Karabük

Tepki
9
arkadaşlar merhaba. ben bartından bisiklet almayı düşünen birisiyim...bu konuda derinlemesine ilgilenen insanlar olarak bana yardım edebileceğinizi düşündüm. boğazda komutanlığında çalışıyorum eğer yapabilirsem arada boğaza bisikletle gitmek istiyorum. bu bağlamda bütçeyi fazla yormayacak sorun çıkarmayacaum
k ikinci el ya da sıfır bir bisiklet almak istiyorum...bu konuda yardımlarınız ve önerilerinizi bekliyor.

herkese selamlar

Scudo

Kemal Faruk Doğan

Daimi Üye
Tepki
360
@norveçli balıkçı

Merhaba özel mesaj olarak mail adresini yolladım. Tabiki yardımcı oluruz. Daha fikir paylaşımı içinde bu mesajını gerekli başlıkların altındada paylaşmalısın :)

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
A.s hoş geldin.Dostların da çokmuş.:) Umarım güzel gezilere beraber imza atarsınız..:) İyi Forumlar.

tevfik saka

Daimi Üye
Tepki
137
arkadaşlar ben biskar bisiklet ekibindeyim forumu uzun süredir takip ediyorum.Yaza bir sabit kadrolu mtb almayı düşünüyorum.Şimdi çift amösörlü bisikletimle idare ediyorum ve turlara gitmeye çalşıyorum.Herkese iyi forumlar kendinize iyi bakın

Yasin Kukur

Forum Bağımlısı
Tepki
391
Bisiklet
Scott
Selamlar... Beraber pedallamak dileğimle...

tevfik saka

Daimi Üye
Tepki
137
inş yasin abi(benden büyüksün büyük bir ihtimal:D)

omerkabul

Aktif Üye
Tepki
133
birgün pazar olmak şartıylaa bulaşılım diyom artık ne zamn musait olursunuzz eğer gelirsenizz ben bi zonguldak yapacamm 4 nisan da gelecek arkadaş varsa bana bildirsinn bende biliyimm 0544 5324944:in:

• Beğen
Tepkiler: Kemal Faruk Doğan

Kemal Faruk Doğan

Daimi Üye
Tepki
360
Oooo ömer abi nasılsın ya :) Arayıp sormasaydım buraya yazdığını görmeyecektim valla. Nasılsın ? Nasıl gidiyor ? Uzun sürdü bu hasretlik :D Bu pazar biz öss liler gelemeyiz büyük ihtimal ama bir sonraki pazar kamplı tura gidelim bence :)

(link)