Kayseri nev trial show

Scudo

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@Semih tokgil

merhba semih kayseriden eskişehire bir arkadaşımız gelmişti adı mustafa aceba onunl tanışma fırsatın oldu mu yorumun için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: yakup öztırpan

Mustafa Özkara

Forum Demirbaşı
Tepki
454
Merhabalar,
Kendinizi gerçekten iyi geliştirmişsiniz tebrik ediyorum. d.berkay ve diğer birkaç arkadaşın dediği gibi sunumunuz da oldukça önemli. Ki bunu idrak ettiniz zaten.
Kayserili bir bisikletçi olarak sizleri izlemek isterim. Faaliyet veya çalışmalarınızdan haberdar ederseniz memnun olurum gerçekten.
Sevgi ile...

• Beğen

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@Mustafa ÖZKARA

ilginiz için öncelikle teşekkür ederim ama trial grubunun özel bir faliyeti olmuyor malesef sadece pazar günleri ufak bir gezi o kadar bisikletler hız yapamıyor malesef :eek:

• Beğen

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@YOZGATLI_ONUR

bizim genelde olduğumuz yer akşam saat 7 ila 8 arası tonton cafe toplandıktan sonra Allah büyük :)

• Beğen
Tepkiler: YOZGATLI_ONUR

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@Mustafa ÖZKARA

tonton cafe 1.ismet inönü parkının orda namıdiyar inönü parkı çevreyolun orada kime sorsanız gösterir ben tel no veriyim isterseniz 554 230 89 01 galip

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
ewet çekim konusunda büyük sorunlar yaşadığımız doğru fakat galip abinin de dediği gibi çekim yapan arkadaşlarda trialci oldugu ıcın böyle oluyo ama en kısa zamanda yeni videolarla ve güzel çekimlerle sizlerle olacağız inş. saygılar (ßy MossO);)

• Beğen

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@YOZGATLI_ONUR

bu sefer çekimleri ben yaparım nede olsa artık trial yapamıyorum :D

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@boxtubing

yarın ameliyat kararı alınmazsa kameraman benim hacı çekimleri ben yapacağım nede olsa geçici bir süre servis dışıyım ;)