Karabük

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Eh artık Karabük-Safranbolu'da bu ve geçen sene bir potansiyel oluştuğunu düşünüyorum Artık buradan arkadaşlar için de bir buluşma odası açmakta fayda var ;) Karabük-Safranbolu'da bulunan, bisiklet dostlarını bu köşeye bekliyorum. Tanımadıklarımız olabilir. Çevre illerden arkadaşlarla da sözleşip, günübirlik veya hafta sonları için komşu il ziyaretleri yaparız.

• Beğen
Tepkiler: melih3576
Scudo

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
merhabalar ben safranbolu doğumluyum. yazları ve uzun tatillerde orada bulunuyorum. profesyonel bisikletçiyim. bisikletimi daima getiririm. gezilere kesinlikle katılmak isterim.
saygılar

omerkabul

Aktif Üye
Tepki
133
arkadaşlarrrrrrr biri bana yol göstersinn mersine gidiyommmmm

omerkabul

Aktif Üye
Tepki
133
valla tuncer beyy herkes burda bu forum denen şey neymiş beavakitt i geciyo

sszazu

Üye
Tepki
50
arkadaşlar ben de doğma büyüme safranbolu'luyum. ancak eskişehirde okuyorum. bisikletimi daha getirmek hiç nasip olmadı ve şu an da satılık. ancak karabükte böle bi faaliyetin olduğunu görmek beni çok mutlu etti. umarım daha sonra şartlar uygun olduğunda hep beraber bişeyler yapma fırsatımız olur....

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
@atahan07

Atahan,yazın seni bekliyoruz.Yazın rahat durmayacağımız kesin. :vroam: Ömer'in dediği Konya yolunda katılırsın bize belki.

@zazu
:25:
Zazu,sen de hazırla yaza kadar bisikletini.

omerkabul

Aktif Üye
Tepki
133
:) arkadaşlar bisiklet heybesi olan varsa bana bu yaz verebilirmii biri bana yazzınn yazın cıkıyom yola biliyorsun nuzz deyilmii?

efem78

Üye
Tepki
0
ben karabük çılgın bisikletlisi Onur bende varım bu yarışta ben kayseriye gitmek istiyorum.başarabilirmiyim acaba heyaecanlı işleri severim macera ve doğa tutkum ve bisiklet sevdam.herşeyi yaptırıyor banasizlere katılmak istiyorum olur derseniz her zaman müsaatim.....herkeze hayırlı günler görüşmek ümidiyle

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
@efem78

Elbette katılabilirsin.Yalnız ekibimizin bir şartı var.Bunu yerine getirmelisin. Aksi takdirde :Skull-175

• Beğen
Tepkiler: omerkabul

omerkabul

Aktif Üye
Tepki
133
meraba onur kardeşş önce özr ben seni burda ilk gördümm yoksa sana bişi yaardım.neysee kayseri demişsinnn burak şimdikayseri filan ben seni izmir e götüriyimm ne dersinn ordan da antalya temmuz ayı için de gitmek istersen bana yaz yada msn vereyim eklee ne dersin. [omerkabul4278@hotmail] bekliyomm cevap yazz

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Arkadaşlar,haftaya pazar Eskipazar yapıyoruz.Kış antrenmanı olarak.Yama takımı ve pompanızı asla unutmayın.Kaskı olmayana kask kiralarım :eek: .Beleşe :eek: . Ziya ve sefa gelirsiniz sanırım.Efem78, sen de hemen benimle irtibata geç.Seni de KARBİS'li yapalım.

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
İsmail diye bir arkadaşımız da katılacakmış bize.Telefonla ulaştı.Forumda onu da görecez inşallah.

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Arkadaşlar, Ankara'dan ANKA grubu ile beraber bu ay sonu Ct-Pz bi Amasra yapıp gelcez Allah nasip ederse. Düşüncemiz öyle. Ct erkenden hareket,Akşam pansiyon,pazar dönüş. Katılım çok olacak gibi geliyor bana.

Bu arada KARBİS(Karabük bilgiişlem sistemi) ismi Karabük belediyesi tarafından kullanılıyormuş. :045: KABİSOK(KArabük BİSiklet OKulu) olarak değiştiriyoruz adımızı.

Amasra turuna katılmak isteyen varsa yazsın.Gidiş120km ve 3 büyük rampa var%5-8.Dönüş de aynı! (kondisyonu az olanlar önce düşünsünler :smile043: , olmayanlar düşünmesin bile! :sonst1zde )

omerkabul

Aktif Üye
Tepki
133
:D iii de tuncer bey nerde kalacazz bu hava da cadırda kalacaz demee:D donarızz vallaa:eek: hee pansiyon filan dersenn bakarızz inşş.

omerkabul

Aktif Üye
Tepki
133
temmuz az kaldıı bekle beni karadeniz bekle beni izmirr

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
bu haftasonu cumartesi pazar şehirlerarası tur yapalımmı ?hep beraber?:D

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
23 24 25 26 Nisan tarihlerinde Karabük-Ankara yoluna düşelim.1. gün Gerede'ye geçip çadırda konakladıkdan sonra 24 Nisanda Ankaraya inip geri kalan 2 günümüzü istediğimiz şekilde değerlendirip,istediğimiz zaman otobüse atlayıp geri dönelim.(Tabi katılım olursa)Yoksa yaza hazırlanamayız diye düşünüyorum ve malum havalar gitten gide ısınıyor ve ısınacakda,bu 4 günü bu şekilde değerlendirmeye ne dersiniz? İyi forumlar.

omerkabul

Aktif Üye
Tepki
133
ziya kardeşimmmmm
biliyorsun heraldee
ayın 26 sında zonguldak yapacazz sölemedilermi sanaa herkess gelecekk valiliğin önün den başlıyacazz hez zaman ki gibi sen yine bi düşünn bakalımm h beni ara konuşalım olmaz mı ömer abin saygılar