Kayseri nev trial show

Scudo

lexus

Üye
Tepki
14
@Hasan Çağrı

peki sen neden hep böyle yapıyosun hep bizim yaptıklarımızı kötülüyorsun ne biliyim harfmiş kaskmış w yerine v konulmuş bunun ne zararı var biliyoruz v yerine w geleceğini. diyelim ki bilmiyoz özel mesaj atabilirdin galip abiye bak bu böle olmaz böyle olur diye tabi insanlık halii senin hoşuna gitmiyo olabilir bu sitede bi tek sen yoksun eğer sen bize bi kusur bulmasan 9 sayfa yazı yazılmış ve hepsi gereksiz nie kask yok nie harf yanlış fln fln. bu sayfalar teşekkürlerle dolabilirdi kask mış ister takarım ister takmam kimsede bu abiler kask takmıyo die bende takmıyacam demez kimse kimseyi düşünmesin hayat bizim hayatımız w yerine v konulmuş bizim amacımız imla kılavuzuyla deill sadece videoyu koyduk izlensin diye v yerinde w yazsaydı videodaki hareketler deişecekmiydi bırakın bu işleri tmm yöneticisin
sitede anlaşılır cümleler kelimler olsun istiyosun haklısın ama özel msj atabilirdin
bizi bisikletcilere karşı kötüleme ltfn

• Beğen
Tepkiler: yakup öztırpan

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
galip abi süper konustun ewet arkadaslar hodrı meydan hala beklıyoruz beklerızde kendıne guvenen arkadaslarımız varsa beklıyoruz kı bı vıdeo kondugu zaman vıdeodakı hareketlere deıl vıdeonun ıcerıgı uzerıne yorumlar yapılıyor bırbırımızı desteklemek yerıne neden dıslamaya veya kotulemeye calısıyoruz anlamıyorum ki kendıne guvenen varsa tatlı bı rekabet duzenegınde olabılırdı ama boyle yaparak bırsey elde etmemız mumkun deıl zaten ki biz çok çok çok profosyonelız sızden ıyı yapıyoruz demıyoruz öle olsa bile demeyiz cunku ınsanlar bırbırlerınden yabtıkları veya ugras verdıklerı işlerle üstünlük sağlayamazlar bilmem ne kadar haklıyım ki bu videonun bu hallere kadar gelecegını bılseydım emın olun hiç koyulmamıstı bile forumu daha ii anlamaya başlıyorum...:ci:

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
bilmiyorum ama diğer videoları izliyorum bizim kadar iyi olabilecek sadece bir kişi var ama her videodaki yorumlar bambaşka oluyor hareketlere değil videonun güzelliğine bakılıyor yanılmıyorsam bizdemi sadece bisikletin önünü kaldırıp bi video çeksek belki daha fazla yorum alırız örneğin ; Buda bişimi dedemde bisikletin önünü kaldırır gibi :D

• Beğen

E-mr-E

Daimi Üye
Tepki
136
İsim
EMRE
Bisiklet
Scott
Galip abi yasinler cıkıyormu hic gözükmüyorda. 3 tane arkadaşla görüştüm bisikletleri orta düzeyde tiral ögrenmekistiyorlar. bende yasinlerle takılırsan ögrenirsin dedim.

• Beğen

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@E-mr-E

iyii demişsin emre bizimkiler her akşam saat 20:00 da inönü parkında oluyorlar oraya gelebilirsiniz

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
way anasına herkes bınıyor bı bız bınemıyoruz neyse ramazanda bıttı artık son surat bınıse devamm..bende bugun bısıkletın son ayarlarını hallettım sayılır,on fren kablosu masanın ıcınden gecıyor atık,bıde maguranın yagı eksılmıstıı onu hallettık super oldu onceden dıpte tutuyordu artık sadece bınmesı kaldıı onuda bayramdan sonra son surat devem edıcez...kısmet olursa kayserıden vıdeolar gecıktı merakla beklıyorum guzel bır vıdeo bende patlatıcam..haydı cumleten hayırlı bayramlar ıyı surusler:sigaraici

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
=freeRide07;671238]way anasına herkes bınıyor bı bız bınemıyoruz neyse ramazanda bıttı artık son surat bınıse devamm..bende bugun bısıkletın son ayarlarını hallettım sayılır,on fren kablosu masanın ıcınden gecıyor atık,bıde maguranın yagı eksılmıstıı onu hallettık super oldu onceden dıpte tutuyordu artık sadece bınmesı kaldıı onuda bayramdan sonra son surat devem edıcez...kısmet olursa kayserıden vıdeolar gecıktı merakla beklıyorum guzel bır vıdeo bende patlatıcam..haydı cumleten hayırlı bayramlar ıyı surusler:sigaraici

ewet kayseri videosu geçikti teknik sorunlar nedeniyle yakup kardeşimiz ufak bir hata ile bacağına dikiş attırmak zorunda kaldı pert oldu bende bacağa 46 dikiş attırdım emekli oldum geride kalanlara Allah sabır versin :D

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@cheyenne

ewet kayseri videosu geçikti teknik sorunlar nedeniyle yakup kardeşimiz ufak bir hata ile bacağına dikiş attırmak zorunda kaldı pert oldu bende bacağa 46 dikiş attırdım emekli oldum geride kalanlara Allah sabır versin :D

hayırdır abi ne oluyor ya takım komple pert olacak yasin sağlammı bari.Bu arada yakup a ne oldu önemli birşey varmı?

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
Allah izin verirse bu bacakla neler yapılabiliyor bu haftasonu bir takım hareketleri paylaşmak istiyorum

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@cheyenne

aman abi boşver sabret biraz daha ya sonra sil baştan sen daha iyi bilirsin.

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@OzzYMKL

yakubun bacağınada ayna dişli girdi dikiş atıldı ama hiçbir sorunu yok çok şükür durumu iyi

• Beğen
Tepkiler: OzzYMKL