Karabük

omerkabul

Aktif Üye
Tepki
133
merak etmiştim hep su tepenein ardın da ne vardi yee işte o an gildi hadi beraber bakalım ne varmışş yeşilmah söle bi baktımm burasıda öğlebeli köyünden bi bakışşimdi mahalle oldu amabi zamanlar karabükkün ilk köyün denmişş merkezden görünen bayrak işte benim çalıştığım yer KARDEMİR A.Şne güzel yermiş bee işte bu da ben ömer kabul

lastikler de camur oldu haa
ilerleri nasıl bilmiyomm ama bakacazz durmak yok yola devam

ee yol bisikletiyle cıkarsan yolaa olcagı buydu buyur burdan yakk

kardemir in yoluna geliyomm
ve mutlu ve sonn bidaki resimlerle buluşmak dileyle [yanlış bişi yazdım sa şimdi den özr] ömer kabul..

• Beğen
Tepkiler: onur öcal
Scudo

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Arkadaşlar, 18 Ekim 2009 Pz günü "Yenice Ormanları Doğa Yürüyüş ve Bisiklet Parkurlarının Açılış Programı"var.( Belki tanırsınız, Ersin Demirel arkadaşımızın çalışmasıdır) Protokol,basın filan gelecek.Ufak bir bisiklet gezisi de yapılacak. Hepinizi bekliyorum.Ancak bu günkü programdaki bisiklet gezisine katılım sınırlı tutuldu.Bu nedenle gelmek isteyen bana adını bildirsin. Bu kısa gezi aslında beni kesmez! Bu bahaneyle biz,önceki gün ayrı grup yapıp gezeceğiz.Çadırlı konaklamanın ertesi günü gezimizin bir noktasında bu programa dahil olarak turu tamamlayacağız.Mükemmel bir gezi olacak. Bu şekilde katılmak da isteyen olursa yine bana söylesin.Ona göre isimleri Kaymakamlığa vereceğiz.

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
ASLA olmaz!!! Pazar günküne olsun gelmen lazım.Sen kemik kadrodasın. İsmin verildi bile kaymakamlığa. Pz 1-2 saat programa katılır gidersin.Senin bahanen kabul edilmedi.

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Hoşgeldin.
Sana da bulaştırdık sonunda. :boese153: Ama girişi var çıkışı yok bu yolun bak ona göre :D Bir alıştınmı kudurmuştan beter olursun. İsmail sinir krizleri geçiriyordu son gördüğümde. Sebebi derslerden dolayı uzun süredir bisikletle yol yapmamış olması.

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
karabük ekibine antalyadan sevgiler,saygılar,selamlar :)
şahsen ben şu tatilde ders mers dinlemeyip ipin ucunu kaçırdım,bisiklete yenik düştüm :) işin özü o beni kandırdı. yeni katılan arkadaşada;tuncer abim haklı bu işin sonu cidden yok :D

• Beğen
Tepkiler: Kemal Faruk Doğan

Kemal Faruk Doğan

Daimi Üye
Tepki
360
@Atahan Akıllı

Sonunda ders mers dinlemedim tatilde bende bindim atahan :D bu işin ucu sonu yok :D yazın neler yapcaz bakalım. İrademe hakimi su sıralar. sınava kadar ders ders ders:D