlarda ben de delta bisikletin sitesine baktım ilk olarak :) evet muhtemelen ondan alacağım

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
KM saati biraz daha zevk için. Fakat kask ise gerekli..