İzmir

Scudo

kartopu

Üye
Tepki
3
Merhaba arkadaşlar, bende yapılacak izmir turlarına katılmak isterim. Tur yapmaya karar verdiğinizde adresime mail atarsanız sevinirim. Uzun zamandan beri bisiklete binemiyorum. Bana arkadaşlık edecek tek arkadaşla bile gezmeye hazırım. Ama hanım ve çocukdan zaman bulabilirsem :) ayhumar@hotmail.com

Lancer

Daimi Üye
Tepki
79
selamlar bende izmirdeyim.. zaman uygun olursa bende katılmak isterim turlara.
birde sorum var; shimano disk fren seti almak istiyorum, bildiğiniz fiyatları makul bir dükkan varmı izmirde?

• Beğen
Tepkiler: ErkinS.

kartopu

Üye
Tepki
3
Arkadaşlar artık baharda geldi, tam bisiklet havası, bir haftasonu ayarlayıp geziye çıkalım, ne dersiniz? İstekli olanlar mesaj atsınlarda ona göre toplanalım.

• Beğen
Tepkiler: ErkinS.

shealien

Aktif Üye
Tepki
39
sahilde konaktan göztepe tarafına giderken sanırım 2k filan sonra ataturk kultur merkznden ata var (ata bike) fiyatları cok uygun

• Beğen
Tepkiler: abbaskara

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
haziran ayı boyunca bornovadayım izmir bölgesindeki turlara gunubirlik eşlik etmek istiyorum
herkese bol pedallı gunler

• Beğen
Tepkiler: firateray

timurdigital

Daimi Üye
Tepki
466
Bisiklet
Merida
merhabalar,foruma yeni katıldım.yol bisikletim var 15 yıldır aralıksız biniyorum,bisikletim modifiye edilmiş durumda,asfalt olan yollarda aranıza beni de alabilirsiniz. bornova özkanlarda oturuyorum,selamlar va saygılar.....

shealien

Aktif Üye
Tepki
39

selam
hafta sonları ogle saatlerinde mi biniyorsun bisiklete?
sarı bianchi ?

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
ben akın bornova meydanı hükümet konağı arkasında oturuyorum
şu an ankarada odtüdeyim haziran da okul bitiyor izmire geliyorum günübirlik turlarolursa katılma istiyorum bu arada bisiklet sevdalısı tüm arkadaşları foruma davet edelim arkadaşlar

Lancer

Daimi Üye
Tepki
79
bende bornovadayım.. amatör olarak kullanıyorum. gezi amaçlı, amatörler için uygun turlar olursa katılmak isterim.

timurdigital

Daimi Üye
Tepki
466
Bisiklet
Merida

genellikle dediğin gibi ama her gün binmeye çalışıyorum,işim dolayısı ile bir hafta çok biniyorum diğer hafta daha az, hafta sonları da aşırı bir şekilde kullanıyorum.ayrıca sarı bianchi değil metalık bisan.

shealien

Aktif Üye
Tepki
39
hımmm
peki
devamlı olarak birini goruyorum sarı bi bianchi kadro kullanıyo merak ettim sadece
ben havalar duzgun oldukca hafta sonları bornova-guzelbahce arasını sahilden gelip gidiyorum
bazen grupla cıkıyorm bazen yalnız

timurdigital

Daimi Üye
Tepki
466
Bisiklet
Merida
ben de özellikle pazar günleri kesintisis olarak balçova teleferiğe kadar gidip geliyorum,sahildeki yürüğüş ve koşu bölgesinden değil mustafa kemal sahil bulvarının en sağ şeridi ile kaldırım arasındaki yaklaşık 70 cm lik yerden,en nefret ettiğim şey de yola paralel olarak boylu boyunca döşenmiş olan ızgaralar,ikinci en nefret ettiğim şey izmir de nereden estiği belli olmayan rüzgar yahu bir kerede karşımdan esme arkadan es ey rüzgar...

shealien

Aktif Üye
Tepki
39
kihkih
ewet
duydumki birileri ızgaralar yuzunden dava acmıs belediyeye
ama asıl kotu olan bu sene koydukları metal platform benzeri seyler.cunku yol bisikletiyle on teker ustune zıplayınca eger hızlıysam her seferinde arka jantı vuruyorum icim acıyo
ruzgara gelince en cok uzun mesafeden sonra donuste eger karsıdan esiyosa mahfediyo adamı
takım halinde binerken onemli degil birinin arkasına saklanıveriyosun ama yalnızken yol bitmek bilmiyo

mukumurat

Üye
Tepki
11
arkadaşlar menü çokkısır ya
biraz aktiveedelim

belespit kardeş etkinlik falanyok biz aktive edeeğiz birisi kalacak bifikir verecek ordan tanışıp hurra gideceğiz

güzel yerler keşfetmeliyiz aradaşlar izmir de çııp gittiğimize değmeli pedalçevirmemesafe alma için anlmasızcagitmek mantıksız olur

arkadaşlar herkesi akın m kadar duyarlı olmaya ddavet ediyoruz

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

shealien

Aktif Üye
Tepki
39
izmirde pedal cevirip gideip gelecegin her yer guzeldir
hatta guzellikler mesafe yaptıkca dahada artar
havalar biraz daha duzelsin
super dag parkurları biliyorum ama tavsiyem biraz antrenman yapın cunku ortalama 15 k lik bir tırmanıs ve 80-90 k den bahsediyorum
antrenmansız olunca acı verici oluyor

bu hafta sonuda BSD nin grubuyla binmeyi planlıyorum
sabah 9da konak saatten yola cıkılıcak
planlanan 80k
ortalama 25 filan yapıyolar sanırım yada biraz daha yavas olabilir
ben daha once onlara hic takılmadım sadece gidip gelirken merabalastım

yarın sabahta havaya gore yineguzelbahce tarafına gidebiliriz

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

abbaskara

Aktif Üye
Tepki
153
Evet BSD nin turunu ben de duydum ve katılmak istedim ama antremansızım 1 ikincisi pazar günü formula var yorgunluktan uyumak istemiyorum F1 izlerken. ama parkur güzel. mavişehirden başlıyorlar konakda mola veriyorlar sonra üçkuyular iskele.. iskelede bi takım etkinlikler filan varmış çekilişle velespit vereceklermiş. katılmak isterdim ama dediğim gibi.. hele ortalama 25 filan bu kondisyonsuzlukla beni bozar.. çatlarım valla.. sonra da eve gider horul horul uyurum. bu kadar abartı ve resmi olmayan etkinlik planları olursa katılırım. ama trafikten nefret ediyorum. hani şöyle piknik havasında filan.. neyse çok şey istedim dimi.. resmi olmasın trafik olmasın üstüne bi de piknik ohhh... valla kendi kendime kızdım yaf bu kadar tembellik, görgüsüzlük, kapris olur mu yaaaa...:p