Karabük

Erhan 67

Daimi Üye
Başlık
15
Tepki
274
Bisiklet
Giant
slm küçük kardeşim söylediğin bisikletin resimlerini gördüm güzel bir bisiklet ama benim sana tavsiyem ilk önce ne amaç kulanancağını belirlemen lazım üstdeki yazından anladığım kadarı ile sadece kendi mahallende binmek istiyorsun aradabir ilçeler arası gezi demişin bence şimdilik senin için maliyeti daha düşük bisikletler seçersen daha iyi olacağını düşünüyorum bu zaman zarfında tecrübenide arttırdıktan sonra söylediğin bisikletten daha iyi hefler seçeceğine eminim grubunuzada başarılar dilerim. :)

• Beğen
Tepkiler: MuhammetÖzdemir

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Başlık
47
Tepki
288
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
abi ilk önce yorumun için teşekkür ederim amacım cogunluk ev-köy arası 2 köy var biri 15 km diğeri 60 km lik yolda haftada bir kesinlikle birine giderim yani mahalle araları değil yanlıss anlamıssın yada ben yanlıs anlatmısım daha sonra camlık dedigim bilgiğin dağ geçen broşür dagıtıyorlarda dag bisikletine izin veriyorlarmıs artık onun icin dedim gecen sene az kacmadım ordaki adamdan. bisiklet yasaktı ee burası türkiye

• Beğen

Erhan 67

Daimi Üye
Başlık
15
Tepki
274
Bisiklet
Giant
bisiklet grubunuzu kurmanız güzel bir fikir yukarıdaki yorumuna bakılırsa birazcık heyecan ve adrenalin için istiyorsun galiba :) sana ve arkadalarına tavsiyem yine grubunuzu kurun fakat eğer gerçekten böyle bir sporla ilgilenmek istiyorsan ilk önce tam profesyonel olmasada en az yarı profesyonel bir grupla pedallamanı tavsiye ederim o zaman bu sporun zevkini alacağınızdan eminim :)

• Beğen

Serhat Aktas

Aktif Üye
Başlık
20
Tepki
37
Elazığ(okul)/Karabük(ev)/Eskişehir(memleket) :))
Bisiklet
Sedona
Merhaba,
ben Karabük Biskar Bisiklet Grubundanım. Forumda Karabük ilinden ne yazık ki küçük yaşta pek bisiklet meraklısı bulunmaz :) Eğer gerçekten bisiklet sporuyla uğraşmak istiyorsan Facebook sayfasından da takip edebilirsin bizi. Haftalık turlar düzenlemeye çalışıyoruz. Sana uygun olan turlara katılabilirsin. Yakın tarihte ilimizdeki bisiklet grubumuz (Biskar) ve üniversitemize gelen bisikletçilerle bir araya gelip ortak organizasyonlar yapmayı planlıyoruz. Buluşmamıza katılabilirsin.
Selamlar...

• Beğen

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Başlık
28
Tepki
307
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
Sevgili kardeşlerim,
Karabük'te BİSKAR 'ın kurucusu ve il federasyon temsilcisiyim. Senin gibi kardeşlerimin bu spora merak salması hoşuma gidiyor. Bizim ekip yarı profesyonel olup, geçen senelerin yaz aylarında çok defa Kastamonu, Zonguldak ,Amasra, Mogada, Gerede gibi yerlere gidip kamplar yaptık. Daha uzaklara da gittik.Bizimle olanı temelden kısa kısa alıştırıp açtık. Bu yaz arkadaşlar hedeflerini büyüttüler. Siz de katılırsanız kısa mesafe gezi ve kamplarla kendinizi geliştirip, yeni ve düzeyli arkadaşlarla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Sevgilerimle.
tbayik@gmail.com

• Beğen

Serhat Aktas

Aktif Üye
Başlık
20
Tepki
37
Bisiklet
Sedona
Türkiye Bisiklet Federasyonu' nun ve Karabük Gençlik Spor İl Müdürlüğü' nün bünyesinde organizasyonlar yapmak amacı ile Karabük ilinde bisiklet sporu ile uğraşan ve bisiklet sporuna meraklı olanların tanışması amacıyla 8 nisan pazar günü toplanıyoruz.

Bu etkinliğe Federasyon İl temsilci, BİS-KAR Bisiklet Topluluğu bisikletçileri, Karabük Üniversitesi bisikletçileri ve ferdi bisikletçiler katılacaktır.

Tanışma amaçlı bu turumuz Karabük' ten Yenice ilçesine kadar gidiş geliş şeklinde olacak. Yenice ilçesinde yemek, bisiklet parkurlarına gezi vs. şeyler olacak.

Karabük' te olupta katılmak isteyen herkesi bekleriz...

==8 nisan pazar Karabük Carrefoursa bahçesi (merkez otobüs terminalinin yanında) saat 12.00 da==

• Beğen
Başlık
5
Tepki
53
Bisiklet
Scott
Cumartesi günü olsaydı atlar Bartın'dan gelirdim, ama pazar günü turdan sonra bisikletle Bartın' geri dönmem biraz zor olacak gibi :)

• Beğen

Serhat Aktas

Aktif Üye
Başlık
20
Tepki
37
Bisiklet
Sedona
Turda değişiklik oldu 15 nisan (pazar 10.00-18.00) tarihine alındı. Eğer gelme imkanınız olursa seve seve ağırlarız :)

Başlık
5
Tepki
53
Bisiklet
Scott
@Serhat Aktas

Bana mı yazdınız bunu emin olamadım ama, üstüme alınmış oldum artık :)

Aslında kafama takılan kalacak yer değil; o ayarlanır bir şekilde.. Ama pazartesi günü mesaide olmam gerekli ve pazar akşamı Bartın'a geri dönmem zor olabilir. Şehirler arası minibüslerle bisikleti götürmek sıkıntı oluyor malum, o yüzden pedallayarak dönmem lazım, ki onun için de pazartesi günü için iş yerinden izin koparmam lazım :))

• Beğen

Serhat Aktas

Aktif Üye
Başlık
20
Tepki
37
Bisiklet
Sedona
Daha sonraki turlarımızı uygun günlere yerleştirmeye çalışacağız. Bu tur için çoğu kişiye uyan gün pazar günü olduğu için 15 nisan pazar günü toplanıyoruz. Amacımız zaten haftalık düzenli turlar yapmak. Size de uygun olan turlara katılırsınız artık...

• Beğen
Başlık
8
Tepki
2
Bisiklet
Scott
Bende Karabük Üniversitesin'denim.Okula eski 10-15 yıllık Bisan mountain catle gidip geliyordum.Şimdi döndüğümde Scott SUB 40 bisiklet gelicek.Yaza kadar kaskı,ekipmanı tamamlarım.Elde avuçta ne varsa bisiklete verdim :).Ekipmanlarıda aydan aya biriktirdiğinle toparlardım.Hazır olunca bir kişi daha eklenir turlarınıza :)

• Beğen
Başlık
5
Tepki
1
@ErdincAydin78

İyi geceler ben de safranbolu harmanlarda oturuyorum salı pazarına yakınım mağaraya 4km uzaklıktayım sizim dediğiniz kronu ben de gördüm kıranköyde peki siz nerede oturuyorsunuz

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Başlık
28
Tepki
307
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
Hepinize selam arkadaşlar, yaşadığım iş ve adres değişiklikleri nedeniyle bir süre hem bisikletten hem de sizlerden kopmuştum. Ama şimdi en azından burada sizlerle hasretlik gidereyim. ÖMER ve ERDİNÇ, size özel selamlar. Ha bi de GÖKTUĞ, sana da. Oraların en eskisi şimdi sensin ÖMER. Ben de şimdi Sivas'tayım biliyosunuz. Ama burada Karabük'teki gibi bir ekip bulamadım ve henüz de oluşturamadım. Oradaki ekibimiz BİSKAR bambaşkaydı. Ömer,yaşatmaya devam et bence BİSKAR'ı. Başkanı sensin şimdi. Yine haberleşiriz artık. Hepinize selam ve sevgiler.

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Başlık
47
Tepki
288
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
karabuk teki bisikletci arkadaslar a selamlar.cogunuz universiteli olup 2 -3 yıl sonra gitcek olsanızda gelin tanısalım

• Beğen
Tepkiler: Hakan Boz

rcp krgz

Üye
Başlık
1
Tepki
2
Ankara(okul)-Karabuk safranbolu(memleket)
Bisiklet
Carraro
ben varım hocam :) 1 ay kadar safranboluda olacagım kısa uzun tur falan olursa haber edersenız sevınırım :)

rcp krgz

Üye
Başlık
1
Tepki
2
Ankara(okul)-Karabuk safranbolu(memleket)
Bisiklet
Carraro
karabuk'teki bisiklet severlere selamlar :)
tur falan olursa gelirim
haberleşelim ...

Başlık
0
Tepki
20
Bisiklet
Mosso
Merhaba arkadaşlar. KÜDOSK yönetim kurulunun ve Bisiklet Topluluğu'nun tamamını tanıyorum ve onlardan biriyim. Karabük Üniversitesi'nde okuyup da bize katılmak isteyen arkadaşlar facebook'tan "Karabük Üniversitesi Bisiklet Topluluğu" adı altında bize ulaşabilirler. Rektörlük "yeterince kulüp var" dediği için kulüp açamıyoruz, bu nedenle KÜDOSK altında bir topluluğuz ama sıkıntı yok, KÜDOSK'un yönetimi de bisikletçi :)

Yukarı Alt