İlk Şok Kazam! 15 Temmuz Nazilli

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Geçmiş olsun arkadaşlar. En kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanızı diliyorum.

Ahmet Gürkan

Daimi Üye
Tepki
328
Bisiklet
Sedona
Çok geçmiş olsun... Kapıyı yerinden söktüğünüze göre hızlı çarpmışsınız epey... Yol kenarındaki arabalardan çok korkuyorum bende, arkaya bakmadan inenler, aynaya bakmadan arabayı yola çıkaranlar, çok tehlikeli gerçekten...

• Beğen
Tepkiler: Yunus Emre POLAT

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
Arkadaslar gercekten verilmiş sadakanız varmış cok ama cok geçmiş olsun...

Kaskın ve eldivenin vucudumuza verdigi kucuk agirligin, ne kadar hayati bir oneme sahip oldugunu bir kez daha gormus olduk...

Umarım cok kısa sure içersinde iyileşir ve her zaman görmekden zevk aldığımız tur fotograflarınızı izleyip gönlümüzü hoş tutmaya başlarız.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
öncelikle çok büyük geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.umarım bu tür olayları bundan sonra hiç yaşamazsınız tekrar geçmiş olsun.

Veli Bahtiyar

Daimi Üye
Tepki
121
Çok çok geçmiş olsun. Kangonunda kapısı baya dandikmiş :) Hani birine araba çarptığında, arabaya birşey oldu mu, diye sorarlar ya, o hesap :)

• Beğen

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
Geçmiş olsun dılıyorum.Benımde en cok korktugum bu tur kaza bırcok kez atlattım ama en sonunda gormek cok uzucu bı olay suruculerımızın ayna denılen seyı kullanmamasından kaynaklanıyor ve amannn bsıklet bunlar hızlı deıldır mantıgı var bırcok kez sahıt oldum bu mantıga durmamızı beklıyolar ama hızlıyız ve duramıyorus....Kask ve eldıven burda işe yarıyo işte tekrardan geçmiş olsun en kısa surede pedallmanız dılegıyle....

• Beğen

gokhan erdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.194
çok geçmiş olsun gerçekten çok üzücü bir olay dikkatli olmak gerek bilhassa park alindeki araçların yanından geçerken zira bende bir iki defa şahit oldum ve başımıza geldi bu kapı olayı sürücüler ya bakmadan arabanın önünü çıkarıyorlar yada kapıyı açıyorlar o yüzden şehiriçinde özellikle çok ama çok dikkatli olmak lazım sizin hızınız baya yüksekmiş ama en büyük hata şöförün tabiki çok geçmiş olsun

• Beğen

Okay

Üye
Tepki
22
İkinizede Çok geçmiş olsun,
Park etmiş arabalar, daha doğrusu umursamaz sürücüler herzaman tehlikeli.
Bu kaza çok daha kötü sonuçlanabilirdi tekrar geçmiş olsun.

• Beğen

aurora79

Daimi Üye
Tepki
518
Arkadaşlar ikinizede geçmiş olsun.. Diğer arkadaşa da acil şifalar dilerim. Başıma geldiğinden biliyorum: Bisiklet yolu olmayan bir ülkede yaşıyoruz ama bisiklet yolundan gitmediği için kazalarda hatalı konumunda oluyoruz. Acaba tutanakda ne yazdılar. Kaza sonucu olarak raporu buraya eklerseniz çok sevinirim.

Tekrar geçmiş olsun..

• Beğen

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
@aurora79

Ben de zaten olay sonrası gelişmeleri ve neler yapıldığını, tutanakları, raporları vs bilgileri forumda paylaşacağım. Çok ilginç şeyler öğrendim bu sayede. Umarım başka arkadaşların başına gelmez ama, eğer gelirse neler yapılması gerektiğini hiç olmazsa öğrenmiş olurlar. İlginiz için teşekkürler.

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
Dostum büyük geçmiş olsun. Allah başka kaza göstermesin. Ama hep söylediğim bir şey var ki o da şehir içinde yavaş sürmek gerekliliği... Hangi ara sokaktan neyin çıkacağı belli olmuyor, hangi aracın kapısını açacağı belirsiz... Araçta olsan araç hasar alır kurtulursun ama bisikletle aynen uçuyorsun, hiç savunma yok... 35 km hızla kapıya çarpmasına rağmen iyi kurtarmış... Herkese kazasız günler

speed_time_onur

Aktif Üye
Tepki
2
slm emre ABİ geçmiş olsun irfandan öğrendim walla allah korumuş iyiki kask diye birşey var ama araba çok fena olmuş tabiki irfan abide wallaha yha aynısı benim başıma geldi yeşil ışıkta geçerken tam şehiriçiye 1 metre kala yolcu kapıyı bi açtı açar açmaz 50km kızla çarptım çarpar çarmaz kendimi park eden arabanın kaportasında buldum baktım gençler çıktı bişe warmı falan dediler dese nolcak hatayı yaptıktan sonra orta farmak kesildi falan bi afalladım bi titreme bastı vsvs işte trafikte böyle insanlar varken çok sorumsuz insanlar napcan katlanıyoruz işte çok büyük geçmiş olsun abi İRFANIn hali kötü olmuş walla bisiklette öyle yenisini aldırın bence bianchi falan whistle işallah görüşmek üzere ...

• Beğen

speed_time_onur

Aktif Üye
Tepki
2
yha bizim türkiye çok bilinçsiz yollara hiç önem verilmiyor sonra kaza oldumu suç kaza yapanlarda aranıyor asfaltlarımız çok bozuk birde üstelik bisiklet yollarımız yok bu konuda çok bilinçsiz devlet holllandaya git bisiklet yolları var arkadaşın dediği gibi ülkenin gelişmemiş olmasından öne geliyor bu devlet devlet olduktan sonra daha çookkkk kaazaa olur sizin gibi kaç emreler irfanlar yaralanır
birde sürücülerin dikkatsizliği varken tam kaçınılmaz oluyor kazalar allah bütün sürücülerin yardımcısı olsun güvenliğinizi alarak yola çıkalım..

• Beğen