Kedi sever bisikletçiler

Scudo

Can Çelik

🛠 🛠 🛠
Tepki
6.723
İsim
Can Çelik
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba sevgili hayvansever dostlar,
Zor zamanlar geçirdiğimiz şu günlerde sokaktaki dostlarımızı unutmayalım. İleride oluşabilecek karantina durumunu da düşünerek mama alımlarınızı da yapalım. İmkanı olan dostlarımız sokaklardaki can dostlarımız için de mama alırsa çok iyi olur. Zira hayat bir şekilde devam ediyor.

Can Çelik

🛠 🛠 🛠
Tepki
6.723
İsim
Can Çelik
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
@Çetin ŞAHİNÖZ post'unu bugün görmüş olamaz mıyım :)

ayrıca, kullanıcılarının post atarken zaman mefhumundan bağımsız olduğu, "güzel hort" lafını duymadığımız ender forumlardan biri olarak, "bu kadar zaman sonra" lafını görünce garipsemedim değil.

• Beğen
Tepkiler: Ozan_ozaN

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
@can_celik Pekala dostum, madem öyle detaya gireyim biraz.
Şimdi bu başlıkta çeşit çeşit kedi-hayvan sever arkadaşımız var. Ben ve bazılarımız birbirimizin mesajlarını takip edip kendi bakış açımıza yakın veya uzak olanlarımızı ayırt edebiliyoruz.

Bu noktadan sonra yine o arkadaşımız ile olan yakın bakış açımıza bağlı olarak birbirimiz hakkında bazı detayları sorgulamak isteyebiliyoruz. Bu mesajı yazdığım zaman gördüğün gibi o tarihe özel bir arayışım vardı ve aradığım kediciğin bazı özellikleri olması beni yukarıda yazdığım gibi tanıyan bazı dostlarımı meraklandırmış olabilirdi ve bazılarını da olmuştu.

Başlığa veya özel mesaja bu merakı yazan arkadaşlarım ile bu sorunun cevabını özelde paylaşmıştım. Çünkü cevap başlığa yazmak istemediğim seviyede özel durum içeriyordu.

Şimdi, neden mi bu soruyu şimdi sormana şaşırdım, demek ki o tarihte başlığı takip edenlerden değilsiniz (olmanız da gerekmiyor zaten)
Ama buna rağmen sorunun cevabını merak ediyorsanız size de özelden yazabilirim.

Fakat alacağınız cevabın ne içerdiğini bilmeden, foruma bu başlığa yazmalısınız demen de beni ayrıca şaşırttı.

Şimdi açıklamalarımdan sonra tamam özelden alayım dersen OK gönderirim ve belki o zaman neden başlığa yazmadığımı anlayabilirsin.

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bizimkinin keyfi.

Arkadaşlar bir yerde okumuştum. Kediler kendini güvende olduğunu hissettiklerinde sırt üstü yatarlarmış. Doğru mudur?
En hassas ve savunmasız olan yerleri karın bölgesi. Çoğu kedi bu bölgesine dokundurmaz. Sizin yanınızda güvende hissetmese bu şekilde uyumazdı.