İnceleme Jordanred Bisiklet Forması

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.272
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ülkemizde bisiklet sporuna dönük giysiler üreten firmalar bir elin parmaklarını geçmiyor.
Fiyat/performans açısından aralarında aman aman bir fark da yok.
Her firmadan mevsimine göre farklı ürünler kullanmış biri olarak derim ki ; aslolan müşteri memnuniyetidir.
Bizler bütçemizden pay ayırıp bu hobi için uygun donanım denkleştiriyorsak, firmalarda bu noktada bizlere makul çözümler üretmeli..
Yoksa yurtdışından daha kaliteli ve evladiyelik ürünleri almışlığımız var ve bu seçenek ulusal ekonomi için ciddi bir alternatif olarak duruyor. Tüm vergi, haraç ve kargo kalemlerine rağmen hala daha uygun olan yurtdışı siparişleri azaltmak, yerli firmaların inovasyon, ar-ge ve müşteri iletişimine bağlı..
Sektörün aynaya bakması kendi yararlarına olur, saygılarımla...

Scudo

Tutmosis89

Forum Demirbaşı
Tepki
1.751
İsim
Mehmet D.
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kumaş kalitesi olarak her iki markayı da (sora -jordanred) kullanan varsa ne öneride bulunabilir? Ben de sora kullanıyorum gayet kaliteli jordanred de almak isterim

Dosyalar

MertV

Forum Bağımlısı
Tepki
1.502
İsim
Mert
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
sırf bi önceki sayfadaki tutumlarından ötürü ben sora derim, hali hazırda bitanede siparişim var sorada. perşembe gibi gelir diye düşünüyorum, geldiğide yine ürün hakkında bişeyler yazıcam..

finarod

Üye
Tepki
126
İsim
Serkan S.
Bisiklet
Giant
Açık ara Sora derim. Yeni tasarımları da çok güzel.

• Beğen
Tepkiler: Tutmosis89

darksers

Üye
Tepki
75
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Her iki firmanın ürününü kullanan birisi olarak ta bende Sora diyorum. Arkadaşlarıma katılıyorum.

Superevo

Daimi Üye
Tepki
339
İsim
Arif
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ürünün kalitesini geçtim senin kolun kısa bizim kol boylar normal diyen bir yer için seçim bile yapmaya gerek görmüyorum :) Sora ürününde en küçük sorunda bile çözüm odaklı çalışıyor ayrıca kurumsal sitesini inceledim yırtılma kaza ve garanti gibi geniş çaplı politikaları var.

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.568
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ürünün kalitesini geçtim senin kolun kısa bizim kol boylar normal diyen bir yer için seçim bile yapmaya gerek görmüyorum :) Sora ürününde en küçük sorunda bile çözüm odaklı çalışıyor ayrıca kurumsal sitesini inceledim yırtılma kaza ve garanti gibi geniş çaplı politikaları var.
Adamlar tek kelime etmeden ürün değişimi yaptılar bana.

Fırat İler

Forum Demirbaşı
Tepki
663
İsim
-
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yazlik formalar racing/slim fit oldugunda uc asagi bes yukari ayni. Kislik formalarda yorum yapamiyorum.

Cycoholic

Offline.
Tepki
286
İsim
Celâl Y.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Her iki firmayı deneyen, deneyimleyen biri olarak Sora diyebilirim.
Özellikle formalarını teri dışarı atma konusunda başarılı buluyorum. Geçtiğimiz sene uzun kışlık premium tayt alanlar oldu ise bacak boyları biraz kısa kalmıştı. Aynı sorun bende de oldu. Geri bildirimleri dikkate alarak tayt bacak boylarında uzatmaya gidilmiş oldukça başarılı. Tayt hususunda kafalarda soru işareti bulunan varsa Sora uzun premium kışlık taytı tercih edebilirler.

Jordanred başlığında çoğunlukla Sora'dan bahsetmemize kaç puan.

Tutmosis89

Forum Demirbaşı
Tepki
1.751
İsim
Mehmet D.
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Adrenalin26 teşekkür ederim ben de son derece memnunum sora dan
@x2772 sora konusunu ben başlattım galiba?

• Beğen
Tepkiler: Cycoholic

specific

Forum Bağımlısı
Tepki
1.909
İsim
Harun
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Peki, ben de şunu sorayım, Sora'nın yeleği mi Decathlon'un 500 model fosforlu yeleği mi?

Jordanred kusura bakma. :koptum:

Tutmosis89

Forum Demirbaşı
Tepki
1.751
İsim
Mehmet D.
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Değerli üyelerimizin yorumlarına güvenerek hiç jordanred e bulaşmayıp sora ya devam ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Gökay Akçay

Gökay Akçay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.869
İsim
Gökay Akçay
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Peki, ben de şunu sorayım, Sora'nın yeleği mi Decathlon'un 500 model fosforlu yeleği mi?

Jordanred kusura bakma. :koptum:
Tam benim uzmanlık alanım hafif ve katlayıp arka cebe sokuşturmak istiyorsanız sora, çok sıcak tutsun su geçirmesin diyorsanız decathlon.
özellikle performans amaçlı yol bisikleti sürüşleri yapıyorsanız sora, ben yaz kış bisikleti ulaşım amaçlı kullanıyorum performans derdim yok sıcak tutsun ve yüksek görünürlüğü olsun diyorsanız decathlon.
Decathlonun havalandırması zayıf performans odaklı sürüşler yapıyorsanız teri dışarı atmıyor ve içi sürekli ıslak kalıyor ve katladığınız zaman soradan daha büyük bir boyuta sahip öyle forma arka cebine sokmak felan zor. Ama artısı rüzgarı ve yağmuru geçirmiyor ayrıca üzerindeki fosfor ve reflektörleri gece gündüz çok uzaktan fark edilmenizi sağlıyor