Kedi sever bisikletçiler

sokakkedisipisipisi

Daimi Üye
Tepki
737
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Cyclocross
@ozgozer
bu manzarayı hergün yasıyorum evde:))))tekerleri koklamaları pedallar ile oynamaları:))güzel bir gidon çantası ile gezmeye götürmek istiyorum ama malum köpekler:)

Scudo

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.133
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Dün bir arkadaşım ile o kadar çok kedilerden konuştum ki, işten çıkıp ve giderken ağaçtan yavru bir kedi üzerime atladı oradan yere atladı. Sonrasında bacağıma tırnaklarını geçirerek çıkınca eğildim sevmeye başladım. Bu sefer boynuma kadar çıktı kulak burunu neresi varsa bir güzel ısırdı ve çizdi. Aldım eve götürdüm. Çoğunlukla işte olduğum için dolapta yiyebileceği en tek şey olan sütü koymam bitirmesi bir oldu. Biraz daha koydum dolaptaki sosisten çıkarıp haşladım buzu çözüldü bir tanesi yedi öteki yerken yeniden ısırmaya başladı. Hayatımda ilk defa böyle her şeyi ısıran bir kedi gördüm. Her ne kadar evde bir kedi beslemek istesem de, günümün yarısı işte kalan yarısına da bisiklet, uyku veya ev işleri olduğuna istemesem de bırakmak zorunda kaldım. Çünkü evde tutsam tek yaşadığım için sürekli bakamayacağım. Benden sonra bir tane çocuğun kucağında gördüm onu da ısırınca ortalıkta çoluk çocuk kimse kalmadı. Yavru dedim ama çokta küçük bir şey değildi yine.

IMG_20190714_192028.jpg

Gökay Akçay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.869
İsim
Gökay Akçay
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@MakRo
Bizim “tekir” olarak bildiğimiz kedi türü dünyaya Amerika’nın keşfinden sonra yayılmış bir ırktır. Bu türün asıl ismi “maine coon” dur şehir kedileri arasında vaşak türüne en yakın olandır, çok iyi bir avcıdır. En temel özelliği ise tırmalamak yerine ısırmayı tercih etmesidir ?

erman35

Forum Demirbaşı
Tepki
1.174
İsim
ERMAN
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ali önder siyamları çok sevmişimdir ama nasip olmadı.
kedilerinize tüh tüh maşallah diyorum.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@SCBK
Bugün forumda konunun birisinde bir yorumunuzu okurken profil fotonuz dikkatimi çekti.Sokaktaki dostlarımıza yönelik çalışmalar yürütüyorsunuz galiba. :harika: Bisikletforumda da birçok hayvansever bisikletçinin olduğunu bilmenizi istedim.Eğer isterseniz bu konu üzerinden de çalışmalarınızdan sözedebilirsiniz.

• Muhteşem
Tepkiler: Gökay Akçay