Kaliteli ürün, rakipsiz fiyat, ücretsiz kargo, 100% memnuniyet!

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
Hem formumuza,hem de tüm arkadaşlara hayırlı olsun..

Scudo

Rüzgar Inoğlu

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
Ben de ilk siparişimi geçen günlerde verdim. Sistemli çalışmanız çok hoşuma gitti. Kargonun fotoğrafını çekip sipariş bilgisine eklemişler. Madem sitenin Türkiye ayağı mevcut, neden Türkiye'ye de bir depo kurmuyorsunuz? 15-27 gün kargo bekleme derdinden de kurtulsak süper olacak.

eyupozturk

Roadie
Tepki
316
İsim
EyoO
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
BIC alışverişimde hiç sorun yaşamadım, ürünler hızlıca bana ulaştı. Ben memnun kaldım..

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Az evvel sitenizdeki bisiklet ürünlerini yeniden gözden geçirdim. Bizim gibi bisikletlilerin genelde alt seviyede ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler var. Eğer ürün gamının genişletilmesiyle ilgili söz sahibi iseniz vaktiniz oldukça forumda daha önceki konuları inceleyerek genel ihtiyaçlarla ilgili bir liste hazırlamanızı tavsiye ederim. Bunun haricinde siteyi amatörce gösteren bir husus da ürünlerin bisiklet kategorisi altında dağınık olarak listelenmesi. Mümkünse bunların da alt kategorilere ayrılması satışı kolaylaştırır.

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
Ben outdoor ve bisiklet ürünlerinin yeteri kadar kaliteli ve çok seçenekli olduğunu düşünmüyorum. Yine de bisikletforum ailesine katıldığınız için teşekkür ediyor ve ticari yaşamınızda başarılar diliyorum.

Ufuk Bal

Üye
Tepki
48
Bisiklet
Sedona
buyincoins.com, bitcoinle alışveriş kabul ediyor mu? ismini duyduğumda ediyomuş gibi gelmişti. bi de keşke alt kategoriler de olsa. cycling sekmesine geldikten sonra epey karman çorman görünüyor her şey.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Alt kategorilerin acilen gelmesi gerekiyor, bu öneriye katılmamak elde değil. Ayrıca giyim ve giyimle ilgili aksesuarlar konusunda sıkıntı var, oralarda ürün çeşitliliği artırılmalı bence.

Kullandığınız dil ve üslup da, bizim yerli firmalara -ki kendileri sadece bisikletle ilgili satış yapıyorlar- oranla bariz biçimde kaliteli. Umarım heyecanlı ve sinirli müşterilerin sert çıkışlarına da aynı özenle yaklaşırsınız. :)

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Benim kredi kartım yok:D Öğrenciyim ben,bu siteden alışveriş yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?Nakit yollu..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@can akıncılar

Benim önerim Enpara'ya başvurup Encard almandır. Bu ay sonuna kadar Enpara ile alacağın ürünlerde %20 ücret iadesi olacak. Encard'ı PayPal'a ekleyip, rahatlıkla alışveriş yapabilirsin. Hiçbir şekilde ücret ödemiyorsun Encard için, tamamen ücretsiz. Havale/EFT de ücretsiz. Yemeksepeti'nde de %20 iade yapılıyor sürekli olarak.

Onun dışında İninal kart var. PTT işyerlerinden, Migros'lardan falan alınabiliyor. Ön ödemeli kart bu da. Karta para yüklerken ufak bir kesinti yapılıyor diye biliyorum.

muzaffer KOCABAŞ

Forum Demirbaşı
Tepki
338
Hayırlı olsun . cep telefonları ülkemize kayıtlı olarakmı geliyor? yoksa biz pasaport kaydıyla kendimizmi uğraşıyoruz.???

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@ahmetcan44

Bu site için kullanılabiliyor mu yada başka siteler için?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@can akıncılar

İkisi de PayPal'a kaydedilebiliyor ve dolayısıyla PayPal'ın kullanılabildiği tüm sitelerde kullanılabiliyor. Buyincoins, eBay gibi sitelerde ve daha binlerce sitede PayPal logosunu görebilirsin. Enpara için ek olarak; banka kartının geçtiği tüm sitelerde geçiyor, kredi kartı olmadığı için. Fakat ilginçtir, kartın üzerinde Visa Electron yazmasına rağmen PayPal'a Visa olarak kaydediliyor. Aliexpress sitesinde ise PayPal olmadığı için kart bilgisi girerek alışveriş yapıyorum, Maestro olarak işaretlediğimde kabul ediyor. :) Merlin Cycles sitesinden de Enpara ile alışveriş yapabiliyorum direkt bilgileri girerek. Kısacası çoğu sitede geçiyor.

İninal'da da durum farklı değildir eminim. O da ön ödemeli kart sonuçta. Fakat saydığım avantajlarından ötürü ve hiçbir şekilde ücret kesmemesinden dolayı kesinlikle Enpara derim. Ayrıca hayatımda gördüğüm en nazik ve en ilgili müşteri hizmetlerine sahipler. Hani bankaya hiç benzemiyor, öyle şaşırtıcı.

Not: Enpara'yı önermemin tek sebebi, ailemizde 4 kişinin de Encard sahibi olması ve ücret ödemememiz. Bu işten herhangi bir komisyon almam söz konusu bile değil. Laf olsun diye kayıt esnasında size tavsiye eden kişinin bilgilerini istiyorlar ama o da bir şey kazandırmıyor. :) Birkaç mesajımda Enpara'yı tavsiye ettiğim için yazma ihtiyacı hissettim.

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@ahmetcan44

Eyvallah kaptan teşekkür ederim,daha önceden hiç yurt dışı alışverişim olmadı inanın yeni bisiklete başlıyan birine shımano deore yada başka bir parçasını anlatıyorlar gibi bakınıyorum:D Bu kartı biraz araştırıp bu hafta yada haftaya alırım,isim isterlerse sizin adınızı veririm zaten:d yoksa bilgim yoktu.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Şu iki konuda çok detaylı paylaşımlar ve ipuçları var Enpara ile ilgili. Umarım faydası olur ve ihtiyaçlarını da kazıklanmadan, Buyincoins gibi sitelerden giderebilirsin. :)

(link)

(link)

Tepki
20
Buyincoins.com ile geçen ay tanıştım ve deneme mahiyetli bir alışveriş yaptım. Ürünler 2-3 hafta gibi bir sürede elime eksiksiz olarak ulaştı. Gerek ürünlerin kalitesi gerekse fiyatlar açısından cazip olduğunu söyleyebilirim. Bisiklet ile ilgili ürünlerin çoğalması hepimizin yararına olacaktır.

Sinan Çakır

Forum Demirbaşı
Tepki
350
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cannondale
@Tahir Keskin

bende bunu diyecektim bisiklet ana kategorisi var fakat alt kategoriler yok aradığımız ürün için bütün sayfaları gezmek zorunda kalıyoruz

BuyinCoinsTR

Aktif Üye
Tepki
6
@ahmetcan44

Ahmet Bey, açılamalarınız için teşekkürler çok güzel izah etmişsiniz. Ön ödemeli bu kartlar alınıp PayPale eklendiğinde sitemizden alışveriş yapılabilir :)

@Ufuk Bal

Senelerdir PayPal ile ödeme kabul etmekteyiz. Son zamanlarda kredi kartı ile ödeme seçeneğini de hayata geçirdik.

@Sinan Çakır

Alt kategoriler oluşturacak kadar çok fazla ürün seçeneğimiz yok. Bu sebeple aradığınız ürünü sayfanın üst kısmından sitemizde aratmanızı tavsiye ediyoruz :)