İzmir

Tepki
55
Bugün gelen Gazete Karşıyaka'ya göre 2.el pazarı devam ediyor, bisiklet ve parça pazarını da Bisikoop ve başkaları bu pazarın parçası olarak açıyordu:

--------

Karşıyaka'da tamirci ihtiyacı olanlar için:

bu ikinci el pazarı hangi günler açılıyor

Scudo

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.677
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
bu ikinci el pazarı hangi günler açılıyor
Kurulmadan önceki tarifi "Ayda iki kere açılacak olan 2. el pazarında her ayın ikinci pazarı gençlere, dördüncü pazarı ise ilçede ikamet eden tüm vatandaşlara açık olacak. " şeklinde ama kurulmadan önce her seferinde sosyal medya hesaplarından duyurmaya başlıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Tepki
55
Kurulmadan önceki tarifi "Ayda iki kere açılacak olan 2. el pazarında her ayın ikinci pazarı gençlere, dördüncü pazarı ise ilçede ikamet eden tüm vatandaşlara açık olacak. " şeklinde ama kurulmadan önce her seferinde sosyal medya hesaplarından duyurmaya başlıyorlar.

cevap için teşekkürler. .bi göz atmak lazım pazara. bazen güzel şeyler düşüyor

Ahmet Fidancı

Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR
Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Triban rc100 önde 44 arkada 11-34 ruble var bende 46-30 Aynakol aldım 2x7 olur mu diye yapmak istedim bulunduğum yerde teknik bilgiye ulaşamadım orta göbek araştırma yaptım kimisi değişmesi gerek kimisi gerek yok diyor anlamadım
Bence bu bisikleti iyileştirmek için masraf yapma. Sat daha üstün bir kadrosu olan bisiklet al. Aynakolu değiştirip küçük bir ayarla kullana bilirsin. Sıkıntı olmaz.

bnymnbgc35

Üye
Tepki
1
İsim
bünyamin
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Cyclocross
Öyle yapcam orta göbek değişmesine gerek yokmuş,yeni bisiklet almak hayal bu pahalılıkta

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.677
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer

"KARŞIYAKA PUMP TRACK YARIŞI’nda heyecanı doruklarda yaşayacağız. Belediyemiz, İzmir Enduro MTB Fest ve Ege Dağ Bisikleti Derneği iş birliğinde, 5 Şubat 2023 Pazar günü MTB, BMX, Kaykay ve Paten kategorilerinde düzenlediğimiz yarışları izlemeye tüm sporseverleri bekliyoruz." diyor Karşıyaka Belediyesi.

• Beğen
Tepkiler: altur

altur

Üye
Tepki
90
İsim
C Alp argun
Başlangıç
1968—69
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur

"KARŞIYAKA PUMP TRACK YARIŞI’nda heyecanı doruklarda yaşayacağız. Belediyemiz, İzmir Enduro MTB Fest ve Ege Dağ Bisikleti Derneği iş birliğinde, 5 Şubat 2023 Pazar günü MTB, BMX, Kaykay ve Paten kategorilerinde düzenlediğimiz yarışları izlemeye tüm sporseverleri bekliyoruz." diyor Karşıyaka Belediyesi.
Parkur nerede acaba ?

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.677
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer

z0n3

Üye
Tepki
40
İsim
Can
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar, bisiklet için İzelman'ın kapalı otoparklarını kullandınız mı? Mesela eve çıkarıp indirmekle uğraşmak yerine Bostanlı'da bulunan kapalı otoparkı kullanmak mantıklı olur mu? Orada ücretsizmiş sanırım ve güvenlik var. Çalınma vs olayları olmaz diye düşünüyorum fakat çok mu iyi niyetli düşünüyorum bilemedim :)

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.677
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Selamlar, bisiklet için İzelman'ın kapalı otoparklarını kullandınız mı? Mesela eve çıkarıp indirmekle uğraşmak yerine Bostanlı'da bulunan kapalı otoparkı kullanmak mantıklı olur mu? Orada ücretsizmiş sanırım ve güvenlik var. Çalınma vs olayları olmaz diye düşünüyorum fakat çok mu iyi niyetli düşünüyorum bilemedim :)
Ben gitmeyeli uzun zaman oldu (Migros otoparkı ise), sadece (link)ni gördüm. Bisiklet park alanının ne kadar güvenli olduğuna göre karar vermek lazım. Kamera açısında kalmıyorsa kapıdaki güvenlik yeterli olmayabilir. Bisikletin dışında parça çalınması için de önlem almak gerekebilir. Mesela U kilide takılı çelik halatı ön tekerlek ve sele içinden geçirip iki ucunu U kilitte toplamak gibi.
Şu bisikletin üstüne kapağı kapatılan park yerlerinden yapsalar aylık ücret bile ödenir.

z0n3

Üye
Tepki
40
İsim
Can
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben gitmeyeli uzun zaman oldu (Migros otoparkı ise), sadece (link)ni gördüm. Bisiklet park alanının ne kadar güvenli olduğuna göre karar vermek lazım. Kamera açısında kalmıyorsa kapıdaki güvenlik yeterli olmayabilir. Bisikletin dışında parça çalınması için de önlem almak gerekebilir. Mesela U kilide takılı çelik halatı ön tekerlek ve sele içinden geçirip iki ucunu U kilitte toplamak gibi.
Şu bisikletin üstüne kapağı kapatılan park yerlerinden yapsalar aylık ücret bile ödenir.
Dediğinizde haklısınız parça çalınma riski yüksek ki bence kamera açısında kalsa da bir şey değişmez gibi geliyor. Yakın zamanda gidip bakacağım güvenilirliği konusunda buraya da yazarım. Fotoğraf çekebilirsem de eklerim.

Bisiklet üstüne kapatılanlardan olsa gerçekten ücret ödenebilir.

• Beğen
Tepkiler: ugurus ve Spartiat

uzuNBeY

Üye
Tepki
4
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba yüreği güzel insan topluluğu öncelikle tekerinize taş başınıza güneş deymesin iyilikler güzellikler sizinle birlikte olsun

Ben İzmir'den Muğla Antalya Mersin Adana Osmaniye Hatay diye sıralama şeklinde MTB btwin 520s ve arkamda 100 kg yakın bir römork ile yola çıkacağım sizce bir bisiklet için zırhlı lastik kaç adet almam gerekiyor yada yama setinin miktarı kaç olmalı IMG_20230401_222916.jpgIMG_20230401_222916.jpg

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.649
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Merhaba yüreği güzel insan topluluğu öncelikle tekerinize taş başınıza güneş deymesin iyilikler güzellikler sizinle birlikte olsun

Ben İzmir'den Muğla Antalya Mersin Adana Osmaniye Hatay diye sıralama şeklinde MTB btwin 520s ve arkamda 100 kg yakın bir römork ile yola çıkacağım sizce bir bisiklet için zırhlı lastik kaç adet almam gerekiyor yada yama setinin miktarı kaç olmalı 302744 dosyayı görüntüle302744 dosyayı görüntüle
o_Oo_Oo_O

• Beğen
Tepkiler: uzuNBeY

KuzeydenGaliba

Daimi Üye
Tepki
266
İsim
KuzeydenGaliba
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur

Ben İzmir'den Muğla Antalya Mersin Adana Osmaniye Hatay diye sıralama şeklinde MTB btwin 520s ve arkamda 100 kg yakın bir römork ile yola çıkacağım sizce bir bisiklet için zırhlı lastik kaç adet almam gerekiyor yada yama setinin miktarı kaç olmalı 302744 dosyayı görüntüle302744 dosyayı görüntüle
Bergamalı'sın sanırım. Net bir sayı söylemek yanlış olur zannımca. Şansın yoksa 10 yama, 2 dış lastik bile yetmeyebilir. Yol hali başına ne geleceği belli olmaz, yerleşim yerlerinden de geçeceğini düşünürsek şu anda kullandığın dış lastikler iyi durumdaysa bence gerek yok dış lastiğe. Bol miktarda yama, yapıştırıcı ve iç lastik alırdım ben olsam. Şimdiden keyifli bir tur diliyorum.

uzuNBeY

Üye
Tepki
4
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba yüreği güzel insan öncelikle Bergamalı değilim Bornovaliyim ve lastiklerin durumu yeniden hiç bir farkı yok ben günü birlik gidip gelmiştim bergamaya ve şuan optimum dan çıktım lendini yapmaybilen iç lastik ve zincir ruble fren balatası vites telleri gibi ana malzemelri temin edilmesi için Decathlon a bıraktım ve bergamaya da hiç bir malzeme almadan gitmiştim aynı şekilde Osmaniye Gaziantep e de aynı şekilde hiç bir şey almadan gittim geldim fakat lastie hiç birşey olmadan geldim fakat bu sefer arkamda römork da olacak şekilde çıkacağım yola

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.677
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer

Hafta sonu kimselere söz vermeyin!
En yeni bisiklet modelleri,
Bisiklet firmaları,
Aksesuarlar,
hepsi bu festivalde özel fiyatlarla..
Dahası var, yetişkin ve çocuklara egitimler,
Denemeniz için farklı bisikletler,
etkinlik ve yarışmalar hepsi Bisifest'te

• Beğen
Tepkiler: Mtnmdn
Tepki
79
İsim
Kerem Tarık
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Urla tarafında bir adet kadans sensörü bulunmuştur. Bulunduğu bölge itibarı ile %99 dağ bisikleti kullanan birisinden düşmüştür. Üstündeki tozlanma vs gibi etkilerden dolayı düşme zamanının son birkaç gün olmadığını tahmin ettirmektedir. Sensör bozuk değil çalışmaktadır.

Kadans sensörü, pilinden dolayı aynı marka model diğer kadans sensörlerinden ayrılıyor. Marka modelini ve pilindeki farklılığı bana bildiren kişiye kadans sensörünü teslim edebilirim.