Kaliteli V fren papucu hangisi?

Hasan KRN

Aktif Üye
Tepki
53
Bisiklet
Kron
Kaliteli fren papucu almak istiyorum.Aklımda baradine 3 renkli papuç var biraz araştırdım bu papucu forumda bi arkadaş almış Aslı bisikletten(sirkeci)fakat papucunun parçalandığını söylüyor benimde güvenim kalmadı.Aslı bisikletten almamalı mı acaba?

1)Bu Baradine İstanbul'da hangi bisikletçilerde vardır?
2)Bunun yanında shimano br-m422 v fren de alıcam iyi midir?
3)Delta bisiklette Shimano fren kabloları var 1 metresi 6 lira civarı,alsam normal kabloya göre ne fark eder?

• Beğen
Tepkiler: cancemkaya
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
gittigidiyora bakabilirsin baradine 3 renkten memnunum ama en ufak suda janta izi çıkıyor

adnan kahveci

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Salcano
yakn zamanda baradine v460 aldm..henüz test etmedim yalnz değiştirmek için 3-4 saat uğraştm...üzerinde gelen fren pabuçlarından,pimleri daha uzun bu yüzden tekere sürtme yaratıyor...v fren yayını uzatmam gerekti

Tepki
8
Bisiklet
Kron
Benim arkadaşım shımano'nun freninde kullanıyor tutuşu çok iyi tavsiye ederim:in:

Hasan KRN

Aktif Üye
Tepki
53
Bisiklet
Kron
@alper Ku

kapıda ödeme olmadıgı için internet sitesinden almayı düşünmüyorum Erdoganlar bisiklet var ama kapıda yok onun içün yani
jant da iz çıkması enterasan çünkü herkes tam tersini söylüyor
bu ara da sirkecideki bisikletçiler pazar gün açık mıdırlar?

• Beğen

Hasan KRN

Aktif Üye
Tepki
53
Bisiklet
Kron
@alper Ku

kapıda ödeme olmadıgı için internet sitesinden almayı düşünmüyorum Erdoganlar bisiklet var ama kapıda yok onun içün yani
jant da iz çıkması enterasan çünkü herkes tam tersini söylüyor
bu ara da sirkecideki bisikletçiler pazar gün açık mıdırlar?

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Hasan KRN

sirkeci tarafını bilemiyorum.erdoğanlarda fiyatlar çok pahalı,ben çiftini 6 tlye aldım

selçuktan

Aktif Üye
Tepki
16
Yaz kış buz olmadığı sürece bisiklete biniyorum kesinlikle baradine diyorum
4 yıl önce aldım en az 5 bin km yol yaptım hala bitmedi kartuşlar
2. el bölümünü takip ederseniz disk frene geçenler ellerindeki fren
pabuçlarını satıyorlar.Uygun fiyata alabilirsiniz diyorum.

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Sanalpazar.com'da Konyalı bir satıcıdan Baradine v925 aldım. ABS gibi mübarek. 1.5 ay oldu alalı.

Ismaildmr

Forum Demirbaşı
Tepki
396
İsim
Ismail demir
Bisiklet
Salcano
Arkadaslar yeni konu acmadim buradan devam edelim.
bisikletimle yaklasik toplamda 500 km gitmisligim var.fren papuclari aldigimdan beri cok kotu tutuyorlar.neticede fabrikanin taktigi siradan papuc.is goruyor ama taki arkadasin papuclarini benim bisiklete takana kadar, bu zamana kadar gerek duymamistim degistirmeye hatta iyi ya idare ediyor iste diyordum..arkadasin fren papuclari alhonga marka ve kendisi ayar yapamadigi icin uzun bir sure dengesiz asinma meydana gelmis..ayar yaptik felan dengesiz asinmasina ragmen frenleri canavar.hidrolik gibi mubarek.

Asil sorunum benim papuclari soyle bir inceledigimde sade lastik olmasi gerekirken icinde metal tozu gibi kirintilar var..jantin cemberinde fren yuzeyinde ise asinim dogal gibi..sifir bir aliminyum jantin uretim tirtillari olur, o tirtillar kaybolmus baya..acaba tirtillardan kopan aliminyum tozlarimi papuclara saplanmis bilmiyorum..yani sikayetim papuclarin tutmamasi ve janta zimpara etkisi olusturmasi.

Alhonga gibi bir marka papucun hidrolik fren gibi tutmasida ayrica enteresan bir olay..kafaya koydum alhonga papuc alacam..

Holidey

Üye
Tepki
51
baradine fren papucu olayını bitimiş galiba. kime sorsan baradine der. diğer firmalar kapatsın artık fren papucu imalatını.

• Beğen
Tepkiler: Ismaildmr

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Aykuttasdelen baradine mtb serisi şehir tur bisikletine olur mu acaba?

Hazar Cengiz

Daimi Üye
Tepki
169
İsim
Hazar Cengiz
Bisiklet
Kron
Ben baradine kullanıyorum çok iyi....

BARADINE 1 Pair Mountain Road Bicycle Cycling Bike Braking V-Brake Brake Holder Shoes Rubber Pads Blocks Durable Parts taiwan
(link)
(from AliExpress Android)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi