Kamp yapan müzisyen kayboldu... eşi: çadırı yırtılmış

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
Yorumların bazıları bu kişinin başına gelmiş olası felaket kadar acı ve kötü. Abi siz iyi temennilerinizi yazın illa yorum atacaksanız. Olayın aslı sizin kafanızdaki tuhaf fikirler gibi çıkarsa o zaman yazarsınız bunları Bu tip yorumlardan gına geldi artık. Niye gitti, o şekil gidilir mi, eti 3 harfliler 5 harfliler, reklamdır kesin vs.. Bir insanın başına bir şey geldiğinde, suçu önce o kişide arama güdüsü nasıl bir mantıktır?

Scudo

MossoM

Daimi Üye
Tepki
462
İsim
Cihan D.
Bisiklet
Mosso
Habere bak ya tamda hayatımda ilk kez bisiklet ve çadırla tura çıkmak üzereyken. Acaba bir düşmanı olabilir mi? Geçen biri anlattı yakınına motosikletiyle giderken aracın biri kasıtlı olarak çarpmış. Adamın sadistçe bir eylemde bulunduğunu düşünüyorlar. Ama böyle olaylarda kaza süsü verilmek istenen cinayete teşebbüs ihtimalleri düşünülmeli. Düşmanlarının motor ya da bisiklet kullandığını bilen caniler ilk olarak bu şekil bir cinayeti düşünüyorlar galiba. Diğer türlü sadistçe çarpma ihtimali bana düşük geliyor hep.

NoIde4

Aktif Üye
Tepki
163
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
b'Twin
@Kerem Özbayrak
aslında konuda atılan diğer yorumlar gibi bu yorumda klişe

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kerem Özbayrak millet maytap geçecek yer arıyor kimse kimsenin umurunda değil çok acı bir durum. Bu umursamaz tavırlar dalga geçmeler hiç hoş değil, inşallah güzel haberlerini alırız müzisyen kardeşimizin.

Rip

Daimi Üye
Tepki
676
İsim
Rıza
Bisiklet
Corratec
@Kerem Özbayrak haklısın hocam. Ben dahil toplum şizofrenik bir yapıya büründü. Ama olay örgüsünü inceleyince, gariplikler olduğunu gördüm ve dile getirdim. İyi dileklerimi de sonda belirttim.
Bakın şimdi başka bir şey daha geldi aklıma. Geçenlerde de kadın bir yaşam koçu vardı, kadının biri tarafından cinayete kurban gitmişti. Bu adam da yaşam koçluğu falan yapıyormuş. Sanırım sorunlu insanlar ile uğraşıyorlar ve bazen ucu kendilerine dokunuyor.
Bir diğer olasılık ise kıskançlık cinayeti. Adam kaçamak yapmak için sevgilisiyle kampa gider. Kadın eşinden ayrılmaya yanaşmayan adamı uyarıcının da etkisi ile bir anlık gafletle öldürür ve ortadan kaybolur. İnşallah polis gerekli tetkikleri yapmıştır. Araba ve çadırda DNA araması, ayak izi kalıplama, eşyalar vs.

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
@Rip

Sevgili dostum söylediklerinin hepsine ihtimal veriyorum. Yanlış anlama lütfen ama bu tip haberlerin altına, ilk olarak kişide suç aramak bana doğru gelmiyor. Öncelik adamın bir felakete kurban gitme olasılığı olarak değerlendirilmeli ve bunun gerçek olmaması için iyi temennilerde bulunulmalı. Sonrasında senin de yazdığın olasılıklar gerçek olursa altına hep beraber yorumlarımızı yazıp sohbetimizi ederiz.

Rip

Daimi Üye
Tepki
676
İsim
Rıza
Bisiklet
Corratec
@Kerem Özbayrak bu temennilerde bulunma işi bana biraz elalem ne der havasından kaynaklanıyor gibi geliyor. Başlık açılmış, altına olayın bana düşündürdüklerini yazdım. Ülkede kamp kültürü az çok var ve daha önce yırtıcı hayvan tarafından 'kamp esnasinda' zarar gören bir vatandaş vakası hatırlamıyorum. Karadeniz'deki köylüleri hatırlıyorum sadece. Böyle olsaydı zaten aramalar neticesinde adamın cesetine ulaşılırdı. Hadi bunu da geçtik, şu ana kadar görülmemiş bir vakanın üzerine mi kafa yormak daha bilimsel, yoksa başka olası durumların varlığına mi?
Jandarmanın hiçbir şey yapmadığına eminim. Adam Kaş'a neden gitmiş? Kimle görüşmüş? Alışveriş yapmış mı? Ne kadarlık yapmış, ne almış? Bu sorular bilmiyorum yanıt buldu mu?
Ayrıca çadıra hiç alttan girildiğini görmedim. Yırtarsan da yandan yırtarsın yani. Fotoğrafta da öyle böyle yırtık görmedim. O çadır en dandik çadır, açarken yırtılmış olabilir.

romedon

Üye
Tepki
27
İsim
Şafak Göçmen
Bisiklet
b'Twin
Çok ilginç cevaplar gördüm :D Motosikeltimle ormanda çadırsız sadece üstü kapalı bir hamakla bile onlarca kez kamp yaptım. Yok ayı saldırırmış yok cin gelirmiş kafayı mı yediniz :D

thieft3000

Forum Demirbaşı
Tepki
439
İsim
tolga
Bisiklet
Mosso
@romedon benim içinde durum aynı, yanlız başıma kamp sayılı kez yapmış olsamda dağda taşta tek başıma yürüyüşe çok çıktım, bolca domuz, tilki hatta kurt gördüm bişi de olmadı ama her zaman bi ihtimal var ya bişi olursa, benim korkum daha çok tüfeğini alıp ıssız yerlere gidip çat çut rasgele ateş edenler.

• Beğen
Tepkiler: Atasoy

romedon

Üye
Tepki
27
İsim
Şafak Göçmen
Bisiklet
b'Twin
@thieft3000 aynen insandan korkacaksın hayvandan değil. Genelde ayı olsun domuz olsun kaçıyor zaten

Eroseros

Forum Bağımlısı
Tepki
1.306
İsim
Eray Yumuşaker
Bisiklet
Sedona
Burada yorum yapan bir iki arkadaş bana göre ayıdan da domuzdan da daha tehlikeli.
Öyle ya da böyle bir genç insan kaybolmuş laf olsun beri gelsin diye ileri geri şeyler yazılıyor.
En hafif tabiriyle ayıptır, günahtır.

keremkucuk041

Aktif Üye
Tepki
131
Son zamanlarda ülkemizde kaçırılma , kaybolma vakaları arttı . Haberleri izledikçe kendime bile güvenemiyorum neredeyse ...

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
Ölüm nedeni ise kayaklıklardan düşmesi imiş bana inandırıcı gelmedi şahsen

• Beğen
Tepkiler: JusTiMe

luckxor

Forum Demirbaşı
Tepki
1.108
Bisiklet
Focus
Olay doğru mu yalan mı bilemem ama bir husumet olmadan birinin başına böyle bir şey gelmesi çok çok düşük bir ihtimal. Ben yıllardır doğada açık alanlarda kamp yaptım onlarca kez. Olumsuz bir durum yaşamadım çok şükür. Yaşamayacağım anlamına gelmez ama, önlemimi her zaman alıp, dikkatli ve tedbirli olunca ve kampçılığın bazı kurallarına uyduğum zaman herşeyin yolunda olduğunu bilirim. Çok ıssız yerde vahşi hayvan riski var tamam ama çok çok nadir sizi rahatsız edebilirler genelde insandan uzak dururlar. İnsan faktörü tabi daha riskli ama burada da görev size düşer. Böyle ilçe veya şehir merkezlerine yakın, ayaküstü olan, hele ki gece alem yapan tiplerin olduğu yerde çadır atarsanız Allah yardımcınız olsun derim. Ben mesela böyle yerlerde kamp atmak durumunda olunca genelde mezarlıkların yanında kamp atarım. Biraz korkutucu gelebilir ama sarhoşlar mezarlığa yaklaşamazken ben rahat bir uyku çekerim. Ölülerden değil dirilerden korkun.

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.303
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ne yazık ki en kötü haberi aldık:(...Kriminal incelemenin titizlikle yapılıp, ölüm nedeninin tam olarak ne olduğunu öğrenmek gerek.
Sevenlerinin başı sağ olsun, mekanı cennet olsun...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Afyon35 Allah Rahmet eylesin. Kayalıklardan düşme sonucu oluşan yaralar ve kamp kurduğu yerin 500 metre yukarısındaki bir uzaklıkta... ilk haber çıktığında bazı yorumcular acaba Albümü çıkacağı için reklam amaçlı olabilir mi diye düşündüler, işte değilmiş. Gelelim olaya, benim yorumum 500 metre daha yukarıda ve gündüzün kayalıklardan düşme ihtimali yok gibi bir şey..Geriye şu senaryolar kalıyor olay, yani düşme gece karanlıkta mı gerçekleşti ? Diyelim ki, cevap evet ise , gece karanlıkta oraya neden gitti bunun tehlikeli olacağını bilmiyor muydu? işte insan bulunduğu alanda bilindik bir tehlike ile karşı karşıya ise, içgüdüsel olarak bulunduğu yerden daha yüksek bir alana doğru kaçışa başlar aslında aşağı tarafa gitmek daha az yorucu ve rahat ama içgüdüsel olarak daha güvenli ve kurtulabilme açısından daha mantıklı görünüyor....İşte temel soru bir tehlikeli durum sonucu paniğe kapılıp kaçarken oradan düşmüş olabilir. Otopside yaralar sadece düşme sonucu mu oluşmuş onada bakılacaktır. çadırın alttan yırtılmış olması ve olayın oluşma şekli birazda Daltanov geçidindeki gizemli olayı bana hatırlattı. Gene notumuzu düşelim tek başına ve ıssız yerlerde kamp yapılmaz başınıza bir şey gelirse Ambulans-ilk yardım ve güvenlik güçlerinin yardımından mahrum kalırsınız ..Kamplı bisiklet gezilerinde ücretlide olsa aydınlatması-elektriği olan güvenebileceğiniz yerlerde kamp atın Benzinliklerde uygun bir yerde falan..

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
@AmatörBisikletçi-01 Size katılıyorum söylenenlere göre tehlike arz edecek olayların pek yaşanacğı bir yer olmaması lazım ki yanında çobanların evleri varmış ben şahsen bu işte başka birinin olduğunu düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: JusTiMe