İnceleme Jordanred Bisiklet Forması

denizyalin

Üye
Tepki
46
İsim
Deniz
Bisiklet
Specialized
daha alışveriş yapmadım ama sipariş vermenin kıyısındayım perşembe günü sipariş vereceğim. Şu ana kadar olan ilgileri alakaları bence çok iyi. sorularıma hızlıca geri dönüş yapıyorlar. Özel tasarlamak istediğim formayı yapabileceklerini söylediler. Tüm bunlara dayanarak alışveriş yapma kararı aldım. Umarım sonrasında gelen üründen de mutlu olurum.

Scudo

bitinya_s

Aktif Üye
Tepki
187
Bisiklet
Carraro
Ben bir adet racing fit forma ve airmesh pedli askılı tayt aldım. Forma hakkındaki düşüncelerim pek olumlu değil. Teri dışarı atma konusunda çok başarılı bulmadım.
Daha önce Sora forma kullanıyordum. 2 adet Sora formam var. Onların Jordanredden daha başarılı olduklarını düşünüyorum.
Tayta gelirsek, daha önce btwin 100 ve 500 tayt kullandım. Airmesh oldukça rahat geldi. Baya bir rahat ettim. Yalnız taytın askılarında bir biçimsizlik var sanki. Askılı btwin kışlık taytta askılar direk göğüs üzerinde duruyordu. Jordanred taytın askıları koltuk altına doğru kayıyor. Bunun sebebini anlayamadım. Btwin 500 tayt ile karşılaştırirsak pedin başarılı olduğunu söyleyebilirim.
Sonuç olarak forma konusunda çok başarılı bulmasamda taytını tavsiye edebilirim. Tasarım ve iletişim kısmındaysa firmaya söylenecek söz yok.
20190719_193646.jpg

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.900
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
@bitinya_s taytın pedinin fotoğrafını da paylaşabilir misin?

Kızagan

Demir Taylı Silahşör
Tepki
157
İsim
Yasin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Mehmetunlu

Hocam boy kilo nedir acaba ? Hangi kalıp hangi beden aldınız ürünü

amasseia

Forum Bağımlısı
Tepki
3.784
İsim
Ali
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Racing fit ile Regular kalıbın kumaşlari ayni mi, farkli mi? Regular kalıbın kumaşı biraz kalindi, racing kalip da mi aynı kumaşı kullanıyor acaba?

Mehmetunlu

Üye
Tepki
184
İsim
Mehmet ünlü
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@tony0694
Hocam boy 1.83 kilo 86 . Gayet iyi oturuyor.beldende açılma yapmıyor.
Beden : XXL regular fit

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Kızagan

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.455
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
1565185207250.pngFormalar ve taytlar elimize ulaştı formalar regular kumaş çok kalın geldi gözümüzü korkuttu ancak sürüşten sonra ne iç kısım ne dış kısımda ıslaklık vardı. Diğer formalarda teri dışarı atıp dış kısım sırılsıklam olurken bu formaların daha çabuk kuruduğunu hissettik. Diğer arkadaşlarımda bu görüşte bana katıldılar. Tayt olayına gelecek olursak 90 km lik turda bana sıkıntı çıkartmadı ancak 180 km lik turda bir diğer arkadaşım sıkıntı yaşadığını belirtti. Bacak lastiği biraz aşağıya düştüğünde hemen bollaşıyor devamlı yukarı çekmek gerekiyor. Askı kısımları rahatsız etmiyor o konuda tam not aldı benden. Alt tarafta da yapmış olduğum sürüşlerden sonra aşırı bir terleme olmadı. Arka cepler yeterli 1 tık daha derin olabilirmiş .

Veto8

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
(link)

(link)

Bu iki ürün arasındaki fark nedir bilen var mı acaba?

Kızagan

Demir Taylı Silahşör
Tepki
157
İsim
Yasin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@vetohan 1. Ürün Yanları siyah 2. Ürün yanlarında desenler oluyor Sade ve görsel yani fark

Kızagan

Demir Taylı Silahşör
Tepki
157
İsim
Yasin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@vetohan indirim vardır belki full siyah bir tasarım yapıp alın nasıl olsa online ödenmiş olacak ??

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.066
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@vetohan
Özel tasarımda %20 indirim var ondan ucuz indirimsiz fiyatı 250 TL, yani diğerinden daha pahalı.

Tepki
199
İsim
Muhammet Ertop
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu başlık altında Jordanred firmasında çalışan ya da ilgilenen bir arkadaş vardı sanırım.
Siparişimle ilgili bir sorun yaşıyorum.
Bugün 15 Ağustos perşembe. Firmaya ulaşamıyorum. Telefonlarından sürekli "Şu an mesai saatleri dışındayız." cevabı geliyor.
Bayramın sonuna perşembe ve cumayı da tatil yaptılar sanırım.

Tepki
787
İsim
yakup
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
meridanın formaları jordanred mi üretiyor bilgisi olan varmı

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
01.09.2019 tarihinde vermiş olduğum linkteki forma (link) elime ulaştı. Mezura yardımı ile ölçerek bedeni seçmiştim ve tam oldu. Formayı beğendim ve severek giyeceğim ama dikişlere daha çok özenilmeli ya da dikkat edilmeli gibi geliyor bana formanın görsellerini de aşağıya ekliyorum. Fotoğraflar niye bu kadar büyük anlayamadım.:kötü:

DSC_0078.JPG

DSC_0079.JPG

Sağ tarafta dikişlerde bir sıkıntı yok ancak solda dikişler daha belirgin sanki yıpranmış havası yaratıyor gibi geldi bana.

DSC_0080.JPG

Aynı görüntü sırt tarafında da geçerli.

208529 dosyayı görüntüle

Koltuk altı ve birleşme noktaları da aynı.

208530 dosyayı görüntüle

Sonuç olarak benim için problem yok hissiyatı iyi bazı yorumlarda bahsedilen sanki kalınmış hissini bende yaşadım. Ceplerini beğendim ve bel kısmı iyi kavrıyordu altımda tayt değil kot pantolon olduğunu belirtmek isterim. Akşam iş dönüşü evde tekrar yorum yaparım. Bu bahsettiğim dikiş noktalarını başkaları sevmeyip iade edebilir o yüzden dikiş konusuna daha çok dikkat etmeliler diye düşünüyorum. Önümüzde ki ay kışlık forma ve taytı da tasarım avantajını da dahil ederek Jordanred almayı düşünüyorum.

amasseia

Forum Bağımlısı
Tepki
3.784
İsim
Ali
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hami Bulut hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanin.
Bende geçen aylarda Jordanred'den bir forma almistim aynı sekilde dikiş ve fermuar kisimlarindaki iscilikten memnun olmayip iade ettim ha birde rengi pembeli falan gibiydi o renk de iade etmemde sebepti.
2 hafta önce tekrar aldim ve dikişleri biraz daha iyiydi ama yine de istedigim ozveride degildi dikişler. Biraz daha üstünde dururlarsa olacagina inaniyorum. Fermuarin da en alt kismi cok ayrik duruyordu iki model de o sekildeydi, gizli yapan parcayi biraz daha uzatmalari gerek kanimca.
Evet kumaşı kalin gibi duruyor ama ben cok rahat ettim, nefes alan, ter atan bir kumaşı var ?

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@amasseia Teşekkür ederim. Söylediklerinizde size katılıyorum. Zaten fotoğrafta da görülüyor fermuarın alt kısmında bir açıklık var ancak bisiklette eğilince nasıl görünüyor akşam iş çıkışı göreceğim. :)

Ekleme: İş çıkışı kullandım ve formayı çekme isteği duymadım. Kollarda ki ve beldeki lastikler rahatsız etmedi. Formaya kuruma şansı vermedim eve gidince direk çıkardım o konu da yorumu haftasonu yapabilirim anca. Yarın tekrar giyeceğim o şekilde de bir fotoğraf eklerim.

Ekleme:06.09.2019
Bende forma katlanmış biraz ama sırt çantayla kullandığım için olabilir. Boy 1.65 kilo 67'ydi göğüs 93 Forma Love The World M beden regular fit.

DSC_0084.JPG
DSC_0085.JPG

Son düzenleme: