Kedi sever bisikletçiler

Scudo

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
Bence bu kalitedeki boyanın kedi tırnağı ile çizilmemesi gerekirdi. Ama gerçekten bunu yapabilecek tırnak ve güce sahip bir kediniz varsa, bisiklet ile onu aynı lokasyonda bulundurmamanız gerekiyor, sırada lastikler var daha.

• Hahaha
Tepkiler: Muhammet Ağrı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yahu daha öncede yazdım haftada fotoğraflarda görebileceğiniz arkadaş yüzünden iki yamam garanti var.

Bisiklet benim odamda,kedi ise evin her yerinde :D

Lastiğimi patlattığı anda anlık sinir sıçraması yaşasam da kendini bir şekilde affettiriyor :D

192011 dosyayı görüntüle

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
@Gökhan Toros

Eh o zaman durum başka, çok sık olacak bir şey değil, biz bile düşürüyoruz bisikletimizi:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba arkadaşlar

Sokağımdaki yavruların mamaya ihtiyacı var. Az çok demeden yardımcı olursanız seviniriz. Linkten alınacak her ürün sokağımdaki yavrulara gidecektir. Link ormanmama'nınkisidir.

Beslediğimiz yavrular için instagram hesabımıza şuraya tıklayarak bakabilirsiniz. (link)

Teşekkürler şimdiden.

(link)

Mehmet Çınar

Aktif Üye
Tepki
262
İsim
Mehmet ÇINAR
Bisiklet
b'Twin
Buda bizim Osman, sokak kedisiydi eve alıştırdım. Türü yüzünden mi bilmiyorum baya büyük bir kediydi 110 santimdi :) 3 4 ay önce evden çıktı bir daha dönmedi araba falan çarptı heralde. Birkeresinde dövdüler bizim koca oğlanı yaraları vardı ateşi çıkınca veterinere kaldırmıştık kıçından iğne yiyince düzelmişti.
kedileri insanlardan daha çok seviyorum☺
192531

Cem Tunç

@bike33travel
Tepki
381
İsim
Cem Tunç
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Triathlon
Bir kedi almak istiyorum ama endişelerim var.

Cem Tunç

@bike33travel
Tepki
381
İsim
Cem Tunç
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Triathlon
@Mehmet Metin Levent
Hocam, tüyü, koltukları parçalaması..suyu sevmiyorlar, nasıl yıkayacağız bir de.. vs.

Tepki
5
İsim
Hakan
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Cem Tunç
Evde 3 adet kedi besleyen biri olarak söylüyorum hiçbiri sorun değil saydıklarınızın.Bir veteriner ile görüşürseniz size psikolojik anlamda yardımcı olur ?

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cem Tunç
Biraz kaliteli mama alırsanız kolay kolay dökülmez.
Arada bir tararsanız çözüm olur.
@Cem Tunç
Tırmalama tahtası iyi bir çözüm.
@Cem Tunç
Kediler yıkanmaz.Sadece üzerine boya,kimyasal madde gibi bir şey dökülürse yıkanır,başka hiçbir zaman yıkanmaz.Zaten çok temiz canlılardır.

asibol

Daimi Üye
Tepki
496
İsim
war_ALL
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cem Tunç
Hocam öncelikle satın almayınız lütfen. Sokakta yüzlerce kedi kurtarılmayı bekliyor. İnan en cins kediler ile neredeyse hiç farkları yok. Bu sadece benim ricam tabi...
Yukarıdaki postlarda kedi severler görüşlerini yazmış. Ben de bir şey ekleyeyim. Kedi sahiplenme kararınız çok kesin bir karar olsun lütfen. Ev ortamına alışan bir kedinin bir zaman sonra sokağa terk edilmesi ya da sahip değişimi onun için çok psikolojik rahatsızlıklara neden olabilir.

Hsynozky

Üye
Tepki
127
İsim
Hüseyin özkaya
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Mehmet Metin Levent
kesinlikle katılıyorum. benim kızım da sokak kedisi. mama da veriyoruz elbet ama en çok ev yemeklerini seviyor. hiç masrafı yok kuzumun. aşıları hariç veteriner yüzü görmedi. nazar değmesin :):kedicik:

Tepki
787
İsim
yakup
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
kediler candır diğer hayvanlar gibi ama sanki biraz pozitif ayrımcılık sözkonusu gibi... mesela hamster severler kanarya severler köpekseverler vs vs liste çoğaltılabilir bence.. başlık kedi sever değilde hayvansever diye revize edilebilir:harika:

• Beğen
Tepkiler: Hsynozky ve asibol

phrygian

Halaybaşı
Tepki
559
İsim
Ali Burak
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bu tam benlik konuymuş, Sıdıka'mı 2 yıl önce bisiklet turuna giderken Anadolu Üniversitesinin duvarında ağlar halde buldum, ilk bulduğum anı ve hayatından bir kaç kareyi de aşağıya ekliyorum, şu an çok mutlu yaramaz ve sağlıklı. :)194754194755194756

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
@Mehmet Metin Levent

Dostum benim tavsiyem de, kediden önce kendinizi sorgulayın, o hayvanın doğası neyse o. Onu değiştiremezsiniz ve bu nasıl bir hayvandır diye nette dünyalar kadar bilgi bulabilirsiniz.

Ama asıl önemlisi kendiniz, yani kedileri seviyor muyum (gerçek anlamda), peki sevgim sorumluluğunu alacak türden mi ?
Bazı ufak tefek aksaklıkları önemsemeyebilir miyim, çok mu titizim gibi.

Malum insanı bile sevmenin türü var; TV de haberlerde karısını çocuklarının gözü önünde ve/veya onlar ile beraber öldüren adam da sorunca seviyordum abi kıskandım diyor.

Hsynozky

Üye
Tepki
127
İsim
Hüseyin özkaya
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Çetin ŞAHİNÖZ

bahsettiğiniz durum , kedinin sorumluluğunu taşıyabilip taşıyamamak , sanırım. kedi sever ama sahiplenmeyi düşünenler bu konuya dikkat etmeli. evlat gibi aile gibi göremeyecekse uzaktan sevmeye devam etmeli sokakta beslemeli. eve girince her hayvan koku yapar. kedi bunların en temizidir. tuvalet eğitimi otomatik gelir. ama yine de tuvaletini temizlemek gerekir. tatile özgürce gidemezsiniz. babamın evine bile götüremiyorum. neyse ki kayınbabamın bahçeli evi var. tatillerde ona bırakıyoruz.. şuan gebe. ve biz çok heyecanlıyız. ama bazıları için bu bir kabus. bizim için değil. çünkü o bizim kızımız. ve biz dede ve anneanne olacağız :kedicik::krsn:

• Beğen
Tepkiler: Çetin ŞAHİNÖZ